5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Kontrola MMS pro iPhone (iOS)

26.05.2022
Kontrola MMS pro iPhone (iOS)
Špehování zpráv MMS pomocí funkce MMS Tracker. Naše funkce sledování zpráv MMS umožňuje vzdáleně a diskrétně sledovat všechny zprávy MMS odeslané nebo přijaté z cílového zařízení. Po instalaci bude Odposlech mobilu iOS  zachycovat všechny zprávy MMS a nahraje je na váš zabezpečený online portál pro pozdější pohodlné prohlížení.

Jak funguje odposlech iPhone?

Špionážní aplikace Odposlech mobilního telefonu pro iPhone vás informuje o všem, co se děje v zařízení iPhone - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Odposlech iPhone PREMIUM je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.

Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje na iPhonu, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní prohlížení.

Představivost se právě stala skutečností.

Po instalaci aplikace pro odposlech iPhone tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu, a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

 

 

Pro ty, kteří neznají rozdíl mezi MMS a SMS: MMS má oproti standardní SMS další funkce, protože umožňuje uživateli posílat multimédia společně s textem. Její používání je také jednoduché, protože funguje stejně jako standardní telefonní zpráva, takže většina lidí, kteří používají telefon, nakonec MMS někdy použije.

Naše funkce sledování MMS messenger umožňuje:

  • Zobrazení jména příjemce / odesílatele MMS a telefonního čísla.
  • Zobrazit textovou zprávu MMS včetně přiložených videí, fotografií a zvuků.
  • Stáhnout multimediální zprávu MMS z online panelu a uložit ji do počítače pro budoucí použití.

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete špehovat zprávy MMS?

V dnešním rychlém světě se sdílení informací zdokonalilo a umožňuje vašemu cíli odesílat a přijímat informace rychlostí blesku. Jakkoli je to dobré pro podnikání, představuje to také výzvu pro rodiče a zaměstnavatele, kteří se mohou snažit chránit své blízké nebo jejich informace před jakoukoli formou ohrožení.

Naše funkce sledování MMS je lepší než ostatní na trhu, protože umožňuje špehovat všechna multimédia MMS a kompletní údaje o textových zprávách, nejen texty. Zachycuje také časový průběh konverzací.

 

Výhody pro rodiče

Přestože posílání SMS zpráv má i své kladné stránky, nebezpečí spočívá v tom, že dítě může posíláním MMS zpráv vážně ohrozit svou bezpečnost. Z pouhé nevědomosti by se mohlo spojit s potenciálně nebezpečnými cizími lidmi nebo by mohlo plánovat něco nebezpečného za vašimi zády.

Aplikace Odposlech mobilního telefonu iPhone tento problém řeší tím, že vám umožňuje sledovat všechny jejich zprávy MMS, včetně multimediálních, a získat tak jasný přehled o tom, co se v jejich životě skutečně děje.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Zajímavým faktem je, že produktivita zaměstnanců se zvyšuje, pokud si jsou vědomi, že jsou v pracovní době monitorováni.

Jsou vaši zaměstnanci neustále přilepeni k obrazovkám? Máte podezření, že každý měsíc promarní stovky pracovních hodin kvůli používání telefonu? Pomocí naší funkce sledování MMS můžete sledovat, kolik času vaši zaměstnanci tráví psaním zpráv v práci. Kromě toho můžete také sledovat jejich chaty a ujistit se, že citlivá firemní data neopouštějí pracoviště.

 

Výhody pro jednotlivce

Kolik informací si vyměňujete prostřednictvím MMS? Nezapomenutelné okamžiky, od pracovních konverzací až po rodinné rozhovory, jsou často zachyceny a sdíleny v podobě obrázků, které tvoří základní záznam vašich životních událostí. A kolikrát se vám stalo, že jste ztratili nebo poškodili telefon a ztratili tak přístup k těmto vzpomínkám?

Aplikace Odposlech iPhonu pomáhá zaznamenávat a ukládat všechny tyto důležité informace pro budoucí použití. Po instalaci aplikace zálohuje všechny vaše zprávy a konverzace na váš zabezpečený online portál, kam pak můžete přistupovat z jakéhokoli počítače nebo prostřednictvím naší jedinečné aplikace pro prohlížení mobilních portálů.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu iPhone PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu iPhone PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Sledování polohy iPhonu

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.

 

 

Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému iOSa získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.

 

Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.

 

Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.

 

Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.

 

Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 

 

Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru