5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Kik Messenger

Kik Messenger

Naše funkce sledování Kik Messages umožňuje zobrazit všechny příchozí a odchozí zprávy KiK a multimédia na chytrém telefonu dítěte nebo zaměstnance. Po instalaci programu Odposlech mobilního telefonu zachytí a nahraje zprávy na váš zabezpečený online panel pro pozdější pohodlné čtení, což z ní činí ideální nástroj pro rodiče a zaměstnavatele, kteří chtějí monitorovat nevhodné zprávy nebo jim předcházet.

 

 

Co můžete dělat s naší funkcí sledování zpráv Kik?

Kik je aplikace, která byla navržena s ohledem na anonymitu, ale s naší funkcí Kik Spy můžete její anonymitu prorazit. Odposlech mobilu vám pomůže mít přehled o všech výměnách zpráv, které na platformě probíhají, takže pokud vás zajímá, jak se podívat na něčí zprávy na Kiku, už nemusíte hledat dál. Odposlech telefonu vám umožňuje:

  • Okamžité zobrazení všech příchozích a odchozích zpráv Kik
  • Zobrazit veškerý sdílený obsah, včetně obrázků, videí, emotikonů, samolepek, kontaktních a dalších informací.
  • Zabraňte svým dětem v nebezpečném chování při chatování.

 

Proč potřebujete špehovat zprávy Kik?

Kik Messenger je jednou z mála aplikací, které uživatelům umožňují chatovat s úplně cizími lidmi, což představuje zřejmé riziko. Navíc díky funkci soukromých chatových zpráv aplikace Kik mohou uživatelé volně chatovat s ostatními, aniž by museli odhalit svou skutečnou identitu, což znamená, že pokud je vaše dítě uživatelem aplikace Kik Messenger, může se stát terčem nechtěných textových zpráv, z nichž některé mohou obsahovat sexuálně explicitní materiály - neboli sexting. Pokud jste si vědomi nebezpečí, která tam hrozí, víte, že nikdy nebylo důležitější chránit svou rodinu. Naše funkce aplikace Kik Spy je tím nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout. Budete přesně vědět, kdo posílá zprávy na cílové zařízení, a povahu obsahu, což vám umožní přijmout příslušná opatření.

 

Výhody pro rodiče

Jako rodiče chcete svým dětem poskytnout svobodu a důvěru, aby mohly používat svůj chytrý telefon nebo tablet k zábavě, učení a komunikaci s přáteli. Vzhledem k tomu, že se neustále objevují nové aplikace a chatovací platformy, je však pro děti stále snazší utajit, co na svých zařízeních dělají a s kým mluví. Anonymní chatovací aplikace, jako je Kik, mohou toto chování podporovat.

Kik je aplikace známá tím, že umožňuje uživatelům komunikovat s cizími lidmi a přitom zůstat v anonymitě. Pokud chcete své dítě ochránit před sextingem přes Kik nebo se obáváte, že dostává nevhodné zprávy na Kik od sexuálních predátorů, věřte naší funkci Kik Spy, která vás uklidní. Aplikaci Odposlech mobilního telefonu lze snadno nainstalovat a používat, a jakmile ji budete mít v telefonu svého dítěte, budete mít k dispozici sledování každého jeho chatu na této platformě v reálném čase.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pokud jste zaměstnavatel, pravděpodobně jste si všimli mnoha výhod, které přináší zaměstnancům přístup k mobilnímu zařízení. Musíte však zajistit, aby své telefony na pracovišti používali vhodným způsobem. Je sice normální, že vaši zaměstnanci používají svá zařízení i z osobních důvodů, je však důležité zajistit, aby konverzace v aplikacích, jako je například Kik, nepřivedla vaši firmu ani zaměstnance do problémů.

Sledováním konverzací pomocí naší funkce Kik Spy je možné zastavit nevhodné chování v kanceláři. Můžete dokonce zabránit incidentům sexuálního obtěžování, pokud si všimnete chatových zpráv, které vyvolávají poplach, dříve než se změní v nákladné soudní spory.

 

Výhody pro jednotlivce

Pokud vám záleží na soukromí, je pro vás Kik jednou z nejlepších chatovacích aplikací, protože neukládá vaše zprávy po odhlášení. Co se ale stane, když se omylem odhlásíte ze svého účtu? Bohužel byste přišli o chaty. Naše funkce Kik Spy je nejjednodušší a nejspolehlivější způsob, jak soukromě zálohovat své chaty Kik. Je také pohodlná, protože na panelu Odposlechu mobilu máte přístup k celým vláknům zpráv, místo abyste se spokojili s částmi konverzace, které se vám podaří zachytit ze snímku obrazovky vašeho mobilního zařízení.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Co umí špionážní software Odposlech mobilu PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro Android nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.
Aplikace vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a historii webu - součástí je také keylogger pro Android, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.
Odposlech mobilu PREMIUM je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory, i pro nejnovější verzi Android (a budeme vždy vylepšovat na další verze Androidu) a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

Sledování všech zvukových proudů

Na rozdíl od jiných aplikací umožňuje Odposlech Android PREMIUM poslouchat a nahrávat zvuk ze zdrojů, jako jsou běžné telefonní hovory i IM hovory, tedy například i hovory přes Whatsapp, Viber, Facebook Messenger a podobně. 

 

Výkonné dálkové ovládání

Proměňte telefon v dálkově ovládanou kameru a videorekordér - zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte okolí.

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro Android. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro Android, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.

 

Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému Android a získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.

 

Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru