5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Jak poznat nevěru

Jak poznat nevěru

V době moderních technologií, existuje celá řada jednoduchých způsobů jak poznat nevěru partnera. Na této stránce vám představíme několik nejefektivnějších způsobů.

Instalace skryté kamery

Máte-li podezření, že k něčemu dochází u vás doma ve chvíli, kdy jste třeba na pracovní cestě, je nejjednoduším způsobem jak odhalit nevěru, nainstalovat do ložnice skrytou kameru, či audio rekordér.

Velmi dobře mohou posloužit například stolní hodiny s kamerou, které jsou perfektně zakamuflované a díky neustálému napájení ze sítě, mohou nahrávat po neomezeně dlouhou dobu.

Nemůžete-li si dovolit, aby v ložnici přibyl nový objekt, pak pro vás může být ideálním řešením kamerový modul s objektivem menším než 1mm, který je možné velmi snadno do pokoje zamaskovat.

Praktické může být využití minikamery s nočním viděním

Nejoblíbenější minikamery do bytu

Použití diskrétního minidiktafonu

Další možností jak poznat nevěru manžela či manželky je použití diskrétního diktafonu. Výhodou je, že diktafony mají miniaturní rozměry a nemusí na rozdíl od kamer být na viditelné místě.

Minidiktafon tedy můžete umístit pod postel, za skříň nebo klidně i do šuplíku. Vhodné je použít diktafon s detekcí hluku, který vám podstatně zkrátí čas nutný k přehrávání záznamů.

Skvěle vám poslouží například minidiktafon UR225-135, s tloušťkou pohých 3.5mm a výdrží až 225 dní na jedno nabití!

Zde se můžete podívat na veškeré diktafony s aktivací hlasem z naší nabídky.

GPS lokátor pro vysledování pohybu

Nedochází-li k nevěře přímo u vás doma, bude její odhalení o něco složitější. K vysledování, kde se váš partner zdržuje může posloužit GPS lokátor, který snadno umístíte do vozu, či pomocí magnetů na jeho podvozek. GPS lokátor následně umožňuje sledovat aktuální polohu vozu a dokonce může zobrazit i celou trasu, kterou vůz ve vybraný den projel.

Mezi nejoblíbenější sledovací zařízení patří GPS tracker do auta s velkou baterií a integrovanými magnety. S použitím GPS lokátoru si můžete snadno ověřit zda partner mluví pravdu, když vám bude tvrdit, že se zdržel v práci.

Odposlech mobilu

Další z možností jak zjistit nevěru, je použití aplikace pro odposlech mobilu. Například aplikace MobilŠpion umožňuje sledovat polohu, SMS, hovory a další komunikaci z infikovaného telefonu.

Aplikaci je možné nahrát během několika málo minut do telefonu, který chcete sledovat a následně již aplikace bude běžet na jeho pozadí a začne shromažďovat data.

Zřeknutí odpovědnosti

Výše uvedené jsou příklady technických prostředků, které mohou pomoci při podezření z nevěry. Zajištění, že prostředky budou použity v souladu se zákonem je výhradně odpovědností uživatele.

Líbil se Vám tento článek?
Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru