5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Nové špičkové výrobky

Do našeho sortimentu přibyla špičková 4G LTE Fotopast Secutek SST-801Pro - 30MP, IP65. Poskytuje video rozlišení na úrovni nejnovějších televizorů 4K a přenos pomocí GSM signálu. Informace v případě detekce pohybu a noční přísvit jsou samozřejmostí. V kombinaci se solárním panelem tak můžete hlídat prostor kdekoliv a kdykoliv. 

Další dnešní vychytávkou je naprosto nenápadná USB GPS nabíječka Secutek G17 pro mobilní telefony a tablety do auta. Vypadá jako běžná nabíječka, ale skrývá v sobě SIM kartu a GPS přijímač. Máte tak nenápadného pomocníka pro skryté sledování vozu. Navíc umožňuje skrytý odposlech kabiny vozu a dokonce případně i zahájit normální hovor s posádkou vozu. Stačí prostě zavolat na číslo vložené SIM karty. 

 

A na závěr vám dnes představíme další z rodiny miniaturních diktafonů. Minidiktafon Soroka 18E disponuje samozřejmě všemi běžnými funkcemi, jako je možnost volby kvality záznamu, detekcí hlasu, časovačem a mnoha dalšími. 

Nejnovější produkty

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru