5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Gmail - sledování Gmailu

Gmail - sledování Gmailu

Naše funkce sledování aplikace Gmail umožňuje číst všechny e-maily odeslané nebo přijaté pomocí aplikace Gmail na cílovém zařízení. Po instalaci Odposlechu mobilního telefonu zachytí a nahraje celou historii Gmailu do vašeho zabezpečeného online panelu, kde si můžete e-maily třídit a číst podle vlastního uvážení.

 

Co můžete dělat s naší funkcí sledování Gmailu?

Posílají vaši zaměstnanci obchodní tajemství konkurenci? Obtěžuje vaše dítě online predátor? S naším sledováním aplikace Gmail to budete vědět jednou provždy.

  • Čtení všech příchozích a odchozích e-mailů Gmailu
  • Označte e-maily, na kterých vám záleží, jako důležité, abyste k nim měli později rychlý přístup
  • Dostávejte upozornění, když se v e-mailu objeví konkrétní klíčová slova
  • Zobrazení data a času e-mailu
  • Vyhledávání e-mailů podle data, klíčových slov a dalších parametrů pomocí pokročilého vyhledávání
  • Stahování záloh důležitých E-mailů ve formátu CSV nebo XLS

 

Proč potřebujete naši funkci sledování aplikace Gmail?

Gmail je jedním z nejoblíbenějších způsobů odesílání e-mailů, ne-li nejoblíbenějším. To znamená, že pokud jste starostlivý rodič nebo zaměstnavatel a potřebujete číst E-maily odesílané nebo přijímané na jiných zařízení, pak tuto funkci potřebujete.

 

Výhody pro rodiče

Jako rodiče, kteří se starají o bezpečnost svého dítěte, jste se pravděpodobně zajímali o to, s kým si vaše dítě píše e-maily, co v nich říká a co mu posílá zpět. Naše funkce sledování aplikace Gmail vám umožní odpovědět na tyto otázky, abyste měli jistotu, že je vaše dítě v bezpečí, nebo abyste mohli okamžitě jednat, pokud zjistíte, že je něco vážně v nepořádku.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Když si projdete dnešní novinové titulky o krádežích zasvěcených osob, téměř jistě se dočtete o nepoctivém zaměstnanci, který odesílá obchodní tajemství e-mailem. Majitelé firem mohou tuto funkci využít, aby se ujistili, že jsou všechny jejich firemní koncové body monitorovány, a zabránili tak opuštění firemního tajemství ze sítě.

 

Výhody pro jednotlivce

Každý, kdo chce mít kompletní záznam o datech svého zařízení, může Odposlechu mobilu důvěřovat a tato funkce k tomu přispívá. Stáhněte si historii e-mailů do počítače pro pozdější bezpečné uložení ve formátu CSV nebo XLS a získejte jistotu, že máte vždy zálohu.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Co je monitorovací software Odposlech PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu pro Android je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.
Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje v systému Android, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní monitorování.
Sen se právě stal skutečností.
Po instalaci Odposlech mobilu PREMIUM, aplikace tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu , a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.
Odposlech mobilního telefonu pro Android bude tyto informace zachycovat až do vypnutí zařízení.
Proveďte několik jednoduchých instalačních kroků a informace začnou proudit.


Co umí špionážní software Odposlech mobilu PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro Android nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.
Aplikace vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a historii webu - součástí je také keylogger pro Android, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.
Odposlech mobilu PREMIUM je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory, i pro nejnovější verzi Android (a budeme vždy vylepšovat na další verze Androidu) a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.


Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 


Zaměřeno na zasílání rychlých zpráv

Pro mladou generaci jsou SMS a telefonní hovory mrtvé - vše je o sociálních sítích a komunikátorech. Odposlech Android PREMIUM je navržen jako přední aplikace pro sledování instantních zpráv s funkcemi, jako je zachycení obou stran konverzace a možnost zobrazení štítků.


Sledování všech zvukových proudů

Na rozdíl od jiných aplikací umožňuje Odposlech Android PREMIUM poslouchat a nahrávat zvuk ze zdrojů, jako jsou běžné telefonní hovory i IM hovory, tedy například i hovory přes Whatsapp, Viber, Facebook Messenger a podobně. 


Nejlepší zabezpečení dat

Data jsou ukládána na šifrovaném úložišti v zahraničí, a nedostane se k nim nikdo neoprávněný.


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému Android a získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému Android, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí a možností. 


Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru