5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Nejčastější dotazy k GPS lokátorům

GPS hodinky – Registrace do aplikace SeTracker 2

V následujícím videu naleznete postup registraci a přidání GPS hodinek do aplikace SeTracker 2. Tato aplikace Vám umožní pohodlné sledování lokátoru ve Vašem telefonu či tabletu. SeTracker ocení uživatel především pro sledování lokátoru v terénu. Aplikace je podporována zařízením s operačním systémem Android.

Stažení a instalace aplikace SECUTRACK

V následujícím videu naleznete postup pro stažení a instalaci aplikace SECUTRACK. Tato aplikace Vám umožní pohodlné sledování lokátoru ve Vašem telefonu či tabletu. Secutrack ocení uživatel především pro sledování lokátoru v terénu. Aplikace je podporována zařízením s operačním systémem Android.

GPS lokátor do auta – výdrž 100/200/400 dní – nastavení vzdáleného odposlechu

Pro aktivaci vzdáleného odposlechu u vybraných modelů lokátorů (GPS 3233 a 35) stačí odeslat SMS příkaz na telefonní číslo SIM karty, kterou máte v zařízení vloženou. Formát SMS je: „monitor123456“ (malé „m“ je důležité).

Po odposlech poté stačí pouze zavolat. Pro deaktivaci služby zašlete sms „tracker123456„, čímž zpětně aktivujete trackovací funkci
lokátoru – po zavolání Vám odešle lokalizační údaje v SMS.

 

Pozn.: Na online monitoring nemá funkce odposlechu žádný vliv.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru