5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Instagram Direct Messages - Přímé zprávy na Instagramu

Instagram Direct Messages - Přímé zprávy na Instagramu

Sledování zpráv na Instagramu je funkce aplikace Odposlech mobilního telefonu, která umožňuje vzdáleně sledovat zprávy na Instagramu vašich dětí nebo zaměstnanců. Po instalaci do jejich telefonu bude aplikace zachycovat odeslané i přijaté zprávy a nahraje je na váš zabezpečený online portál, kde si je můžete později pohodlně přečíst.

 

Co můžete dělat s naší funkcí aplikace Instagram Spy?

Naše funkce špionážní aplikace Instagram vám usnadní vzdálené sledování a prohlížení soukromých zpráv Instagramu, které jsou odesílány do a z cílového zařízení. Tento software vám umožní účinně chránit sebe, své děti a své podnikání před jinými osobami, které mohou mít postranní úmysly.

S naší funkcí sledování Instagramu máte:

  • Zobrazení zpráv vyměňovaných na chatu Instagram okamžitě a v reálném čase.
  • Přístup k celým vláknům na počítači prostřednictvím našeho zabezpečeného, uživatelsky přívětivého panelu - nebo na cestách pomocí aplikace Odposlech mobilu.
  • Oblíbené konverzace si můžete označit hvězdičkou a později si je snadno přečíst.

 

Proč potřebujete špehovat zprávy na Instagramu?

Na chatovacích platformách se sdílí mnoho informací. Většina z nich je náhodná a zábavná, ale některé mohou být citlivé a mít větší následky. Sledování soukromých zpráv na Instagramu vám umožní zjistit okamžik, kdy jsou sdíleny kritické informace, takže můžete omezit případné škody, které to může způsobit, nebo si uchovat záznam, pokud ho budete později potřebovat. Navíc nejnovější verze naší funkce sledování Instagramu umožňuje dokonce zobrazit Příběhy Instagramu, které jsou odeslány nebo přijaty jako přímé zprávy v cílovém telefonu.

 

Výhody pro rodiče

Vaše dítě miluje Instagram, protože umožňuje snadno sdílet obrázky z jeho života a zájmů s přáteli a dalšími sledujícími. Stejně jako ostatní sociální média však může přitahovat nesprávný druh pozornosti.

Pokud vás zajímá, jak děti na Instagramu ochránit před vystavením nevyžádaným přímým zprávám, online šikaně a potenciálním podvodům, už nehledejte. Naše funkce aplikace Odposlech mobilu pro sledování Instagramu je tím nejlepším řešením, protože umožňuje prohlížet soukromé zprávy na Instagramu na dálku, takže nebudete muset svého syna nebo dceru obtěžovat tím, že jim vezmete telefon.

Jednoduchou instalací aplikace Odposlech telefonu do chytrého telefonu vašeho dítěte získáte automaticky přístup k naší rodičovské kontrole Instagramu a budete moci diskrétně sledovat aktivitu - což vám umožní rychle jednat, pokud některá klíčová slova nebo kontakty vzbudí poplach.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pokud jste majitelé firmy, můžete svým zaměstnancům poskytnout přístup k účtům na sociálních sítích, aby se mohli věnovat marketingu vaší značky, produktu nebo služby. Instagram totiž může být pro vaše zaměstnance skvělým způsobem, jak prezentovat vaši nabídku a komunikovat přímo se zákazníky.

Zobrazte si soukromé zprávy na Instagramu, které si vaši zaměstnanci vyměňují, a sledujte, jaké informace sdílejí. A co je ještě důležitější, můžete chránit svou firmu tím, že zajistíte, aby nedošlo k neúmyslnému odhalení důvěrných obchodních informací.

 

Výhody pro jednotlivce

Už se vám někdy stalo, že jste omylem smazali chat na Instagramu, který zoufale potřebujete získat zpět? Potřebujete zálohovat a zaznamenat všechny své výměny zpráv? Pokud jste to právě vy, může být naše funkce aplikace pro sledování Instagramu užitečná i pro vaše osobní použití. Instalace aplikace Odposlech mobilního telefonu do telefonu znamená, že se již nebudete muset obávat ztráty zpráv z chatu, ať už se tak stalo před jakoukoli dobou.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu Android PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu Android PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

Co umí špionážní software Odposlech mobilu PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro Android nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.
Aplikace vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a historii webu - součástí je také keylogger pro Android, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.
Odposlech mobilu PREMIUM je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory, i pro nejnovější verzi Android (a budeme vždy vylepšovat na další verze Androidu) a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

Sledování všech zvukových proudů

Na rozdíl od jiných aplikací umožňuje Odposlech Android PREMIUM poslouchat a nahrávat zvuk ze zdrojů, jako jsou běžné telefonní hovory i IM hovory, tedy například i hovory přes Whatsapp, Viber, Facebook Messenger a podobně. 

 

Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem Android a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.

 

 

Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.

 

Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.

 

Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru