5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

GSM Interceptor

GSM interceptor, neboli Agáta je přenosné zařízení umožňující odposlech mobilních telefonů v okolí až desítek kilometrů (dle hustoty sítě BTS). Interceptor simuluje funkci BTS a mobilní telefony v jeho okolí, se tak místo k BTS připojují přímo k němu.

Interceptor uživateli umožní:

  • sledovat zobrazit veškerá telefonní čísla a IMEI telefonů v jeho okolí (i těch, které zrovna netelefonují)
  • odposlouchávat až 8 současně probíhajících hovorů
  • sledovat odeslané SMS z telefonů v okolí
  • zjistit polohu sledovaného telefonu

Moderní interceptory již fungují zcela pasivně a pro volajícího je zcela nemožné jeho použití odhalit. Pro mobilního operátora je použití moderních interceptorů velmi těžko odhalitelné.

Použití GSM interceptoru je ve většině zemí povoleno pouze vybraným státním subjektům a jeho soukromé použití je ilegální. To však nebrání čím dál více detektivním agenturám či velkým korporacím tato zařízení čím dál tím více používat.

Ochrana proti GSM interceptoru

Proti GSM interceptoru se stejně jako proti všem ostatním formám odposlechu je možné bránit. Jedinou spolehlivou ochranu mobilní komunikace nabízí její šifrování, pro které můžete použít buď speciální aplikaci, šifrovací čip vložený do telefonu, nebo šifrované telefony.

Více informací naleznete v sekci Zabezpečení mobilní komunikace

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru