5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Nahrávání hovorů přes Skype na iPhonu a iPadu

Nahrávání hovorů přes Skype na iPhonu a iPadu

Jak funguje odposlech iPhone?

Špionážní aplikace Odposlech mobilního telefonu pro iPhone vás informuje o všem, co se děje v zařízení iPhone - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Odposlech iPhone PREMIUM je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.

Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje na iPhonu, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní prohlížení.

Představivost se právě stala skutečností.

Po instalaci aplikace pro odposlech iPhone tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu, a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

 

 

Co můžete dělat s naší funkcí nahrávání hovorů Skype na iPhonu a iPadu?

Naše funkce nahrávání hovorů přes Skype na iPhonu a iPadu umožňuje vzdáleně a diskrétně nahrávat hovory přes Skype a později si je poslechnout. Po instalaci do cílového iPhonu nebo iPadu zaznamená Odposlech iPhonu jakýkoli příchozí nebo odchozí Skype hovor a nahraje jej na váš zabezpečený online portál, kde si jej můžete později pohodlně poslechnout, což je užitečná funkce pro kohokoli od zaměstnavatele, přes rodiče nebo dokonce pro jednotlivce.

Nikdy nevíte, kdy přijde chvíle, kdy budete chtít nahrávat hovory přes Skype a budete potřebovat bezpečně shromáždit konverzace pro budoucí použití. Ať už potřebujete nahrávat hovory přes Skype z pracovních nebo osobních důvodů, funkce nahrávání hovorů přes Skype v aplikaci Odposlech mobilního telefonu iPhone vám umožní:

  • Nahrávání příchozích a odchozích hovorů Skype.
  • Poslech nahraných hovorů v řídicím panelu nebo z telefonu pomocí naší mobilní aplikace.
  • Podívat se, kdy se hovor uskutečnil a jak dlouho trval.
  • Zobrazit důležité kontaktní informace.

 

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete nahrávat hovory přes Skype na iPhonu a iPadu?

Svět se stává stále digitálnějším, a to znamená, že tradiční telefonní hovory jsou nahrazovány hovory přes internet (VoIP) - hovory přes Skype, WhatsApp, WeChat, Facebook Messenger atd. Aplikace Odposlech telefonu iPhone umožňuje nahrávání hovoru přes Skype (i jiných zvukových hovorů VoIP), což znamená, že nikdy nezmeškáte ani nezapomenete žádné podrobnosti z vašich hovorů nebo hovorů cílových uživatelů.

Nahrávání hovorů přes Skype je výhodné pro všechny - včetně rodičů, zaměstnavatelů a jednotlivců - protože automaticky nahrává telefonní hovory přes Skype a poté tyto soubory nahrávek hovorů nahraje na váš osobní webový portál pro snadné poslouchání nebo stažení.

 

Výhody pro rodiče

Znalost a možnost nahrávání hovoru přes Skype na iPhonu a iPadu může rodičům pomoci sledovat své děti a to, s kým prostřednictvím aplikace hovoří. Pokud vaše dítě vede hovory s cizími lidmi nebo se dopouští rizikového chování, budete o tom informováni a budete tomu moci učinit přítrž. Nahrávání hovorů ve Skypu není určeno ke špehování vašich dětí, ale spíše nabízí další vrstvu ochrany před kyberšikanou, predátory a špatným rozhodováním.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Díky výhodám, jako je okamžité sdílení souborů a levné volání, není divu, že se Skype ve firmách používá stále častěji. Zaměstnavatelé zjistí, že nahrávání hovorů přes Skype může být užitečné pro ochranu jejich podniku před vnitřními hrozbami a úniky dat. Je to také skvělý nástroj pro nahrávání telefonických rozhovorů a konferenčních hovorů a také pro školení v oblasti kontroly kvality. Když zaměstnanci telefonují přes Skype, Odposlech iPhonu konverzaci zaznamená a nahraje ji na váš webový portál. Budete tak první, kdo se dozví o ohrožení firemních informací, a budete mít důkazy na podporu svých tvrzení.

 

Výhody pro jednotlivce

Vzpomeňte si, kdy jste si naposledy napsali špatné kontaktní údaje pro pracovní pohovor nebo kdy jste si přáli mít doklad o tom, že se dodavatel ústně zavázal provést opravu do určitého data. Pokud tyto hovory probíhají přes Skype, Odposlech telefonu iPhone vás zcela pokryje.

 

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu iPhone PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu iPhone PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.


Sledování polohy iPhonu

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.
Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru