5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Hangout Call Recording - Nahrávání hovorů na Hangout

Hangout Call Recording - Nahrávání hovorů na Hangout

Naše funkce nahrávání hovorů VoIP umožňuje vzdáleně nahrávat hovory VoIP uskutečněné pomocí oblíbených aplikací VoIP, včetně aplikací Facebook Messenger, LINE, Viber, WhatsApp a dalších. Jakmile je hovor uskutečněn nebo přijat pomocí některé z podporovaných aplikací, náš software pro nahrávání hovorů VoIP automaticky zaznamená konverzaci a nahraje ji na váš zabezpečený webový portál pro pozdější pohodlné poslouchání.

 

Co můžete dělat s naší funkcí nahrávání hovorů VoIP?

Hovory uskutečněné přes internet rychle nahrazují klasické telefonní hovory, a proto by měly být důvodem k obavám rodičů a zaměstnavatelů, kteří dbají na ochranu své firmy nebo dětí. Se službou Odposlech mobilního telefonu se můžete cítit bezpečně, protože víte, že vaše rodina a firma jsou chráněny.

  • Nahrávání a poslech hovorů VoIP z oblíbených chatovacích aplikací, jako je Facebook, LINE, Viber, WhatsApp a další.
  • Získejte kompletní přehled s důležitými údaji, jako je délka hovoru, jméno kontaktu a datum uskutečnění hovoru.
  • Stáhněte si nahrané hovory do počítače pro bezpečné uložení nebo je poslouchejte prostřednictvím naší jedinečné mobilní aplikace pro prohlížení.

 

Proč je třeba nahrávat hovory VoIP?

Náš záznamník hovorů vám umožní ochránit vaše rodiny a firmy před vnějším nebezpečím. Pomocí nahrávání hovorů VoIP můžete zajistit, aby vaše děti vedly vhodné rozhovory, nebo zasáhnout při známkách šikany. Majitelé firem získají klid, když budou vědět, zda jsou citlivé informace sdělovány zodpovědně.

 

Výhody pro rodiče

Je vaše dítě neustále připojené k telefonu a chatuje s přáteli přes WhatsApp nebo Facebook Messenger? I když doufáme, že naše děti telefonují přes tyto aplikace zodpovědně, jako rodiče si nemůžeme být vždy jisti. I když chceme důvěřovat úsudku svých dětí, někdy nedokážou poznat, kdy hrozí nebezpečí.

Sledujte, s kým vaše dítě hovoří, jak často, a poslouchejte výpisy hovorů VoIP, abyste se ujistili, že je váš syn nebo dcera v bezpečí. Náš záznamník hovorů VoIP aplikace Odposlech mobilu vám poskytne další úroveň zabezpečení a sdělí vám informace, které vaše děti neprozradí.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Hovory VoIP mohou být pro začínající podnikatele záchranou, protože umožňují rychlé diskuse a řešení problémů kdekoli na světě bez jakýchkoli nákladů. Jelikož však zaměstnanci uskutečňují stále více hovorů VoIP, je důležité, aby zaměstnavatelé měli přehled o tom, jaké informace jsou sdíleny a s kým přesně vaši zaměstnanci hovoří.

Náš záznamník hovorů VoIP umožňuje sledovat a poslouchat telefonní hovory zaměstnanců. Použijte tento software jako nástroj pro zavedení odpovědného firemního chování a prevenci úniku soukromých firemních informací.

 

Výhody pro jednotlivce

Někdy můžete prostřednictvím hovorů VoIP odesílat nebo přijímat velmi důležité informace. Může se jednat o rozhovor, obchodní hovor nebo hovor, při kterém plánujete akci s přáteli.

Nahrávání hovorů VoIP aplikace Odposlech telefonu na vašem vlastním telefonu může sloužit jako záloha informací, o kterých jste hovořili, a může vám pomoci zapamatovat si konkrétní detaily nebo zabránit tomu, abyste byli v budoucnu nesprávně citováni. Můžete si také přehrát speciální nahrávku hovoru VoIP, který jste vedli s blízkou osobou, po které se vám stýská, protože náš záznamník hovorů VoIP automaticky nahraje vaše nahrávky pro pozdější použití.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Co je monitorovací software Odposlech PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu pro Android je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.
Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje v systému Android, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní monitorování.
Sen se právě stal skutečností.
Po instalaci Odposlech mobilu PREMIUM, aplikace tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu , a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.
Odposlech mobilního telefonu pro Android bude tyto informace zachycovat až do vypnutí zařízení.
Proveďte několik jednoduchých instalačních kroků a informace začnou proudit.


Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 


Výkonné dálkové ovládání

Proměňte telefon v dálkově ovládanou kameru a videorekordér - zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte okolí.


Dokonalý přehled díky funkci Snímek obrazovky

IM (Instantní messengery) se neustále aktualizují. Když se tak stane, konkurence se snaží dohnat ztrátu a aktualizovat svůj software, a vy tak přicházíte o cenné konverzace.

Díky naší jedinečné funkci snímků obrazovky aplikace si aktualizace aplikace, jako je WhatsApp, nevšimnete, protože stále uvidíte snímky obrazovky chatů.


Sledování polohy zařízení

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.
Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


A mnoho dalších funkcí a možností. 


Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru