5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Nové fotopasti pro každého

05.06.2022

Do sortimentu jsme zařadili tři nové fotopasti, které pracují pomocí mobilní sítě. Data lze přenášet pomocí internetu, nebo u jednoho z modelů klasicky pomocí MMS, případně mailu. 

**********

Jako první je zde model 4G LTE Fotopast Secutek SST-940Pro-LI - 30MP, 4G

Fotopast umí pořídit video v rozlišení až 4K, a/nebo fotky až 30 MP a to vše uloží na SD kartu o kapacitě až 256 GB, odkud to můžete na dálku kdykoliv stáhnout. Do mobilní aplikace vám může poslat upozornění v případě detekce pohybu. A samozřejmě má noční IR osvětlení a velmi dobrou voděodolnost. Prostě špičkové parametry. 

**********

Jako druhý dnešní produkt představujeme 4G LTE Fotopast Secutek SST-900Pro - 30MP, 4G. 

Parametry má stejně špičkové jako předchozí výrobek. Navíc má ještě o desetinu zkrácenou reakční dobu na neuvěřitelné 0.2 sekundy. Rozdíl spočívá v tom, že tuto fotopast napájí 8 kusů AA baterií. Takže jejich výměna (pokud nepoužíváte síťový zdroj) je  velmi rychlá. 

**********

Posledním dnešním zástupcem fotopastí je model GSM Fotopast Secutek SST-550G.

 

Je určena těm, kteří dávají přednost konzervativním řešením. Nepoužívá žádnou mobilní aplikaci. Nastavení můžete provést pomocí přiloženého dálkového ovladače. Zaznamenané události vám poté fotopast pošle buď jako MMS, nebo prostřednictvím mailu. Navíc můžete fotopast ovládat pomocí SMS. 

Nejnovější produkty

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru