5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Letní novinky

Doplnili a rozšířili jsme sortiment vysílaček Baofeng. Firma Baofeng je jedním z nejznámějších výrobců vysílaček na světě. Přístroje disponují množstvím funkcí, výborným designem a množstvím příslušenství. V našem sortimentu nyní najdete různé varianty, příslušenství a v neposlední řadě i zvýhodněné sety. 

----------------------------------------------

Jako další vychytávka se nám jeví FullHD kamera, která je zabudována přímo v hodinkách, nebo náramku. Miniaturní, nenápadná, kdykoliv použitelná. Oba výrobky umožňují nahrávat jak obraz se zvukem, tak i samostatný zvuk a lze je tudíž využít i jako diktafon. 

Podívejte se na podrobnosti o našem náramku.

Podívejte se na podrobnosti k našim hodinkám

----------------------------------------------

A na závěr vám dnes představíme diktafony tak malé, že je nutno je označit jako mikrodiktafony. Abyste si udělali představu o jejich velikosti, tak prozradím, že to stříbrné na obrázku, je knoflíková baterka. Strčíte je tak pohodlně do peněženky mezi mince, nebo je můžete zavěsit na svazek klíčů, či zavěšené na krku pod tričkem. 

Mikrodiktafon EDIC-mini Dime B120.

Mikrodiktafon EDIC-mini Dime B120W.

 

Nejnovější produkty

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru