5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Hangout Messages - zprávy Hangout na iPhonu (iOS)

10.07.2022
Hangout Messages - zprávy Hangout na iPhonu (iOS)

Jak si přečíst data z aplikace Odposlech iPhonu?

Informace zachycené naší špionážní aplikací pro iPhone jsou šifrovány a odesílány na zabezpečený webový portál. Pomocí webového prohlížeče - nebo naší jedinečné mobilní aplikace můžete procházet data, provádět vyhledávání, nastavovat upozornění, vytvářet zprávy a mnoho dalšího.

Proč je Odposlech telefonu iPhone nejlepší špionážní aplikace pro iPhone?

Ne všechny špionážní aplikace pro iPhone jsou stejné.

Představte si Odposlech iPhonu PREMIUM jako klasickou rockovou skupinu a středoškolskou kapelu - mohou znít podobně, ale jen jedna má kvalitu, která přichází se zkušenostmi.

Od roku 2005, kdy jsme vytvořili první špehovací telefon na světě, jsme vynalezli obor mobilního monitorování, takže když si vyberete Odposlech iPhonu, vybíráte si 15 let zkušeností a inovací.
Naše špionážní aplikace pro iPhone má více než 150 funkcí, což je více než jakýkoli konkurenční produkt.
Mnohé z těchto funkcí jsou jedinečné a nenajdete je u žádného jiného špionážního softwaru pro iPhone - to znamená, že Odposlech mobilu vám poskytne informace, poznatky a stopy, které vám nikdo jiný neposkytne.
Náš program je jediný monitorovací software pro iPhone s mobilní aplikací ZDARMA, která vám umožní pohodlně číst data ze smartphonu.Co můžete dělat s naší funkcí sledování Google Hangouts?

Naše funkce sledování aplikace Google Hangouts vám umožní vzdáleně sledovat zprávy Google Hangouts v telefonu vašeho cíle. Jedná se o praktický nástroj, který vás informuje o tom, o čem diskutují vaši zaměstnanci a děti. Co je na tom nejlepší? Pokud si přejete, máte možnost sledovat Hangouts diskrétně.

Jak často jste si kladli otázku: "Jaké zprávy posílá moje dcera pozdě v noci?" Funkce sledování Google Hangouts v Odposlechu iPhonu vám umožní tyto konverzace diskrétně sledovat, takže si můžete být jisti, že neposílá nic, co by ji mohlo ohrozit.

Naše funkce špionážní aplikace Google Hangouts vám umožňuje:

  • Sledování zpráv Google Hangouts včetně emotikonů a nálepek
  • Zobrazení všech fotografií, obrázků, videí a zvukových souborů sdílených prostřednictvím služby Google Hangouts
  • Stažení a uložení všech zachycených informací z ovládacího panelu Odposlechu iPhonu

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete naši funkci Google Hangouts Spy App?

Google Hangouts je aplikace, kterou společnost Google nabízí jako svou službu rychlých zpráv. Míra využívání tohoto komunikátoru bude vzhledem k rostoucí integraci s dalšími aplikacemi Google, jako jsou Dokumenty Google, Tabulky Google a Disk Google, jen stoupat. To vše dohromady vytváří z tohoto komunikátoru životaschopnou možnost pro firmy i jednotlivce.

 

Výhody pro rodiče

Služba Google Hangouts je mezi dospívajícími a dětmi velmi oblíbená, protože je snadno dostupná. To z ní také činí snadný cíl pro dětské predátory, kteří se mohou snažit zneužít nevinnosti dětí, které tuto aplikaci používají. Jako rodič máte povinnost chránit své děti před jakoukoli takovou újmou a funkce špionážního softwaru Odposlechu iPhonu pro Google Hangouts vám v tom pomůže.

Děti mohou službu Google Hangouts používat také k chatování se svými kamarády a vrstevníky. Pokud budete jejich Hangouts sledovat, můžete mít přehled o tom, co se v jejich společenském životě skutečně děje, a budete je moci chránit před špatnými vlivy a kyberšikanou.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Hangouts je součástí řady aplikací G-Suite společnosti Google, což znamená, že se integruje s dalšími aplikacemi pro cloud computing a nástroji pro spolupráci. Mnoho služeb, jako je Gmail a Disk Google, se pravidelně používá na pracovišti, a proto je na vzestupu i používání služby Google Hangouts. Umožnit zaměstnancům používat Hangouts by jistě mohlo zvýšit produktivitu. Jak ale zajistit, aby obsah chatů souvisel s prací?

Pomocí funkce špionážní aplikace Odposlech telefonu iPhone pro Google Hangouts můžete sledovat konverzace, obrázky, videa a profilové údaje zachycené během chatů. Budete moci zjistit, zda si vaši zaměstnanci během pracovní doby nepovídají s přáteli, nevynášejí data nebo nekomunikují s konkurencí. Díky těmto informacím můžete přijmout vhodná opatření a zastavit potenciální problémy s produktivitou nebo porušením předpisů dříve, než bude pozdě.

 

Výhody pro jednotlivce

Naše funkce sledování aplikace Google Hangouts je ideálním nástrojem pro zálohování důležitých konverzací. Každou zprávu, obrázek a soubor Odposlech mobilního telefonu iPhone zachytí a nahraje na váš online uživatelský portál. Ke konverzacím budete mít kdykoli přístup z počítače - což je nesmírně užitečné, pokud aplikaci omylem vymažete z telefonu nebo pokud dojde k odcizení či ztrátě zařízení.

 

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Nejlepší zabezpečení dat

Zákazníci málokdy přemýšlejí o zabezpečení dat, dokud nedojde k hackerskému útoku.

Vynechání zabezpečení snižuje cenu monitorovacích aplikací, ale ignorování zabezpečení má skutečné důsledky.

Jsme hrdí na to, že Odposlech mobilního telefonu má 100% bezchybnou historii, pokud jde o ohrožení dat svých zákazníků.

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem iOS a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru