5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Keylogger pro iPhone (iOS)

05.06.2022
Keylogger pro iPhone (iOS)
Záznam celé historie stisků kláves aplikací pomocí nejlepšího softwaru Keylogger na světě.
Funkce keyloggeru umožňuje vzdáleně a diskrétně sledovat vše, co se píše v jakékoli aplikaci v cílovém zařízení. Keylogger zaznamenává celou historii stisků kláves v zařízení a také poskytuje upozornění na klíčová slova, pokud jsou zaznamenána kritická slova nebo fráze, které mohou ohrozit bezpečnost vašich dětí nebo vést k úniku citlivých firemních informací.

Co vše umí software Odposlech iPhone PREMIUM?

Co umí špionážní software Odposlech mobilu pro iPhone?

Odposlech mobilního telefonu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro iPhone nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.

Odposlech telefonu vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a webovou historii - součástí je také keylogger pro iPhone, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.

A Odposlech mobilu je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

Pokud jste tedy rodič nebo zaměstnavatel, který má zodpovědnost za způsob používání zařízení iPhone - pak pouze Odposlech mobilního telefonu vám může poskytnout odpovědi, které potřebujete - protože žádný jiný konkurent neposkytuje produkt pro iPhone.

 

 

Naše funkce Keylogger zaznamenává celou historii stisků kláves zadaných aplikací. Tento šifrovaný záznam zachycených stisků kláves se automaticky nahraje na portál, kde si jej můžete prohlédnout a stáhnout. Umožňuje: 

  • Sledování a zaznamenávání všech stisků kláves
  • Zobrazení aplikace, ve které byly stisky kláves zaznamenány
  • Zobrazení data a času stisku kláves
  • Ověřte, zda jsou vaši zaměstnanci produktivní na základě jejich činnosti na klávesnici
  • Získejte přehled o tom, co vaše děti píší do vyhledávačů a další informace
  • Nastavit upozornění na konkrétní klíčová slova
  • Mnohem více

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete zaznamenávat stisky kláves?

"Rodiče se vrátí až v jedenáct." "David je mimo kancelář, pošli mi zdrojové soubory hned", to jsou fráze nebo stisky kláves, které můžete chtít zjistit pomocí záznamníku stisků kláves Odposlechu iPhonu. Možnost nastavení upozornění na klíčová slova pro konkrétní fráze znamená, že budete informováni, když nastane jakákoli riziková situace nebo když dojde k porušení pracovní kázně.

Rodičům může poskytnout způsob, jak zajistit, aby vaše dítě nevyhledávalo nevhodný obsah online, nekomunikovalo s cizími lidmi nebo se nezúčastňovalo jiného rizikového chování. Pro zaměstnavatele může být zaznamenávání stisků kláves rozdílem mezi schopností chránit klíčová vlastnická aktiva společnosti a jejich ztrátou ve prospěch konkurence nebo nespokojeného zaměstnance.

 

Výhody pro rodiče

Pokud máte obavy o bezpečnost svých dětí, může být keylogger velmi účinným nástrojem. Odposlech telefonu iPhone zaznamená každý stisk klávesy v určených aplikacích, takže můžete přesně vidět, co vaše děti dělají. Budete tak moci své děti chránit před nevhodným obsahem z internetu, který se například týká drog, sebevražd, hazardních her a dalších. Stejně tak budete mít větší jistotu, že nekomunikují s žádnými cizími a nebezpečnými lidmi online.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pokud jste zaměstnavatel, mohou být údaje o stiscích kláves způsobem, jak sledovat zaměstnance, abyste zajistili produktivitu a minimalizovali rizika pro vaši firmu. Můžete si být jisti, že vaši zaměstnanci nevynášejí cenné informace vaší konkurenci? Se službou Odposlech mobilního telefonu iPhone budete mít klid.

Můžete také rozlišit mezi produktivitou a nečinností tím, že přesně uvidíte, jaký typ obsahu vaši zaměstnanci do svých zařízení píší.

 

Výhody pro jednotlivce

Jako primární zdroj dat může být zachycení stisků kláves pro osobní použití velmi přínosné. Pokud jste copywriter nebo datový analytik, může se vám možnost zaznamenávat všechny stisky kláves velmi hodit, pokud byste někdy ztratili své zařízení. Patří sem i možnost obnovit heslo pracovních aplikací nebo profilů na sociálních sítích.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Nejlepší hodnota

Hodnota znamená pro různé lidi různé věci.

Ať už kupujete s ohledem na rozpočet, nebo jste profesionál, který nemůže dělat kompromisy, pokud jde o možnost získat každou dostupnou informaci, řada produktů Odposlech mobilu vám vyhovuje.

Náš program Vám zajistí skutečně všestranné sledování cílového iPhonu. 

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.


Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro a VOIP komunikace na iPhone. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro iPhone, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.


Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému iOSa získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru