5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Nenechte se obrat o cennosti v hotelu!

Tipy pro řešení konkrétních situací
Jste častokrát mimo domov? Cestování je pro spoustu z nás jednou z velice oblíbených a vzrušujících činností. Pro hodně lidí jde pro změnu o součást pracovní náplně, ke které časté kratší či vzdálenější služební cesty a s tím spojené pobývání a spaní po hotelích a dalších ubytovacích zařízeních jistě patří. Někdo to bere jako nutné zlo, někdo jako zajímavé zpestření a najdou se i tací, jež na cestách stráví tolik času, že už vesměs ani nevnímají, jestli usínají ve svoji domácí posteli, nebo na hotelovém lůžku. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, co vše se může dít v místě vašeho přechodného pobytu, pokud hotelový pokoj opustíte? Množství pořízených a publikovaných videí špionážní kamerou svědčí o tom, že ani v seriózně se tvářících a vcelku komfortně vyhlížejících hotelích si nemůžeme být jistí tím, že se nám nic neztratí, či že nebude porušeno naše soukromí.

V USA se tak stalo zcela běžnou praxí, že hoteloví hosté nespoléhají jenom na poctivost personálu, ale v zájmu ochrany svého majetku a soukromí v čím dál větší míře používají technické bezpečnostní a špionážní výrobky. V případech kdy odcizení cenností ze strany uklízečky, pokojské nebo jiného zaměstnance hotelu nakonec třeba nedojde, nicméně i samotný fakt, že se vám někdo cizí prohraboval v osobních věcech, také není zrovna příjemný.

Nutno dodat, že problém se netýká jenom hotelů, motelů, penzionů a dalších ubytovacích zařízení. Nepříjemný střet s realitou nepoctivého nebo nezdravě zvědavého pracovníka/pracovnice může nastat i v domácím prostředí, kupříkladu u paní na úklid, chůvy apod...

Naštěstí existuje mnoho elegantních a šikovných technických řešení, díky kterým už podobné neférové a ponižující praktiky hotelových pracovníků či domácích ´pomocníků´, nezůstanou bez odhalení. A které konkrétní produkty z našeho obchodu se hodí hlavně pro tyto situace?

 

Vhodný model představuje například Bluetooth reproduktor LawMate (model PV-BT10i) se skrytou wi-fi kamerou. Tato kamera je sice malých rozměrů, ale zároveň vynikajících parametrů – nahrává ve full HD rozlišení při širokém úhlu záběru a frekvenci 30 snímků za sekundu. Navíc je skvěle ukrytá a nevzbuzuje tak sebemenší podezření. Prostřednictvím speciální aplikace je možné sledovat živý přenos, pořizovat fotografie, měnit režimy nahrávání či ovládat zvuk.

Další variantou může být třeba Širokoúhlá dokovací stanice s wifi kamerou. Také v tomto případě šikovně ukrytá kamera dokáže pořizovat videozáznamy ve full HD kvalitě rozlišení. Stejně jako u předchozího modelu můžete dění na hotelovém pokoji ve vaší nepřítomnosti pohodlně a kontinuálně monitorovat skrze wifi připojení na vašem tabletu, notebooku anebo chytrém telefonu. Širokoúhlá dokovací stanice je k dispozici jak ve verzi pro OS Android, tak i pro iOS. Nejspíše největší praktickou výhodou u těchto řešení je skutečnost, že zařízení dokáže být jednoduše zapojené do zásuvky, aniž by to bylo v pokoji nebo apartmánu jakkoliv nápadné.

Výhodou Mini IR kamery Zetta (model ZIR32, 720 p) je poté kromě špičkových parametrů jednoduchost ovládání. Zkrátka ji pouze do pokoje položíte na libovolné místo, zapnete a s ohledem na extrémně široký úhel záběru (160 °) máte naprostou jistotu, že případné šmejdění či pokus o krádež ze strany hotelového personálu určitě neprojde. Model je dosti oblíbený také z důvodu dlouhé výdrže vlastní baterie dosahující až 20 hodin kontinuálního nahrávání. Užitečné jsou také funkce nočního vidění až do vzdálenosti 5 metrů, či detekce pohybu.

Za pozornost zcela jistě stojí také Secutron UltraLife VOX kamera v power bance. Jak je unikátní? Jde o jedinou špionážní kameru v kapesní velikosti s výdrží v řádech několika týdnů (v extrémních případech až 25 dnů). Umí nahrávat v HD kvalitě, přičemž její ovládání není nikterak složité. Pro zaznamenání zvuku je v ní integrovaný mikrofon. Externí baterku se špionážní kamerou lze nosit kupříkladu klasicky připnutou na klíčích a v případě potřeby odložit na vhodné místo, a tak začít sledovat požadovaný prostor. Například právě hotelový pokoj. Power banka je navíc naprosto funkční a klasicky vyhlížející, což znovu zaručuje skvělou kamufláž.

Nové produkty

Novinky ze SPYobchodu

Nové fotopasti pro každého
Nové fotopasti pro každého

Dnes představíme tři špičkové fotopasti, každá s jinými možnostmi. 

Kamera v hodinkách poprvé mimo ciferník
Kamera v hodinkách poprvé mimo ciferník

Při tajném snímání již nemusíte hodinky natáčet, ale stačí je mít v přirozené poloze. 

Keyloggery
Keyloggery

Keyloggery jsou malé nenápadné kostičky, které zapojíte mezi počítač a klávesnici a vše už běží samo. 

Líbil se Vám tento článek?
Jak zajistit prostor před dveřmi proti vandalství Jak zajistit prostor před dveřmi proti vandalství Neúměrný zásah policie? Špionážní technika vám pomůže! Neúměrný zásah policie? Špionážní technika vám pomůže!

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru