5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Location Tracking - Sledování polohy pro iPhone (iOS)

27.05.2022
Location Tracking - Sledování polohy pro iPhone (iOS)
Špehování polohy GPS telefonu pomocí funkce Skrytý GPS Tracker.
Sledování pomocí GPS je funkce Odposlechu mobilu iPhone, která umožňuje diskrétně zjistit, kde se kdo v danou chvíli nachází. Po instalaci na cílové zařízení nahraje aplikace jeho GPS polohu na váš zabezpečený online panel, kde si ji můžete pohodlně prohlédnout.

Co vše umí software Odposlech iPhone PREMIUM?

Co umí špionážní software Odposlech mobilu pro iPhone?

Odposlech mobilního telefonu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro iPhone nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.

Odposlech telefonu vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a webovou historii - součástí je také keylogger pro iPhone, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.

A Odposlech mobilu je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

Pokud jste tedy rodič nebo zaměstnavatel, který má zodpovědnost za způsob používání zařízení iPhone - pak pouze Odposlech mobilního telefonu vám může poskytnout odpovědi, které potřebujete - protože žádný jiný konkurent neposkytuje produkt pro iPhone.

 

 

S aplikací Odposlech mobilního telefonu iPhone si můžete být jisti, že získáváte nejlepší skrytý GPS tracker na trhu, který dokáže sledovat telefon zcela nepozorovaně.

Mezi některé funkce patří:

  • Přesné sledování cílového smartphonu nebo tabletu pomocí GPS v reálném čase.
  • Zobrazení mapy, které přehledně zobrazuje aktuální a historické polohy.
  • Data a časy, kdy byly zaznamenány souřadnice cílového zařízení.
  • Máte možnost označit oblíbená místa hvězdičkou.
  • Sledování mobilního zařízení ve skrytém nebo viditelném režimu podle vašich preferencí.

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete skrytý GPS tracker?

Kde jsou všichni? Ať už chcete sledovat své děti během rodinného výletu do Disneylandu, nebo zaměstnance, který doručuje důležitou zásilku, náš skrytý GPS Tracker vám poskytne přesné údaje o poloze, které potřebujete, v reálném čase.

 

Výhody pro rodiče

Jednou z nejhorších nočních můr, které můžete jako rodič zažít, je, že se nemůžete dovolat svému dítěti a nevíte, kde se nachází. Ještě větší utrpení je, když se jim snažíte dovolat a nikdo vám neodpovídá. Naše aplikace pro skryté GPS sledování byla vyvinuta přesně s ohledem na tento scénář. Sledováním telefonu vašeho dítěte, aniž by o tom vědělo, můžete zajistit jeho bezpečí. Pokud si všimnete, že váš syn nebo dcera nejsou tam, kde mají být, a máte podezření, že by mohli být v nebezpečí, můžete rychle jednat, aniž byste ztráceli čas. Budete také moci sledovat jejich pohyb v reálném čase, což je užitečné zejména v případě, že do školy chodí sami pěšky, jezdí na kole nebo veřejnou dopravou. Náš software je přesně to, co potřebujete ke spolehlivému sledování polohy vašeho dítěte, abyste měli jistotu, že je v pořádku.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pokud jste zaměstnavatel, jehož zaměstnanci jsou na cestách nebo pracují mimo kancelář, můžete se rozhodnout poskytnout jim tablet nebo chytrý telefon, abyste jim usnadnili práci.

Náš skrytý GPS tracker je pro vás nezbytným obchodním nástrojem pro řízení každodenního provozu vašeho týmu a firmy. Protože vidíte aktuální i historické polohy sledovaných zařízení, můžete zjistit, zda jsou zaměstnanci tam, kde říkají, že jsou, nebo zda během dodávek neztrácejí čas.

 

Výhody pro jednotlivce

Sledovací zařízení GPS Odposlechu iPhonu je užitečné nejen pro zjištění místa pobytu osob, na kterých vám záleží. Je také skvělý pro vaše osobní použití. Je to snadný způsob, jak dát své rodině vědět, kde se nacházíte, aniž by vás vyrušil telefonní hovor, textová zpráva nebo okamžitá zpráva. A pokud nemáte v chytrém telefonu nebo tabletu zabudované zařízení pro sledování polohy a dojde k jeho odcizení nebo ztrátě, je naše aplikace pro skryté sledování GPS účinným způsobem, jak mobilní zařízení opět najít.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

 

Nejlepší hodnota

Hodnota znamená pro různé lidi různé věci.

Ať už kupujete s ohledem na rozpočet, nebo jste profesionál, který nemůže dělat kompromisy, pokud jde o možnost získat každou dostupnou informaci, řada produktů Odposlech mobilu vám vyhovuje.

Náš program Vám zajistí skutečně všestranné sledování cílového iPhonu. 

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:

 

Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Hlídání chatů 

Hlídání chatů pro a VOIP komunikace na iPhone. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro iPhone, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.

 

Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému iOSa získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.

 

Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.

 

 

Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.

 

Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.

 

 

A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 

 

Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru