5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

LINE Messages na iPhonu (iOS)

01.07.2022
LINE Messages na iPhonu (iOS)

Jak funguje odposlech iPhone?

Špionážní aplikace Odposlech mobilního telefonu pro iPhone vás informuje o všem, co se děje v zařízení iPhone - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Odposlech iPhone PREMIUM je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.

Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje na iPhonu, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní prohlížení.

Představivost se právě stala skutečností.

Po instalaci aplikace pro odposlech iPhone tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu, a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

 

 

Naše funkce LINE Messenger Spy App vám umožňuje vzdáleně špehovat všechny příchozí a odchozí zprávy LINE na zařízení vašeho dítěte nebo zaměstnance. Po instalaci aplikace Odposlech mobilního telefonu iPhone tyto konverzace zachytí a nahraje na váš zabezpečený online panel, kde si je můžete později přečíst. Je to ideální nástroj pro rodiče, kteří se zajímají o to, s kým si jejich děti chatují, a pro zaměstnavatele, kteří potřebují zajistit, aby jejich zaměstnanci nevynášeli důvěrné firemní údaje pomocí služby LINE.

Co můžete dělat s naší funkcí Špehování LINE zpráv?

S více než 600 miliony registrovaných uživatelů je LINE jednou z nejoblíbenějších chatovacích aplikací na světě. S tímto růstem se zvyšuje potřeba vědět, jaké informace jsou přesně sdíleny - a jak jsou pro zúčastněné strany bezpečné. LINE poskytuje uživatelům přístup k bezplatným zprávám, bezplatným hlasovým a videohovorům, hrám a stále oblíbenějším nálepkám. Faktor "zdarma" ji činí velmi atraktivní pro děti a zaměstnavatele, kteří chtějí snížit náklady.

Na rozdíl od jiných vám naše funkce špionážní aplikace LINE messenger umožňuje:

  • Špehovat zprávy aplikace LINE, včetně emotikonů a samolepek.
  • Stahovat a prohlížet všechny fotografie, videa a zvukové soubory.
  • Zobrazit podrobnosti a stav každého kontaktu.
  • Sledovat celé konverzace v aplikaci LINE messenger - i když je konverzace smazána.

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete naši monitorovací funkci LINE Messenger na iPhonu?

Žijeme v nomofobní generaci, kdy je pro děti i dospělé téměř nemožné být mimo dosah svých telefonů a aplikací. Jednou z takových aplikací je LINE messenger, který udržuje jedince přilepené k obrazovce.

Naše funkce špionážní aplikace LINE messenger je lepší než u konkurence v tom, že umožňuje špehovat nálepky LINE, emotikony, kontakty a odeslané a přijaté zprávy. Odposlech iPhonu má nepřetržitou podporu a snadno se instaluje - máme dokonce instalační službu, která odstraňuje jakékoli potíže s instalací nebo jailbreakem telefonu.

A konečně, náš špionážní software umožňuje obejít funkci tajného chatu LINE zachycením dat před jejich automatickým vymazáním z telefonu a serveru. Tím je zaručeno, že budete mít k dispozici všechny potřebné informace.

Podívejme se na výhody naší špionážní aplikace LINE Messenger.

 

Výhody pro rodiče

Jako rodiče jste si vědomi rizik, která s sebou nese necenzurovaný přístup dětí k internetu. Jsou bombardovány informacemi a stávají se snadnou kořistí podvodníků z LINE messengerů a sexuálních predátorů. I když je před takovými útoky nemůžete fyzicky ochránit, jako rodič můžete být vždy o krok napřed tím, že budete tajně sledovat jejich činnost v aplikaci LINE.

Díky těmto informacím můžete zjistit, zda vaše děti nenarušují vaši důvěru, naučit je zodpovědnému chování na internetu a ochránit je před šikanou a predátory.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Produktivita zaměstnanců je vaše věc a vy se musíte postarat o to, aby byla co nejoptimálnější. Sledování konverzací v aplikaci LINE messenger vám pomůže zjistit, zda vaši zaměstnanci používají aplikaci k práci nebo k zábavě.

To je důležité zejména pro podniky s citlivými informacemi, protože zaměstnanci mohou snadno pořizovat snímky tabulek a čísel a sdílet je ve skupinách (nebo s osobami mimo firmu).

Vzhledem ke všem těmto možnostem je důležité sledovat aktivity zaměstnanců v aplikaci LINE messenger, abyste věděli, co přesně se děje, a zjistili, zda jsou informace sdíleny nevinně, nebo se zlým úmyslem.

 

Výhody pro jednotlivce

Naše telefony se staly prodlouženou rukou nás samých a prostřednictvím aplikací IM uchováváme mnoho informací. Mohou to být fotografie okamžiků, na kterých nám záleží, nebo hluboké konverzace, které jsme vedli přes LINE messenger. Co se stane, když telefon ztratíme? Většinou přijdeme i o svá data. S naší funkcí špionážní aplikace LINE messenger nainstalovanou v telefonu budete mít zálohu všech informací o messengeru a můžete si je kdykoli stáhnout z ovládacího panelu. Můžete také vyhledávat pomocí klíčových slov a najít zprávu, místo abyste procházeli celou konverzaci.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu iPhone PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu iPhone PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.Sledování polohy iPhonu

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.


Monitorování chatovacích aplikací


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru