5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Hikvision

Hikvision Hikvision je známým a zkušeným hráčem v segmentu chytrých kamer, kde se řadí k největším dodavatelům v celosvětovém měřítku. Aktivity firmy jsou však mnohem širší a zahrnují i třeba takové oblasti jako je vývoj bezpečnostních dronů, autonomních řídících jednotek pro dopravní účely nebo různé formy využití umělé inteligence v technice, mimo jiné i s cílem prevence celospolečenských bezpečnostních hrozeb. Technika od společnosti Hikvision dohlížela třeba i na hladký a bezpečný průběh tak monstrózní akce, kterou byly letní olympijské hry v Pekingu, anebo v rámci městské aglomerace implementovala systém čítající přibližně 500 000 kamer.
 
Pokud jde o komerčně rozšířené výrobky pro běžné zákazníky, lze se spolehnout na velmi zajímavý poměr výkonu vůči ceně, pravidelná softwarová aktualizace a velké reinvestice do výzkumu a vývoje, díky čemuž se firma drží ve špičce daného průmyslového odvětví.  
 

Nebyly nalezeny odpovídající produkty.Produkty

Kategorie zboží

Filtry

Nejoblíbenější

Kontakt

+420725359870
Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru