5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Kontrola MMS

Kontrola MMS

Naše funkce sledování zpráv MMS umožňuje vzdáleně a diskrétně sledovat všechny zprávy MMS odeslané nebo přijaté z cílového zařízení. Po instalaci bude Odposlech mobilu zachycovat všechny zprávy MMS a nahraje je na váš zabezpečený online portál pro pozdější pohodlné prohlížení.


Co můžete dělat s naší funkcí sledování MMS?

Pro ty, kteří neznají rozdíl mezi MMS a SMS: MMS má oproti standardní SMS další funkce, protože umožňuje uživateli posílat multimédia společně s textem. Její použití je také jednoduché, protože funguje stejně jako standardní textová zpráva, takže většina lidí, kteří používají telefon, nakonec MMS někdy použije.


Naše funkce sledovací aplikace MMS umožňuje:

  • Zobrazení jména příjemce / odesílatele MMS a telefonního čísla.
  • Zobrazit textovou zprávu MMS včetně přiložených videí, fotografií a zvuků.
  • Stáhnout multimediální zprávu MMS z online panelu a uložit ji do počítače pro budoucí použití.


Proč potřebujete špehovat zprávy MMS?

V dnešním rychlém světě se sdílení informací zdokonalilo a umožňuje vašemu cíli odesílat a přijímat informace rychlostí blesku. Jakkoli je to dobré pro podnikání, představuje to také výzvu pro rodiče a zaměstnavatele, kteří se mohou snažit chránit své blízké nebo jejich informace před jakoukoli formou ohrožení.

Naše funkce špionážní aplikace MMS messenger je lepší než ostatní na trhu, protože umožňuje špehovat všechna multimédia MMS a kompletní údaje o přenášených zprávách, nejen texty. Zachycuje také časový průběh konverzací.


Výhody pro rodiče

Přestože posílání MMS zpráv má i své kladné stránky, nebezpečí spočívá v tom, že dítě může posíláním MMS zpráv vážně ohrozit svou bezpečnost. Z pouhé nevědomosti by se mohlo spojit s potenciálně nebezpečnými cizími lidmi nebo by mohlo plánovat něco nebezpečného za vašimi zády.

Aplikace Odposlech mobilního telefonu tento problém řeší tím, že vám umožňuje sledovat všechny jejich zprávy MMS, včetně multimediálních, a získat tak jasný přehled o tom, co se v jejich životě skutečně děje.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Zajímavým faktem je, že produktivita zaměstnanců se zvyšuje, pokud si jsou vědomi, že jsou v pracovní době monitorováni.

Jsou vaši zaměstnanci neustále přilepeni k obrazovkám? Máte podezření, že každý měsíc promarní stovky pracovních hodin kvůli používání telefonu? Pomocí naší funkce sledování MMS můžete sledovat, kolik času vaši zaměstnanci tráví psaním zpráv v práci. Kromě toho můžete také sledovat jejich chaty a ujistit se, že citlivá firemní data neopouštějí pracoviště.

 

Výhody pro jednotlivce

Kolik informací si vyměňujete prostřednictvím MMS? Nezapomenutelné okamžiky, od pracovních konverzací až po rodinné rozhovory, jsou často zachyceny a sdíleny v podobě obrázků, které tvoří základní záznam vašich životních událostí. A kolikrát se vám stalo, že jste ztratili nebo poškodili telefon a ztratili tak přístup k těmto vzpomínkám?

Aplikace Sledování mobilu pomáhá zaznamenávat a ukládat všechny tyto důležité informace pro budoucí použití. Po instalaci aplikace zálohuje všechny vaše zprávy a konverzace na váš zabezpečený online portál, kam pak můžete přistupovat z jakéhokoli počítače.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?


Co je monitorovací software Odposlech PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu pro Android je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.
Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje v systému Android, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní monitorování.
Sen se právě stal skutečností.
Po instalaci Odposlech mobilu PREMIUM aplikace tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu, a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.
Odposlech mobilního telefonu pro Android bude tyto informace zachycovat až do vypnutí zařízení.
Proveďte několik jednoduchých instalačních kroků a informace začnou proudit.
Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 


Sledování všech zvukových proudů

Na rozdíl od jiných aplikací umožňuje Odposlech Android PREMIUM poslouchat a nahrávat zvuk ze zdrojů, jako jsou běžné telefonní hovory i IM hovory, tedy například i hovory přes Whatsapp, Viber, Facebook Messenger a podobně. 


Dokonalý přehled díky funkci Snímek obrazovky

IM (Instantní messengery) se neustále aktualizují. Když se tak stane, konkurence se snaží dohnat ztrátu a aktualizovat svůj software, a vy tak přicházíte o cenné konverzace.

Díky naší jedinečné funkci snímků obrazovky aplikace si aktualizace aplikace, jako je WhatsApp, nevšimnete, protože stále uvidíte snímky obrazovky chatů.


Nejlepší zabezpečení dat

Data jsou ukládána na šifrovaném úložišti v zahraničí, a nedostane se k nim nikdo neoprávněný.


Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem Android a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.A mnoho dalších funkcí a možností. 


Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru