5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Nejčastější dotazy k panoramatickým kamerám Secutek

Jak přehrávat záznamy

Záznamy nahrané na micro SD kartě uvnitř IP kamery můžeme přehrávat přes webový prohlížeč. Ve webovém rozhraní kamery vybereme sekci PLAYBACK.

V kalendáři po pravé straně vybereme den a případně časové rozmezí a klikneme na tlačítko "Search".  Následně se můžeme pohybovat posouváním po časové ose. Zrychlit přehrávání můžeme pomocí šipek.

Z menu "File type“ umístěného pod kalendářem můžeme vybrat buď „normal“ pro zobrazení standardních záznamů, nebo „alarm“ pro zobrazení záznamů nahraných při detekci pohybu.

Nastavení připojení na WiFi

Připojení na WiFi nastavíme ve webovém rozhraní IP kamery v sekci CONFIGURATION – NETWORK – ADVANCED – WIFI.

Kamera nám zobrazí dostupné WiFi sítě. Následně vybereme tu, na kterou chceme kameru připojit a vyplníme heslo. Poté kameře buď nastavíme konkrétní pevnou IP adresu, nebo zaškrtneme políčko DHCP (doporučeno) a kamera si nastaví parametry automaticky, dle konfigurace vašeho routeru.

Jak aktivovat / deaktivovat nahrávání zvuku

Nastavení zvuku najdeme v administraci kamery v sekci CONFIGURATION – VIDEO – AUDIO. Zvuk můžeme aktivovat zaškrtnutím políčka "Audio enable".

Z rozklikávacího menu „Audio input“ si můžeme vybrat zda chceme použít interní mikrofon, nebo externí, který pak připojíme na příslušný konektor vedoucí z kamery.

Jak nastavit detekci pohybu

Detekci pohybu nastavíme v administraci kamery v sekci CONFIGURATION – EVENTS.

V záložce „Area Settings“ nejprve vybereme části obrazu, kde chceme detekci pohybu aplikovat a zaškrtneme checkbox „enable“. Dále zde můžeme nastavit citlivost.

V sekci „Arming Schedule“ můžeme upravit časový rozvrh, při kterém se má detekce pohybu aktivovat.

Nakonec v sekci „Linkage Method“ vybereme akci, která má při detekci pohybu nastat. Například aktivovat nahrávání na vloženou SD kartu, odeslání emailu a další.

Jak zjistit P2P ID

D pro připojení pro P2P najdeme běžně na štítku nalepeném na krabici nebo přímo na kameře. V případě ztracení štítku můžeme P2P ID zjistit v administraci kamery v sekci CONFIGURATION – NETWORK- ADVANCED SETUP – P2P

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru