5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Jak vybrat špionážní kameru

Okrádají vás zaměstnanci? Máte podezření na nevěru partnera či pouze potřebujete mít přehled o tom, co dělají kolegové ve vaší kanceláři, během vaší nepřítomnosti? To je jenom krátký výčet situací, kdy se lidé docela často uchylují k použití skrytých kamer. Z našich zkušeností víme, že dobře umístěná špionážní kamera nejčastěji pomůže vyřešit letitý problém v řádu dní, či také hodin!

V našem obchodě naleznete pouze vysoce kvalitní špionážní minikamery, což ale neznamená, že bude libovolně zvolená kamera vhodná právě pro vaši situaci. Pojďme se tedy podívat na nejběžnější typy skrytých kamer.

Uvedení jednotlivých typů skrytých kamer

Minikamery se záznamem

Miniaturní kamery s integrovaným rekordérem patří mezi nejpopulárnější špionážní zařízení. Na oblibě jim dodává skutečnost, že je není nutné složitě instalovat a následně od nich vyvádět kabely do vzdáleného nahrávacího zařízení. Jedná se o tzv. all-in-one zařízení, jež jsou schopna pracovat zcela soběstačně. Mnohdy jsou vybaveny vlastní baterií, a minikameru tak stačí umístit na vybranou pozici, a nechat ji skrytě monitorovat prostor. Může se jednat buď o špionážní minikamery statické, nebo přenositelné. Příkladem přenositelné minikamery se záznamem může být například skrytá kamera ve Flash disku Esonic CAM-U7, a nebo klíčenka s kamerou LawMate PV-RC200HDW, kterou můžeme mít kdykoliv při sobě, připravenou pro diskrétní pořízení záznamu. Budeme-li chtít nainstalovat skrytou kameru na pevno do konkrétního místa, můžeme využít například budík s integrovanou WiFi kamerou Secutek WIP-10, která je jako první na světě vybavena kompletně ukrytou otočnou kamerou!

 

Skryté kamery 

Jedná se o minikamery kamuflované do předmětů každodenní potřeby. Pro konkrétní aplikaci si pak můžeme vybrat z celé řady vhodných předmětů, ve kterých může být mini kamera ukryta.  Pro mystery shopping či pořízení záznamu z důležité schůzky mohou skvěle zafungovat například brýle s kamerou, která může být dokonale kamuflována za kouřovým sklem. Nejlepším modelem dneška jsou brýle s kamerou LawMate PV-EG20CL, které nabízejí prvotřnídní kvalitu záznamu i naprosto diskrétní vzhled. Špionážní kamera s nočním viděním v digitálních hodinách nainstalovaná na nočním stolku, vám umožní nenápadně pozorovat ložnici v průběhu služební cesty. Pro monitorování obchodních prostor je optimálním prostředkem například WiFI skrytá kamera v PIR čidle Secutek PIR-720SWF. Pro nejvíce delikátní případy je možné nechat si u nás zhotovit minikameru maskovanou do konkrétního předmětu.

 

 

Minikamery pro skrytou montáž

Především v těch nejvíce delikátních případech, kdy si nemůžeme dovolit ani nejmenší riziko odhalení, využijeme špionážní minikamery vhodné pro individuální skrytou montáž. Značnou výhodou je, že se v objektu nemusí objevit žádný nový předmět. Pro tento účel nám přijde vhod například Minikamera s detekcí pohybu Secutek KM02+. Minikameru snadno zakamuflujeme do již nějakého stávajícího předmětu, který v místnosti nalezneme - ku příkladu do kytky, stolních hodin či lampičky. Bude-li vestavba nad vaše síly, máte možnost si nechat zhotovit špionážní kameru na zakázku našimi techniky.

 

 

 

Skryté kamery s dlouhou výdrží

Potřebujeme-li objekt monitorovat po dlouhou dobu, musíme zvolit buď kameru kterou můžeme napájet z el. sítě, nebo v případě kdy připojení do sítě není možné takovou, která bude mít dlouhou pracovní dobu na jedno nabití. Pro zajištění několika denní výdrže musí mít tajná kamera buď velikou baterii (což ve většině případů není příliš praktické), nebo senzor, který bude kameru aktivovat pouze ve chvíli, kdy potřebujeme. Nejčastěji se jedná o PIR pohybový senzor, přesto výjimkou není ani hlasový spínač, či časovač. Tyto komponenty mohou výdrž baterie až 100 násobně prodloužit.

Pohybovým senzorem, a tedy i dlouhou dobou práce jsou opatřeny vybrané minikamery LawMate. Ještě lepších výsledků však dosahují tajná kamery českého výrobce z řady Secutron UltraLife,které vydrží bez nabíjení až 60 dní!