5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Instagram Direct Messages na iPhonu (iOS)

01.07.2022
Instagram Direct Messages na iPhonu (iOS)

Co vše umí software Odposlech iPhone PREMIUM?

Co umí špionážní software Odposlech mobilu pro iPhone?

Odposlech mobilního telefonu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro iPhone nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.

Odposlech telefonu vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a webovou historii - součástí je také keylogger pro iPhone, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.

A Odposlech mobilu je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

Pokud jste tedy rodič nebo zaměstnavatel, který má zodpovědnost za způsob používání zařízení iPhone - pak pouze Odposlech mobilního telefonu vám může poskytnout odpovědi, které potřebujete - protože žádný jiný konkurent neposkytuje produkt pro iPhone.

 

 

Sledování zpráv na Instagramu je funkce Odposlechu telefon iPhone, která umožňuje vzdáleně sledovat zprávy na Instagramu vašich dětí nebo zaměstnanců. Po instalaci do jejich telefonu bude aplikace zachycovat odeslané i přijaté zprávy a nahraje je na váš zabezpečený online portál, kde si je můžete později pohodlně přečíst.

Co můžete dělat s naší funkcí Instagram Spy?

Naše funkce špionážní aplikace Instagram vám usnadní vzdálené sledování a prohlížení soukromých zpráv Instagramu, které jsou odesílány do cílového zařízení a z něj. Tento software vám umožní účinně chránit sebe, své děti a své podnikání před jinými osobami, které mohou mít postranní úmysly.

S naší funkcí sledování Instagramu můžete:

  • Okamžitě a v reálném čase prohlížet zprávy, které jsou vyměňovány na chatu Instagram.
  • Získat přístup k celým vláknům na počítači prostřednictvím našeho zabezpečeného a uživatelsky přívětivého panelu - nebo na cestách pomocí aplikace VIEW.
  • Označit oblíbené konverzace hvězdičkou a později si je snadno přečíst.

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete špehovat zprávy na Instagramu?

Na chatovacích platformách se sdílí mnoho informací. Většina z nich je náhodná a zábavná, ale některé mohou být citlivé a mít větší následky. Sledování soukromých zpráv na Instagramu vám umožní zjistit okamžik, kdy jsou sdíleny kritické informace, takže můžete omezit případné škody, které to může způsobit, nebo si uchovat záznam, pokud ho budete později potřebovat. Navíc nejnovější verze naší funkce sledování Instagramu umožňuje dokonce zobrazit Příběhy Instagramu, které jsou odeslány nebo přijaty jako přímé zprávy v cílovém telefonu.

 

Výhody pro rodiče

Vaše dítě miluje Instagram, protože umožňuje snadno sdílet obrázky z jeho života a zájmů s přáteli a dalšími sledujícími? Stejně jako ostatní sociální média však může přitahovat nesprávný druh pozornosti.

Pokud vás zajímá, jak děti na Instagramu ochránit před vystavením nevyžádaným přímým zprávám, online šikaně a potenciálním podvodům, už nehledejte. Naše funkce aplikace pro sledování Instagramu je tím nejlepším řešením, protože umožňuje prohlížet soukromé zprávy na Instagramu na dálku, takže nebudete muset svého syna nebo dceru obtěžovat tím, že jim vezmete telefon.

Jednoduchou instalací aplikace Odposlech iPhonu do chytrého telefonu vašeho dítěte získáte automaticky přístup k naší rodičovské kontrole Instagramu a budete moci diskrétně sledovat aktivitu - což vám umožní rychle jednat, pokud některá klíčová slova nebo kontakty vzbudí poplach.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pokud jste majitelé firmy, můžete svým zaměstnancům poskytnout přístup k účtům na sociálních sítích, aby se mohli věnovat marketingu vaší značky, produktu nebo služby. Instagram totiž může být pro vaše zaměstnance skvělým způsobem, jak prezentovat vaši nabídku a komunikovat přímo se zákazníky.

Zobrazte si soukromé zprávy na Instagramu, které si vaši zaměstnanci vyměňují, a sledujte, jaké informace sdílejí. A co je ještě důležitější, můžete chránit svou firmu tím, že zajistíte, aby nedošlo k neúmyslnému odhalení důvěrných obchodních informací.

 

Výhody pro jednotlivce

Už se vám někdy stalo, že jste omylem smazali chat na Instagramu, který zoufale potřebujete získat zpět? Potřebujete zálohovat a zaznamenat všechny své výměny zpráv? Pokud jste to právě Váš případ, naše funkce aplikace pro sledování Instagramu může být užitečná i pro vaše osobní použití. Instalace aplikace Odposlech mobilního telefonu iPhone do telefonu znamená, že se již nebudete muset obávat ztráty zpráv z chatu, ať už se tak stalo před jakoukoli dobou.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Nejlepší hodnota

Hodnota znamená pro různé lidi různé věci.

Ať už kupujete s ohledem na rozpočet, nebo jste profesionál, který nemůže dělat kompromisy, pokud jde o možnost získat každou dostupnou informaci, řada produktů Odposlech mobilu vám vyhovuje.

Náš program Vám zajistí skutečně všestranné sledování cílového iPhonu. 

 

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.


Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro a VOIP komunikace na iPhone. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro iPhone, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru