5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Hike Messenger

Hike Messenger

Sledování služby Hike Messenger je funkce programu Odposlech mobilního telefonu, která umožňuje zobrazit, uložit a stáhnout všechny zprávy Hike odeslané nebo přijaté v cílovém zařízení. Jako první domácí aplikace pro zasílání zpráv v Indii s více než 100 miliony registrovaných uživatelů je Hike na vzestupu, zejména v Asii, což znamená, že možnost sledovat zprávy Hike může být užitečná jak pro pracovní, tak pro soukromé použití.

 

Co můžete dělat s naší funkcí sledování v aplikaci Hike Messenger?

Nejpozoruhodnější věcí, kterou je třeba zmínit, je, že zatímco Hike Messenger může běžet ve skrytém režimu (uživatelé mohou skrýt chaty a uzamknout je pomocí hesel), pomocí Odposlechu mobilu můžete tyto bezpečnostní funkce obejít a získat přístup ke všem zprávám v populární službě rychlých zpráv.

Naše funkce hlídání aplikace Hike messenger umožňuje:

  • Špehování fotografií, videí, profilových obrázků a jmen kontaktů
  • Zobrazení historie chatu v aplikaci Hike Messenger
  • Tajné sledování skupinových chatů na Hike
  • Přístup k podrobnostem o hovorech na Hike
  • Číst všechny skryté zprávy obejitím funkce skrytého režimu aplikace Hike messenger
  • Zobrazit emotikony a nálepky
  • Stahovat zachycená data z online panelu

 

Proč potřebujete naši funkci sledování aplikace Hike?

Hike je oblíbený instant messenger, který je zdarma a ve srovnání s podobnými platformami, jako je Whatsapp, nabízí řadu bezpečnostních výhod. To znamená, že pokud někdo používá tuto aplikaci, může existovat větší pravděpodobnost, že něco skrývá - a to by mělo znepokojovat jak rodiče, tak zaměstnavatele.

 

Výhody pro rodiče

Přibližně 90 % uživatelů služby Hike je mladších 30 let. Dá se předpokládat, že mnoho z těchto uživatelů jsou děti nebo dospívající, kteří si messenger oblíbili kvůli jeho různým pokročilým funkcím.

Naše funkce sledování aplikace Hike Messenger vám umožní sledovat všechny aktivity vašich dětí na Hike a potvrdit, že zprávy, obrázky a soubory, které sdílejí, mají vhodný a bezpečný charakter. Můžete také zobrazit kontaktní údaje a ujistit se, že vaše děti nekomunikují s nikým, s kým nemají.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Pokud jste společnost se sídlem v Indii a poskytli jste svým zaměstnancům firemní mobilní zařízení, je pravděpodobné, že v nich máte nainstalovaný Hike. Odposlech telefonu vám umožní špehovat messenger Hike a ověřit, zda vaši zaměstnanci pracují a zda na svých telefonech příliš neklábosí nebo nesdílejí důležité a důvěrné firemní informace. Důležité je, že schopnost aplikace obejít funkci skrytých zpráv služby Hike vám poskytuje další úroveň přístupu.

 

Výhody pro jednotlivce

Tato funkce může sloužit také jako záloha vašeho vlastního účtu Hike, protože Odposlech mobilního telefonu umožňuje stáhnout všechny informace, které jsou zachyceny na vašem online panelu. To je velmi užitečné pro každého, kdo někdy ztratil nebo rozbil svůj mobilní telefon. Pokud jste pravidelnými uživateli služby Hike, možná sdílíte mnoho informací - naše praktická funkce vyhledávání vám dává možnost procházet konverzace, takže se můžete rychle a pohodlně dostat k podrobnostem zpráv.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu Android PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu Android PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

Zaměřeno na zasílání rychlých zpráv

Pro mladou generaci jsou SMS a telefonní hovory mrtvé - vše je o sociálních sítích a komunikátorech. Odposlech Android PREMIUM je navržen jako přední aplikace pro sledování instantních zpráv s funkcemi, jako je zachycení obou stran konverzace a možnost zobrazení štítků.

 

Sledování všech zvukových proudů

Na rozdíl od jiných aplikací umožňuje Odposlech Android PREMIUM poslouchat a nahrávat zvuk ze zdrojů, jako jsou běžné telefonní hovory i IM hovory, tedy například i hovory přes Whatsapp, Viber, Facebook Messenger a podobně. 

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému Android a získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.

 

Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému Android, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.

 

Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru