5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Keylogger - Klávesnice

Keylogger - Klávesnice

Funkce keyloggeru programu Odposlech mobilu umožňuje vzdáleně a diskrétně sledovat vše, co se píše v jakékoli aplikaci v cílovém zařízení. Aplikace zaznamenává celou historii stisků kláves v zařízení a také poskytuje upozornění na klíčová slova, pokud jsou zaznamenána kritická slova nebo fráze, které mohou ohrozit bezpečnost vašich dětí nebo vést k úniku citlivých firemních informací.

 

Co můžete dělat naše funkce Keylogger?

Naše funkce Keylogger zaznamenává celou historii stisků kláves zadaných aplikací. Tento šifrovaný záznam zachycených stisků kláves se automaticky nahraje na portál, kde si jej můžete prohlédnout a stáhnout.

  • Sledování a zaznamenávání všech stisků kláves
  • Zobrazení aplikace, ve které byly stisky kláves zaznamenány
  • Zobrazení data a času stisku klávesy
  • Ověřte, zda jsou vaši zaměstnanci produktivní na základě jejich činnosti na klávesnici
  • Získejte přehled o tom, co vaše děti píší do vyhledávačů a další informace
  • Nastavit upozornění na konkrétní klíčová slova
  • Mnohem více

 

Proč je třeba zaznamenávat stisky kláves?

"Rodiče se vrátí až v jedenáct." "David je mimo kancelář, pošli mi zdrojové soubory hned", to jsou fráze nebo stisky kláves, které můžete chtít zjistit pomocí záznamníku stisků kláves Programu Odposlech mobilního telefonu. Možnost nastavení upozornění na klíčová slova pro konkrétní fráze znamená, že budete informováni, když nastane jakákoli riziková situace nebo když dojde k porušení pracovní kázně.

Rodičům může poskytnout způsob, jak zajistit, aby dítě nevyhledávalo nevhodný obsah online, nekomunikovalo s cizími lidmi nebo se nedopouštělo jiného rizikového chování. Pro zaměstnavatele může být zaznamenávání stisků kláves rozdílem mezi schopností chránit klíčová vlastnická aktiva společnosti a jejich ztrátou ve prospěch konkurence nebo nespokojeného zaměstnance.

 

Výhody pro rodiče

Pokud máte obavy o bezpečnost svých dětí, může být keylogger velmi účinným nástrojem. Odposlech telefonu zaznamená každý stisk klávesy v určených aplikacích, takže můžete přesně vidět, co vaše děti dělají. Budete tak moci své děti chránit před nevhodným obsahem z internetu, který se například týká drog, sebevražd, hazardních her a dalších. Stejně tak budete mít větší jistotu, že nekomunikují s žádnými cizími a nebezpečnými lidmi online.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pokud jste zaměstnavatel, mohou být údaje o stiscích kláves způsobem, jak sledovat zaměstnance, abyste zajistili produktivitu a minimalizovali rizika pro vaši firmu. Můžete si být jisti, že vaši zaměstnanci nevynášejí cenné informace konkurenci? Se službou Odposlech mobilu budete mít klid.

Můžete také rozlišit mezi produktivitou a nečinností tím, že přesně uvidíte, jaký typ obsahu vaši zaměstnanci do svých zařízení píší.

 

Výhody pro jednotlivce

Jako primární zdroj dat může být zachycení stisků kláves pro osobní použití velmi přínosné. Pokud jste copywriter nebo datový analytik, může se vám možnost zaznamenávat všechny stisky kláves velmi hodit, pokud byste někdy ztratili své zařízení. Patří sem i možnost obnovit heslo pracovních aplikací nebo profilů na sociálních sítích.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Co je monitorovací software Odposlech PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu pro Android je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.
Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje v systému Android, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní monitorování.
Sen se právě stal skutečností.
Po instalaci Odposlech mobilu PREMIUM, aplikace tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu , a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.
Odposlech mobilního telefonu pro Android bude tyto informace zachycovat až do vypnutí zařízení.
Proveďte několik jednoduchých instalačních kroků a informace začnou proudit.

 

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Sledování polohy zařízení

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.

 

 

Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.

 

Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.

 

Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru