5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Installed Applications - Instalované aplikace v iPhonu (iOS)

04.06.2022
Installed Applications - Instalované aplikace v iPhonu (iOS)
Špehování nainstalovaných aplikací

Funkce nainstalovaných aplikací umožňuje zjistit, které aplikace jsou aktuálně nainstalovány ve sledovaném zařízení. Můžete tak například vyhledávat v seznamu aplikací podle klíčových slov, zobrazit datum instalace aplikace a dokonce i číslo verze nainstalované aplikace. Tato funkce se může ukázat jako zásadní pro účely bezpečnosti a produktivity, protože vám pomůže odpovědět na důležité otázky typu "Používá můj syn ve svém telefonu nějaké nebezpečné aplikace?" nebo "Používá některý z mých zaměstnanců ve firemních zařízeních zakázanou aplikaci?".

Jak funguje odposlech iPhone?

Špionážní aplikace Odposlech mobilního telefonu pro iPhone vás informuje o všem, co se děje v zařízení iPhone - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Odposlech iPhone PREMIUM je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.

Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje na iPhonu, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní prohlížení.

Představivost se právě stala skutečností.

Po instalaci aplikace pro odposlech iPhone tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu, a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

 

 

Po instalaci aplikace Odposlech telefonu iPhone do zařízení dítěte nebo zaměstnance prohledá aplikace telefon a vytvoří soupis všech nainstalovaných aplikací. Tyto zachycené informace pak nahraje na váš zabezpečený online portál, kde si je později můžete pohodlně prohlédnout. Pomocí této funkce můžete:

  • Zobrazit úplný seznam všech aplikací nainstalovaných v telefonu.
  • Zjistit datum instalace aplikace.
  • Zobrazit číslo verze aplikace a velikost souboru aplikace.
  • Vyhledávat v nainstalovaných aplikacích na základě klíčového slova nebo filtrovat podle rozsahu data.
  • Ručně si vyžádat nejaktuálnější seznam aplikací.
  • Tyto informace můžete zobrazit prostřednictvím webového prohlížeče nebo naší jedinečné aplikace.

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete naši funkci sledování nainstalovaných aplikací?

V dnešní době děti rychle vyrůstají a dá se říci, že mnohé z nich jsou technicky zdatnější než jejich rodiče. Některé z nich mohou ve svých telefonech skrývat aplikace pro dospělé, které mohou být potenciálně velmi škodlivé. Navíc jako majitel firmy, která poskytuje zaměstnancům pracovní zařízení, budete chtít vědět, zda zaměstnanci neskrývají aplikace, které nesmějí používat, protože jsou nebezpečné pro firemní síť.

Možnost špehovat software jejich telefonu vám dává úplnou kontrolu nad tím, co mají v telefonu nainstalováno. Umožní vám přesně zjistit, kdy software nainstalovali. Můžete dokonce vidět ikonu a číslo verze softwaru a pomocí těchto informací můžete zjistit, zda instalují aplikace, které by neměli, nebo aktualizují aplikace, které nemají oprávnění používat. Pouze Odposlech iPhonu vám dává takovou moc, pokud jde o špehování softwaru jejich telefonu.

 

Výhody pro rodiče

Aplikace jako Kik a Snapchat často vzbuzují obavy rodičů kvůli své anonymitě a potenciálu pro spoustu špatných rozhodnutí. Děti ne vždy sledují své nejlepší zájmy, věci nepromýšlejí a často se ze svých chyb poučí až zpětně. Některé chyby se bohužel mohou ukázat jako nenapravitelné. Vaší povinností jako rodiče je být ostražitý a zajistit opatření, která je zcela ochrání. Možnost nahlížet do všech aplikací nainstalovaných v zařízení vašeho dítěte vám pomůže zůstat informováni o jakémkoli rizikovém chování a případně přijmout opatření.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Proč je na firemních zařízeních, která jsem poskytl svým zaměstnancům, nainstalováno mnoho her a nákupních aplikací? Pokud by tomu tak bylo, nechtěli byste to zjistit? Odposlech telefonu iPhone vám pomůže tento problém vyřešit tím, že vám poskytne kompletní přístup ke všem informacím o softwaru v cílových zařízeních.

 

Výhody pro jednotlivce

Odposlech iPhonu si můžete nainstalovat do vlastního zařízení. To vám umožní obnovit všechny informace o aplikaci, pokud náhodou ztratíte nebo ztratíte své mobilní zařízení. Budete moci obnovit nebo znovu stáhnout všechny aplikace s těmito informacemi.

Kromě toho se budete moci ujistit, že ve vašem telefonu nejsou nainstalovány žádné neautorizované aplikace bez vašeho svolení, o kterých nevíte - pomocí informací o velikosti aplikací můžete zjistit, které aplikace zabírají ve vašem zařízení nejvíce místa.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu iPhone PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu iPhone PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:

 

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Sledování polohy iPhonu

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.

 

 

 

Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.

 

Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.

 

Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.

 

A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 

 

 

Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru