5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Keyloggery

20.02.2022

Na první pohled mohou vypadat jako USB prodlužovačka o minimální délce, nebo prostě jako průchozí USB flashka. Jinými slovy nebudí žádnou nežádoucí pozornost. Přesto Vám umožní buď získat dokonalou kontrolu nad tím co se s počítačem děje, nebo Vám velmi usnadní práci přímo na něm. 

Jako první bych vyzdvihl USB KEYGRABBER FORENSIC KEYLOGGER.

Zaznamenává vše, co se stiskne na klávesnici. Díky paměti 16 MB můžete zachytit až 16 milionů znaků. Pokud si vezmete, že průměrná stránka A4 má 30 řádek po 90 znacích, tak těch stránek se do vnitřní paměti tohoto Keyloggeru vejde skoro 6000. Kolik stránek má knížka? 200? Takže asi 30 knížek. Museli byste psát hodně dlouho, než byste paměť zaplnili. 

Data jsou chráněna 128 bitovou šifrou a nikdo nepovolaný se k nim nemá šanci dostat. Keylogger se chová jako běžný vyměnitelný disk a majitel se znalostí hesla může data kdykoliv prohlédnout. Ideální prostředník například na hlídání dětí a jejich aktivit na počítači, případně na internetu. 

---------------------------------------------------------

Podobné zařízení, ale s úplně jinou funkcí je AirDrive Mouse Jiggler Gold. Je ještě menší a vůbec nemá nic společného s klávesnicí. Prostě ho jen vložíte do volného USB portu svého počítače. 

 

 

Jiggler pak simuluje mikropohyby myši a obalamutí tak počítač, který si myslí, že se na něm pořád něco děje. Nebo jinými slovy, že na něm pořád někdo pracuje. Počítači tak znemožní přejít do režimu spánku, případně se úplně vypnout. To se hodí v případě, že děláte něco na cizím počítači, který by při případném přechodu do režimu spánku po vás požadoval pro své znovuzprovoznění heslo, které neznáte. Nebo to Vašemu vlastnímu počítači znemožní se uspat v případě přenosu velkých souborů. Tento přenos by se tak přerušil. 

------------------------------------------------------

Jako poslední bych dnes vyzdvihl další naši novinku AirDrive Keyboard Wizard Wi-Fi. Jedná se o kombinaci Keyloggeru (viz první přístroj tohoto příspěvku). Ale další jeho funkcí je doplňování přednastavených frází. Tedy pokud musíte často psát opakující se text, který může být navíc velmi dlouhý, tak hodně práce vykoná za vás. Navíc vám umožní si uložit různá hesla pro různé webové stránky pokud nevěříte svému prohlížeči. Přístup k datům máte navíc prostřednictvím WiFi, tedy např. ze svého mobilu. AirDrive Keyboard Wizard Wi-Fi totiž disponuje vlastní WiFi hotspotem. 

Nejnovější produkty

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru