5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Installed applications - Instalované aplikace

Installed applications - Instalované aplikace

Funkce nainstalovaných aplikací umožňuje zjistit, které aplikace jsou aktuálně nainstalovány ve sledovaném zařízení. Můžete tak například vyhledávat v seznamu aplikací podle klíčových slov, zobrazit datum instalace aplikace a dokonce i číslo verze nainstalované aplikace. Tato funkce se může ukázat jako zásadní pro účely bezpečnosti a produktivity, protože vám pomůže odpovědět na důležité otázky typu "Používá můj syn ve svém telefonu nějaké nebezpečné aplikace?" nebo "Používá některý z mých zaměstnanců ve firemních zařízeních zakázanou aplikaci?".

 

 

Co můžete dělat s naší funkcí špehování nainstalovaných aplikací?

Po instalaci aplikace Odposlech mobilu do zařízení dítěte nebo zaměstnance tato prohledá telefon a vytvoří soupis všech nainstalovaných aplikací. Tyto zachycené informace pak nahraje na váš zabezpečený online portál, kde si je můžete později pohodlně prohlédnout. Pomocí této funkce můžete:

  • Zobrazit úplný seznam všech nainstalovaných aplikací v telefonu
  • Zjistit datum instalace aplikace
  • Zobrazit číslo verze aplikace a velikost souboru aplikace
  • Vyhledávat v nainstalovaných aplikacích na základě klíčového slova nebo filtrovat podle rozsahu data
  • Ručně si vyžádat nejaktuálnější seznam aplikací v ovládání
  • Tyto informace můžete zobrazit prostřednictvím webového prohlížeče.

 

Proč potřebujete naši funkci sledování nainstalovaných aplikací?

V dnešní době děti rychle vyrůstají a dá se říci, že mnohé z nich jsou technicky zdatnější než jejich rodiče. Některé z nich mohou ve svých telefonech skrývat aplikace pro dospělé, které mohou být potenciálně velmi škodlivé. Navíc jako majitel firmy, která poskytuje zaměstnancům pracovní zařízení, budete chtít vědět, zda zaměstnanci neskrývají aplikace, které nesmějí používat, protože jsou nebezpečné pro firemní síť.

Možnost špehovat jejich software v telefonu vám dává úplnou kontrolu nad tím, co mají v telefonu nainstalováno. Umožňuje vám přesně zjistit, kdy si software nainstalovali. Můžete dokonce vidět ikonu a číslo verze softwaru a na základě těchto informací můžete zjistit, zda instalují aplikace, které by neměli, nebo aktualizují aplikace, k jejichž používání nemají oprávnění. Pouze Odposlech telefonu vám dává tyto možnosti, pokud jde o špehování softwaru jejich telefonu.

 

Výhody pro rodiče

Aplikace jako Kik a Snapchat často vzbuzují obavy rodičů kvůli své anonymitě a potenciálu pro spoustu špatných rozhodnutí. Děti ne vždy sledují své nejlepší zájmy, věci nepromýšlejí a často se ze svých chyb poučí až zpětně. Některé chyby se bohužel mohou ukázat jako nenapravitelné. Vaší povinností jako rodiče je být ostražitý a zajistit opatření, která je zcela ochrání. Možnost nahlížet do všech aplikací nainstalovaných v zařízení vašeho dítěte vám pomůže zůstat informováni o jakémkoli rizikovém chování a případně přijmout opatření.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Proč je na firemních zařízeních, která jsem poskytl svým zaměstnancům, nainstalováno mnoho her a nákupních aplikací? Pokud by tomu tak bylo, nechtěli byste to zjistit? Odposlech mobilního telefonu vám pomůže tento problém vyřešit tím, že vám poskytne kompletní přístup ke všem informacím o softwaru v cílových zařízeních.

 

Výhody pro jednotlivce

Aplikaci si můžete nainstalovat do vlastního zařízení. To vám umožní obnovit všechny informace o aplikacích, pokud náhodou ztratíte své mobilní zařízení. Budete moci obnovit nebo znovu stáhnout všechny aplikace s těmito informacemi.

Kromě toho se můžete ujistit, že v telefonu nejsou nainstalovány žádné neautorizované aplikace bez vašeho svolení, o kterých nevíte - pomocí informací o velikosti aplikací můžete zjistit, které aplikace zabírají ve vašem zařízení nejvíce místa.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu Android PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu Android PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

Výkonné dálkové ovládání

Proměňte telefon v dálkově ovládanou kameru a videorekordér - zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte okolí.

 

Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému Android a získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.

 

Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem Android a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.

 

 

Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru