5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Nahrávání telefonních hovorů na Androidu

Nahrávání telefonních hovorů na Androidu

Nahrávání telefonních hovorů na telefonech s operačním systémem Android

Starší verze operačního systému Android umožňovaly nahrávání telefonních hovorů celkem bez problémů. S postupem času a s ohledem na legislativu EU však byla  s každou další verzí operačního systému tato funkce potlačována a znemožňována. Odposlech hovorů na systému Android však naše aplikace Odposlech Android PREMIUM umí vyřešit i pro nejnovější verze tohoto operačního systému. 

Nahrávání hovorů je jedinečná funkce aplikace Odposlech Android PREMIUM, která umožňuje vzdáleně zaznamenat jakýkoli hovor uskutečněný na cílovém zařízení nebo z něj. Jakmile je hovor nahrán, je nahrán na váš zabezpečený online panel, kde si jej můžete okamžitě poslechnout nebo stáhnout do počítače pro bezpečné uchování.

Nahrávání hovorů na Android

Co můžete dělat s naší funkcí nahrávání hovorů?

Pokud chcete vědět, co vaše dítě nebo zaměstnanec během telefonního hovoru skutečně říká, není lepší způsob než to zjistit prostřednictvím naší funkce nahrávání hovorů. S aplikací Odposlech Android PREMIUM to zvládnete.


  • Nahrávání všech příchozích a odchozích hovorů
  • Nahrávejte pouze hovory, které vás zajímají
  • Stáhněte si nahrávky nebo je poslouchejte přímo z ovládacího panelu

Proč potřebujete nahrávat telefonní hovory?

Pokud vás někdy napadlo: "O čem si moje dospívající dcera povídá pozdě v noci po telefonu?", "Předává můj obchodní manažer cenné obchodní tajemství konkurenci?" nebo něco podobného, potřebujete naši funkci nahrávání hovorů.

 

Výhody pro rodiče

Pokud jsou vaše děti stejné jako většina dnešních dětí, pravděpodobně vlastní telefon. To je sice v pořádku, ale statistiky ukazují, že děti častěji poskytují své osobní údaje cizím lidem online - včetně svého telefonního čísla. Opravdu víte, s kým mluví?

S naší aplikací pro odposlech mobilu můžete být klidní, protože si můžete později poslechnout telefonní hovory svého dítěte, pokud se obáváte, že je v nebezpečí. Ochráníte je před potenciálně škodlivými cizími lidmi nebo přáteli, kteří na ně mohou mít špatný vliv a mohli by je případně svést na scestí. Díky nahrávání hovorů se můžete ujistit, že dělají moudrá rozhodnutí a jednají zodpovědně, když u nich nemůžete být.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Jako zaměstnavatel máte povinnost zajistit, aby se vaši zaměstnanci chovali profesionálně a jednali v nejlepším zájmu společnosti. Důvěřujeme našim zaměstnancům, že chrání důvěrné informace a udržují duševní vlastnictví v rámci společnosti. Nezřídka se však stává, že nespokojený zaměstnanec vynese data nebo se podělí o cenné informace s konkurencí.

Odposlech mobilu vám dává možnost zabránit firemní špionáži nebo zastavit úniky dat dříve, než bude pozdě. S naší aplikací pro nahrávání telefonních hovorů můžete udržovat aktuální záznamy o všech telefonních hovorech uskutečněných prostřednictvím firemních mobilních telefonů. Sledujte, kdo, kdy, kolikrát a co bylo prostřednictvím telefonních hovorů řečeno.

 

Výhody pro jednotlivce

A konečně, díky funkci nahrávání hovorů můžete sledovat, nahrávat a ukládat důležité obchodní nebo osobní hovory pro pozdější použití. Nejen to, existují různé další scénáře, kdy se vám možnost nahrávání telefonního hovoru bude hodit pro osobní použití. Díky této funkci se například již nebudete muset obávat, že zapomenete důležité informace z konferenčního hovoru, nebo pokud jste uzavřeli ústní dohodu po telefonu, budete mít důkaz, pokud druhá strana vycouvá, nebo bude tvrdit něco jiného.

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu Android PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu Android PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

Zaměřeno na zasílání rychlých zpráv

Pro mladou generaci jsou SMS a telefonní hovory mrtvé - vše je o sociálních sítích a komunikátorech. Odposlech Android PREMIUM je navržen jako přední aplikace pro sledování instantních zpráv s funkcemi, jako je zachycení obou stran konverzace a možnost zobrazení štítků.

 

Sledování všech zvukových proudů

Na rozdíl od jiných aplikací umožňuje Odposlech Android PREMIUM poslouchat a nahrávat zvuk ze zdrojů, jako jsou běžné telefonní hovory i IM hovory, tedy například i hovory přes Whatsapp, Viber, Facebook Messenger a podobně. 

 

Výkonné dálkové ovládání

Proměňte telefon v dálkově ovládanou kameru a videorekordér - zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte okolí.

 

Dokonalý přehled díky funkci Snímek obrazovky

IM (Instantní messengery) se neustále aktualizují. Když se tak stane, konkurence se snaží dohnat ztrátu a aktualizovat svůj software, a vy tak přicházíte o cenné konverzace.

Díky naší jedinečné funkci snímků obrazovky aplikace si aktualizace aplikace, jako je WhatsApp, nevšimnete, protože stále uvidíte snímky obrazovky chatů.

 

Nejlepší zabezpečení dat

Data jsou ukládána na šifrovaném úložišti v zahraničí, a nedostane se k nim nikdo neoprávněný.

Všechny možnosti pro odposlech, nahrávání a monitoring telefonů Android

Co je monitorovací software Odposlech PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu pro Android je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.
Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje v systému Android, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní monitorování.
Sen se právě stal skutečností.
Po instalaci Odposlech mobilu PREMIUM, aplikace tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu , a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.
Odposlech mobilního telefonu pro Android bude tyto informace zachycovat až do vypnutí zařízení.
Proveďte několik jednoduchých instalačních kroků a informace začnou proudit.

 

Co umí špionážní software Odposlech mobilu PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro Android nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.
Aplikace vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a historii webu - součástí je také keylogger pro Android, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.
Odposlech mobilu PREMIUM je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory, i pro nejnovější verzi Android (a budeme vždy vylepšovat na další verze Androidu) a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.
 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro Android, která nabízí následující funkce:

Poslech okolí v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Sledování polohy zařízení

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.

 

Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro Android. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro Android, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.

 

Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému Android a získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.

 

Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému Android, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.

 

Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.

 

Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem Android a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.

 

Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.

 

Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.

 

Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.

 

Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru