5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Network Connections - Síťová připojení pro iPhone (iOS)

27.05.2022
Network Connections - Síťová připojení pro iPhone (iOS)
Špehování síťových připojení telefonu.

Síťová připojení je funkce Odposlechu iPhonu, která umožňuje zobrazit seznam názvů všech mobilních sítí a sítí Wi-Fi, ke kterým se zařízení kdy připojilo, včetně data a času navázání nebo přerušení připojení. Díky špehování síťových připojení se můžete ujistit, že vaše dítě je tam, kde říká, že je, nebo zkontrolovat, zda se zaměstnanec skutečně účastní školící konference - i když je GPS v jeho telefonu vypnutá.

Co vše umí software Odposlech iPhone PREMIUM?

Co umí špionážní software Odposlech mobilu pro iPhone?

Odposlech mobilního telefonu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro iPhone nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.

Odposlech telefonu vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a webovou historii - součástí je také keylogger pro iPhone, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.

A Odposlech mobilu je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

Pokud jste tedy rodič nebo zaměstnavatel, který má zodpovědnost za způsob používání zařízení iPhone - pak pouze Odposlech mobilního telefonu vám může poskytnout odpovědi, které potřebujete - protože žádný jiný konkurent neposkytuje produkt pro iPhone.

 

 

Po instalaci do zařízení, které chcete sledovat, Odposlech iPhonu pořídí záznam, když se zařízení připojí nebo odpojí od jakékoli mobilní sítě nebo sítě Wi-Fi. Poté tyto informace nahraje na váš zabezpečený online řídicí panel, kde si můžete seznam pohodlně přečíst. Pomocí této funkce můžete:

  • Zobrazit typ sítě - mobilní nebo Wi-Fi
  • Zobrazit název sítě
  • Zobrazit stav připojení
  • Zobrazit datum připojení
  • Označit události jako důležité pro pozdější rychlé vyhledání

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete špehovat síťová připojení?

Sledování síťových připojení vám poskytne důležité informace, které budete potřebovat k zajištění bezpečnosti vaší firmy nebo vašich blízkých. Můžete zjistit, v kolik hodin vaše dítě odešlo ze školy, v kolik hodin přišlo domů. Případně můžete vidět, kdy vaši zaměstnanci přicházejí do kanceláře pro účely evidence pracovní doby. Tato funkce je užitečná i pro jednotlivce a budeme o ní hovořit později.

 

Výhody pro rodiče

Víte jako rodič, kde se vaše dítě neustále nachází? Jak si můžete být jisti, že nechodí za školu nebo že není v obchodním centru, když by se mělo připravovat na důležitou zkoušku? Pomocí naší funkce síťových připojení si můžete prohlédnout názvy sítí WiFi, ke kterým jsou připojeny, a získat tak okamžité potvrzení, že jsou tam, kde mají být.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Napadlo vás někdy: "Je můj zaměstnanec skutečně v práci ve své domácí kanceláři, nebo si hledá jinou práci?". "Mají moji zaměstnanci přístup k místům WiFi s omezeným přístupem?" Pokud vám tyto otázky nedají spát, bude se vám hodit naše funkce Sledování síťových připojení. Potvrďte si všechna podezření, abyste je mohli vyřešit a soustředit se na další věci důležité pro rozvoj vašeho podnikání.

 

Výhody pro jednotlivce

Přejete si mít časovou osu všech míst, která jste během měsíce navštívili? To by mohlo být užitečné, pokud byste potřebovali doklad o tom, kde jste byli v určitou dobu, nebo pokud byste ztratili telefon a potřebovali zjistit jeho poslední polohu. V minulosti by to znamenalo zapnout v telefonu GPS - což rychle vybíjí baterii - a sdílet údaje o poloze se společnostmi, kterým může být vaše soukromí lhostejné. Naše funkce Připojení k síti vám tuto časovou osu poskytne tak, že vypíše názvy všech připojení WiFi uskutečněných v určitém časovém rozmezí (McDonald's WiFi, Home WiFi atd.) a také čas, kdy bylo připojení navázáno nebo ztraceno - to vše bez nutnosti zapínat GPS.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Nejlepší hodnota

Hodnota znamená pro různé lidi různé věci.

Ať už kupujete s ohledem na rozpočet, nebo jste profesionál, který nemůže dělat kompromisy, pokud jde o možnost získat každou dostupnou informaci, řada produktů Odposlech mobilu vám vyhovuje.

Náš program Vám zajistí skutečně všestranné sledování cílového iPhonu. 

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:

 

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro a VOIP komunikace na iPhone. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro iPhone, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.

 

Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému iOSa získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.

 

Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.

 

Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.

 

Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.

 

Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 

 

Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru