5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

iMessage na iPhonu (iOS)

01.07.2022
iMessage na iPhonu (iOS)

Jak si přečíst data z aplikace Odposlech iPhonu?

Informace zachycené naší špionážní aplikací pro iPhone jsou šifrovány a odesílány na zabezpečený webový portál. Pomocí webového prohlížeče - nebo naší jedinečné mobilní aplikace můžete procházet data, provádět vyhledávání, nastavovat upozornění, vytvářet zprávy a mnoho dalšího.

Proč je Odposlech telefonu iPhone nejlepší špionážní aplikace pro iPhone?

Ne všechny špionážní aplikace pro iPhone jsou stejné.

Představte si Odposlech iPhonu PREMIUM jako klasickou rockovou skupinu a středoškolskou kapelu - mohou znít podobně, ale jen jedna má kvalitu, která přichází se zkušenostmi.

Od roku 2005, kdy jsme vytvořili první špehovací telefon na světě, jsme vynalezli obor mobilního monitorování, takže když si vyberete Odposlech iPhonu, vybíráte si 15 let zkušeností a inovací.
Naše špionážní aplikace pro iPhone má více než 150 funkcí, což je více než jakýkoli konkurenční produkt.
Mnohé z těchto funkcí jsou jedinečné a nenajdete je u žádného jiného špionážního softwaru pro iPhone - to znamená, že Odposlech mobilu vám poskytne informace, poznatky a stopy, které vám nikdo jiný neposkytne.
Náš program je jediný monitorovací software pro iPhone s mobilní aplikací ZDARMA, která vám umožní pohodlně číst data ze smartphonu.Naše špehovací aplikace iMessage umožňuje zobrazit všechny příchozí a odchozí zprávy iMessage vytvořené na zařízení, na kterém je nainstalována aplikace Odposlech telefonu iPhone. Po instalaci aplikace tyto zprávy zachytí a automaticky je nahraje na váš zabezpečený online portál, kde si je můžete později pohodlně přečíst. A vzhledem k tomu, že iMessage je v současné době jedním z nejoblíbenějších IM, které lidé používají, pokud jste starostlivý rodič nebo zaměstnavatel, který se obává o to, jaké zprávy jsou odesílány, věříme, že pro vás bude tato monitorovací funkce nezbytná.

Co můžete dělat s naší funkcí sledování iMessage?

Pokud jste se někdy obávali o obsah zpráv iMessage vašeho dítěte nebo zaměstnance a chtěli jste mít větší přehled o tom, co bylo řečeno, pak je tu pro vás naše špionážní aplikace iMessage. Odposlech iPhonu vám umožní:

  • Zobrazit všechny příchozí a odchozí zprávy iMessage v cílovém zařízení.
  • Zobrazit výměnu jednotlivých nebo skupinových zpráv.
  • Zobrazit všechny sdílené obrázky, videa, kontaktní informace nebo skupinové chaty.

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Proč potřebujete špehovat iMessage?

Každý den si zařízení se systémem iOS vymění miliony textových zpráv pomocí aplikace iMessage. Přestože textové zprávy pro iPhone mají mnoho kladných stránek, mohou být také snadno zneužitelné pro ty, kteří chtějí poškodit vás, vaši rodinu nebo vaši firmu. Díky monitorování iMessage budete mít jistotu, že můžete zasáhnout, pokud si všimnete podezřelých textových zpráv.

 

Výhody pro rodiče

Každý rodič ví, že zařízení Apple jsou oblíbeným a skvělým dárkem pro jeho dítě. Možná se rozhodnete pro iPhone pro svého teenagera, abyste s ním mohli být snadněji v kontaktu, nebo vaše dítě bude potřebovat iPad do školy či na vysokou školu. Tato zařízení nabízejí skvělé příležitosti ke spojení a učení, ale existují lidé, kteří se je snaží používat zlomyslnými způsoby.

Pokud někdo získá přístup k mobilnímu číslu, e-mailové adrese nebo Apple ID vašeho dítěte, může ho začít kontaktovat přímo pomocí iMessage. Jako rodič budete chtít znát obsah těchto zpráv, abyste se ujistili, že jsou vhodné.

Odposlech telefonu iPhone umožňuje rodičům snadno sledovat zprávy iMessage v zařízení jejich dítěte. Náš software umožňuje zobrazit všechny příchozí a odchozí zprávy a poskytujeme vám také plný přístup k vyměňovaným textům, fotografiím, videím a dalším kontaktním informacím. Tímto způsobem můžete okamžitě zasáhnout, pokud se domníváte, že je vaše dítě vystaveno nebezpečí.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Poskytnutí iPhonů nebo iPadů zaměstnancům může být pro každou firmu chytrým krokem.

Zaměstnancům to umožní pracovat kdekoli, což povede ke zvýšení produktivity, a vestavěné komunikační aplikace, jako je iMessage, mohou snížit náklady snížením účtů za mobilní telefon.

Pomocí aplikace Odposlech iPhonu můžete zajistit, aby se váš tým soustředil na obchodní aktivity, a to sledováním přijatých a odeslaných zpráv iMessage. Naše sledování iMessage vám umožní okamžitě zjistit, zda nejsou soukromé firemní informace neúmyslně sdíleny s lidmi, kteří by je neměli mít, nebo zda vaši zaměstnanci nepoužívají zařízení, které jste jim poskytli, nesprávně.

 

Výhody pro jednotlivce

Pokud jste někdy ztratili iPhone a nemohli jste si vzpomenout na přihlašovací údaje k Apple ID, jistě víte, jak stresující může být, když si vzpomenete na všechny kontaktní údaje, fotografie a speciální textové zprávy, které jste mohli ztratit. V takových situacích může být užitečná funkce špionážní aplikace iMessage v Odposlechu iPhonu, která vám pomůže postavit se na nohy tím, že vám poskytne praktickou zálohu všech textových zpráv, videí a obrázků z iPhonu, které byly odeslány do vašeho zařízení a z něj pomocí aplikace iMessage.

 

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Nejlepší zabezpečení dat

Zákazníci málokdy přemýšlejí o zabezpečení dat, dokud nedojde k hackerskému útoku.

Vynechání zabezpečení snižuje cenu monitorovacích aplikací, ale ignorování zabezpečení má skutečné důsledky.

Jsme hrdí na to, že Odposlech mobilního telefonu má 100% bezchybnou historii, pokud jde o ohrožení dat svých zákazníků.

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem iOS a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru