5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Nahrávání telefonických hovorů

Málokdo si je vědom toho, že již uplynulo téměř dvacet let od doby, kdy začaly být mobilní telefony stále populárnější mezi obyčejnými lidmi v naší zemi. Mnozí z nás si jistě pamatují, jak vypadaly první modely - vojenské vysílače nebo plastové boxy. Jejich funkce a technologie používaná ve srovnání s dnešními nabídkami zařízení, i ty z tzv. Low-end, jsou zcela nesrovnatelné.

Alespoň v jednom ohledu byli předchůdci dnešních vyspělých smartphonů určitě lepší: jejich praktičnost a snadnost použití jsou daleko za moderními nástupci. Kromě toho, pokud jste z různých důvodů potřebovali nahrávat telefonní hovor, stačilo, když jste stiskli jedno tlačítko nebo se několikrát dotkli nabídky a požadavek byl proveden.

Nahrávání telefonních hovorů

 

Je nahrávání hovorů nezákonné?

Nahrávání konverzací je v těchto dnech mnohem složitější. S otázkou týkající se legálnosti záznamu zvuku můžete být konfrontováni při použití mobilního telefonu, stejně jako možnost použití takových materiálů jako důkazů v soudním řízení. Bylo by naivní očekávat, že skryté nahrávky nám pomohou vyhrát proces, ale nezapomeňte, že platná pravidla obecně říkají, že každý má právo zaznamenat telefonní hovor s jinou osobou. Co se týče možného použití a schválení takového záznamu jako důkazu, soudy vždy individuálně posuzují střet práv dotčených dodavatelů - právo chránit jejich zájmy (např. Při používání mobilního telefonu k získání důkazu o potenciálně protiprávním jednání zaměstnavatele vůči zaměstnanci) a zákona pro soukromí (např. citlivé obchodní informace).

Existují samozřejmě mobilní aplikace, ale ...

Vraťme se k technickému aspektu našich úvah. Jaké možnosti jsou k dispozici, pokud budeme chtít nahrávat náš telefonní rozhovor? Pokud máte smartphone se systémem Android, můžete použít některé rozšířené a veřejně dostupné aplikace, které jsou k tomuto účelu používány. Nejznámější jsou Call Recorder, Total Recall nebo ACR (Other Call Recorder). Uživatelé však nejsou vždy spokojeni s kvalitou zaznamenávaného zvuku. U některých aplikací mějte na paměti, že bezplatný program, který má být nainstalován, je často verze, která obsahuje reklamu a například umožňuje nahrávat pouze 10 sekund. U plně funkční verze musíme počítat s vyššími výdaji.

Jak to funguje u telefonů iPhone?

Uživatelé populárních iPhonů jsou v poněkud obtížnější a komplikovanější situaci. Apple, stejně jako ostatní výrobci smartphonů, nejenže záměrně zapomíná na výchozí nastavení svých telefonů, ale také na dřívější zřetelné funkce záznamu hovorů. Nikdo nebyl překvapen, když žádná ze stovek aplikací v App Store neodpovídala požadavku zachytit a archivovat telefonní komunikaci. Aplikaci obvykle instalujeme na telefony se systémem Android a můžeme začít nahrávat, zatímco záznamy jsou obvykle uloženy v paměti telefonu. V případě aplikace iPhone však neexistuje přímé nahrávání - jedná se o běžný konferenční hovor, který je uložen na vzdáleném serveru a záznamy jsou k dispozici za příplatek.

Je zde řešení - Esonic MQ-U2 rekordér

Myslíte si, že žádné z výše uvedených řešení není opravdu účinné? V tomto případě je produktem pro vás diktafon MQ-U2 firmy Esonic, který je k dispozici v nabídce našeho specializovaného obchodu. Tento produkt vám umožní nahrávat konverzace v telefonu bez obav o kvalitu a použitelnost záznamu.

Jeho hlavními výhodami jsou zejména parametry kvality - 64 kbit / s, vzorkovací frekvencí 22,05 kHz nebo integrovanou 4 GB pamětí pro archivaci až 144 hodin záznamu. Rekordér je plně nabitý přibližně za hodinu, což umožní až 20 hodin nepřetržitého záznamu. Profesionální rekordér MQ-U2 byl vyvinut speciálně pro nahrávání telefonních hovorů prostřednictvím mobilních telefonů (včetně zařízení iPhone), ale můžete jej použít i samostatně, například když chcete nahrát diskrétní schůzku nebo vlastní nápad / nápad / komentář.

Výhody ve vztahu k aplikaci

Kromě aplikace nabízí rekordér i další výhody, které doprovázejí jeho funkce. Za zmínku stojí funkce detekce hluku. Princip spočívá v tom, že přístroj začne nahrávat pouze tehdy, když zachytí zvuky ve svém prostředí, je to velmi praktický nástroj, zejména pro následné vyhodnocení a práci s uloženými záznamy. Ovládání rekordéru není pro uživatele nijak náročné, pro aktivaci záznamu se používá intuitivní posuvné tlačítko.

Díky MQ-U2 se již nemusíte zabývat funkcemi různých aplikací a na druhou stranu můžete nahrávat konverzace jednoduše, ale v mnohem vyšší kvalitě než v klasické éře mobilních telefonů. Nahrávání hovorů z telefonů iPhone již nebude problém.