5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Kamera v hodinkách poprvé mimo ciferník

Všechny dosavadní modely hodinek se skrytou kamerou měly objektiv kamery vždy schovaný v ciferníku. Při tajném snímání tak bylo potřeba mít na ruce ciferník vždy ve svislé poloze a rukou mířit na snímaný objekt. Tomu je nyní konec. 

Naše nové Digitální hodinky s kamerou PV-WT20W ukrývají objektiv kamery šikovně na straně ciferníku nad páskem hodinek. Ruku při nahrávání tak můžete mít v přirozené poloze na stole. Nebo můžete jednoduše nechat hodinky na stole a třeba i místnost opustit. 

**************************

Dále bych rád představil velmi malý UHF radiový odposlech,SM008 který schováte opravdu všude. Citlivý mikrofon zachytí zvuky až do vzdálenosti 10 metrů. Vysílačka pak může přenášet až na vzdálenost 500 metrů. Knoflíková baterie (není součástí balení) vystačuje až na 20 hodin nepřetržitého vysílání, nebo 200 dní ve Stand-By režimu. 

Odposlech vysílá ve frekvenčním pásmu 430 - 439 MHz a nepotřebujete tudíž žádný specializovaný přijímač. Postačí vám například jakýkoliv přístroj z naší nabídky vysílaček

*************************************

Na závěr jsem si dnes nechal opravdu profesionální zařízení. Ultrazvukovou rušičku diktafonů BugHunter BDA-4. Jedná se o diskrétní zařízení, které slouží k blokování pořizování audio záznamu během jednání či schůzek. Jde o velmi tichou rušičku, která svým designem připomíná moderní reproduktor. Je vybavena 8 ultrazvukovými vysílači, díky kterým je schopna potlačit všechna odposlouchávací zařízení (mikrofony včetně laserových, diktafony včetně profesionálních, chytré telefony atd.). 

 

Nejnovější produkty

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru