5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Hangout Messages - Zprávy Hangout

Hangout Messages - Zprávy Hangout

Naše funkce špionážní aplikace Odposlechu mobilu Google Hangouts vám umožní vzdáleně sledovat zprávy Google Hangouts v telefonu vašeho cíle. Jedná se o praktický nástroj, který vás informuje o tom, o čem diskutují vaši zaměstnanci a děti. A co je na tom nejlepší? Pokud si přejete, máte možnost sledovat Hangouts diskrétně.

 

Co můžete dělat s naší funkcí sledování Google Hangouts?

Jak často jste si kladli otázku: "Jaké zprávy posílá moje dcera pozdě v noci?" Funkce sledování Google Hangouts programu Odposlech mobilního telefonu vám umožní tyto konverzace diskrétně sledovat, takže si můžete být jisti, že neposílá nic, co by ji mohlo ohrozit.

Naše funkce špionážní aplikace Google Hangouts vám umožňuje:

  • Špehovat zprávy Google Hangouts včetně emotikonů a nálepek
  • Zobrazit všechny fotografie, obrázky, videa a zvukové soubory sdílené prostřednictvím služby Google Hangouts
  • Stáhnout a uložit všechny zachycené informace z ovládacího panelu Odposlechu mobilu

 

Proč potřebujete naši funkci  sledování Google Hangouts?

Google Hangouts je aplikace, kterou společnost Google nabízí jako svou službu rychlých zpráv. Míra využívání tohoto nadcházejícího komunikátoru se bude jen zvyšovat vzhledem k rostoucí integraci s dalšími aplikacemi Google, jako jsou Dokumenty Google, Tabulky Google a Disk Google. To vše dohromady vytváří z tohoto komunikátoru životaschopnou možnost pro firmy i jednotlivce.

 

Výhody pro rodiče

Služba Google Hangouts je mezi dospívajícími a dětmi velmi oblíbená, protože je snadno dostupná. To z ní také činí snadný cíl pro dětské predátory, kteří se mohou snažit zneužít nevinnosti dětí, které tuto aplikaci používají. Jako rodič máte povinnost chránit své děti před jakoukoli takovou újmou a funkce špionážního softwaru Odposlech telefonu pro Google Hangouts vám v tom pomůže.

Děti mohou službu Google Hangouts používat také k chatování se svými kamarády a vrstevníky. Pokud budete jejich Hangouts sledovat, můžete mít přehled o tom, co se v jejich společenském životě skutečně děje, a budete je moci chránit před špatnými vlivy a kyberšikanou.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Hangouts je součástí řady aplikací G-Suite společnosti Google, což znamená, že se integruje s dalšími aplikacemi pro cloud computing, produktivitu a nástroje pro spolupráci. Mnoho služeb, jako je Gmail a Disk Google, se pravidelně používá na pracovišti, a proto je na vzestupu i používání služby Google Hangouts. Umožnit zaměstnancům používat Hangouts by jistě mohlo zvýšit produktivitu. Jak ale zajistit, aby obsah chatů souvisel s prací?

Pomocí funkce špionážní aplikace Odposlechu mobilního telefonu pro Google Hangouts můžete sledovat konverzace, obrázky, videa a profilové údaje zachycené během chatů. Budete tak moci zjistit, zda si vaši zaměstnanci během pracovní doby nepovídají s přáteli, nevynášejí data nebo nekomunikují s konkurencí. Díky těmto informacím můžete přijmout vhodná opatření a zastavit potenciální problémy s produktivitou nebo porušením předpisů dříve, než bude pozdě.

 

Výhody pro jednotlivce

Naše funkce špionážní aplikace Google Hangouts je ideálním nástrojem pro zálohování důležitých konverzací. Každou zprávu, obrázek a soubor Odposlech mobilu zachytí a nahraje na váš online uživatelský portál. Ke konverzacím budete mít kdykoli přístup z počítače - což je nesmírně užitečné, pokud aplikaci omylem vymažete z telefonu nebo pokud dojde k odcizení či ztrátě zařízení.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

 

Co umí špionážní software Odposlech mobilu PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro Android nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.
Aplikace vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a historii webu - součástí je také keylogger pro Android, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.
Odposlech mobilu PREMIUM je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory, i pro nejnovější verzi Android (a budeme vždy vylepšovat na další verze Androidu) a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

Nejlepší zabezpečení dat

Data jsou ukládána na šifrovaném úložišti v zahraničí, a nedostane se k nim nikdo neoprávněný.

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Sledování polohy zařízení

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.

 

 

Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému Android, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.

 

Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.

 

Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.

 

Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru