5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Notes - Poznámky na iPhonu (iOS)

11.07.2022
Notes - Poznámky na iPhonu (iOS)

Jak si přečíst data z aplikace Odposlech iPhonu?

Informace zachycené naší špionážní aplikací pro iPhone jsou šifrovány a odesílány na zabezpečený webový portál. Pomocí webového prohlížeče - nebo naší jedinečné mobilní aplikace můžete procházet data, provádět vyhledávání, nastavovat upozornění, vytvářet zprávy a mnoho dalšího.

Proč je Odposlech telefonu iPhone nejlepší špionážní aplikace pro iPhone?

Ne všechny špionážní aplikace pro iPhone jsou stejné.

Představte si Odposlech iPhonu PREMIUM jako klasickou rockovou skupinu a středoškolskou kapelu - mohou znít podobně, ale jen jedna má kvalitu, která přichází se zkušenostmi.

Od roku 2005, kdy jsme vytvořili první špehovací telefon na světě, jsme vynalezli obor mobilního monitorování, takže když si vyberete Odposlech iPhonu, vybíráte si 15 let zkušeností a inovací.
Naše špionážní aplikace pro iPhone má více než 150 funkcí, což je více než jakýkoli konkurenční produkt.
Mnohé z těchto funkcí jsou jedinečné a nenajdete je u žádného jiného špionážního softwaru pro iPhone - to znamená, že Odposlech mobilu vám poskytne informace, poznatky a stopy, které vám nikdo jiný neposkytne.
Náš program je jediný monitorovací software pro iPhone s mobilní aplikací ZDARMA, která vám umožní pohodlně číst data ze smartphonu.Co můžete dělat s naší funkcí zachycování poznámek?

Zachycení poznámek umožňuje vzdáleně číst poznámky uložené v zařízení zaměstnance nebo jeho blízké osoby. Po instalaci aplikace Odposlech iPhonu do jejich telefonu se můžete přihlásit na zabezpečený online portál a přečíst si, co si napsali. V poznámkách můžete dokonce vyhledávat konkrétní klíčová slova a poznámky, na kterých vám záleží, označit jako důležité pro pozdější rychlé nahlédnutí.

 

Naše funkce zachycení poznámky vám umožní úplný přístup k jakékoli poznámce uložené v cílovém zařízení. Budete si moci prohlédnout každou poznámku pořízenou v zařízení a zobrazit všechny nově přidané poznámky. Funkce: 

  • Zobrazení obsahu všech poznámek.
  • Zobrazení data a času vytvoření poznámek.
  • Vyhledávání konkrétních klíčových slov v poznámkách.
  • Filtrování poznámek podle data.
  • Možnost označit důležité poznámky pro pozdější rychlé vyhledání.

 

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Proč potřebujete naši funkci zachycování poznámek?

Aplikace Poznámky používá ve svém chytrém telefonu téměř každý. Pro některé z nás jsou tyto aplikace užitečné ke všemu, od psaní nákupního seznamu až po plánování rozpočtu. Ale co když má aplikace Poznámky i nekalejší využití? Mohlo by vaše dítě nebo zaměstnanec něco skrývat?

Pokud je někdo ve vašem životě vášnivým zapisovatelem poznámek na svém chytrém telefonu, pak vám aplikace Odposlech iPhonu může poskytnout úplný přístup.

 

Výhody pro rodiče

V relativně neškodné aplikaci Poznámky v chytrém telefonu se může skrývat mnoho věcí. Díky funkci zobrazení poznámek si můžete být jisti, že vaše dítě nemůže skrýt nic, co by mohlo ohrozit jeho bezpečnost.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Funkce zobrazení poznámek může být užitečná zejména pro majitele firem. Lidé často používají aplikaci Poznámky v telefonu k tomu, aby si během schůzek dělali poznámky, takže by mohly být ohroženy citlivé informace vaší společnosti. S naší funkcí prohlížení poznámek máte naprostou jistotu, že prostřednictvím poznámek v zařízení zaměstnance nemohou uniknout žádné citlivé informace.

 

Výhody pro jednotlivce

Jednotlivci mohou pomocí funkce zobrazení poznámek uchovávat snadno přístupnou zálohu všech poznámek uložených v zařízení.

 

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Nejlepší zabezpečení dat

Zákazníci málokdy přemýšlejí o zabezpečení dat, dokud nedojde k hackerskému útoku.

Vynechání zabezpečení snižuje cenu monitorovacích aplikací, ale ignorování zabezpečení má skutečné důsledky.

Jsme hrdí na to, že Odposlech mobilního telefonu má 100% bezchybnou historii, pokud jde o ohrožení dat svých zákazníků.

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem iOS a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru