5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

FaceTime Call logs - Protokoly hovorů FaceTime pro iPhone (iOS)

26.06.2022
FaceTime Call logs - Protokoly hovorů FaceTime pro iPhone (iOS)

Co vše umí software Odposlech iPhone PREMIUM?

Co umí špionážní software Odposlech mobilu pro iPhone?

Odposlech mobilního telefonu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro iPhone nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.

Odposlech telefonu vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a webovou historii - součástí je také keylogger pro iPhone, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.

A Odposlech mobilu je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

Pokud jste tedy rodič nebo zaměstnavatel, který má zodpovědnost za způsob používání zařízení iPhone - pak pouze Odposlech mobilního telefonu vám může poskytnout odpovědi, které potřebujete - protože žádný jiný konkurent neposkytuje produkt pro iPhone.

 

 

Funkce zaznamenávání hovorů VoIP v aplikaci Odposlech iPhonu umožňuje zobrazit hovory uskutečněné pomocí oblíbených aplikací VoIP, včetně aplikací Skype, WhatsApp, LINE, Viber, Facebook Messenger a dalších. Jakmile je hovor uskutečněn nebo přijat pomocí některé z těchto aplikací, náš software pro záznam hovorů VoIP automaticky zaznamená konverzaci a umožní vám ji později zobrazit na portálu.

 

Co můžete dělat s naší špehovací funkcí pro protokolování hovorů VoIP?

Tradiční telefonní hovory jsou rychle nahrazovány hovory přes VoIP. To znamená, že pokud jste rodič nebo zaměstnavatel, který se zajímá o telefonní hovory uskutečněné na zařízení nebo z něj, musíte být schopni tyto záznamy sledovat. Pomocí naší funkce protokolů hovorů VoIP můžete např.:

  • Zobrazit si protokoly hovorů VoIP uskutečněných pomocí oblíbených služeb, jako je Facebook, LINE, Skype a další.
  • Zobrazit přesné datum a čas uskutečnění hovoru.
  • Zobrazit všechny kontaktní informace.
  • Zjistit délku trvání každého hovoru.

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete špehovat protokoly hovorů VOIP?

Někdy můžete potřebovat mít přehled o tom, komu vaše dítě nebo zaměstnanec volá. Pokud jste někdy přemýšleli nad otázkou "s kým můj syn telefonuje dlouho do noci?" nebo "telefonuje můj obchodní manažer s konkurencí", pak tuto funkci rozhodně využijete.

 

Výhody pro rodiče

Dnešní děti jsou se svými telefony kouzelníci a jsou na nich neustále. Jak zajistíte, aby vaše dítě nemluvilo s někým, s kým by nemělo, nebo ještě hůře s někým úplně cizím? I když doufáme, že naše děti telefonují zodpovědně, obvykle si nemůžeme být jisti.

Tento problém řeší naše funkce špehování výpisů hovorů VoIP, která vám umožní sledovat, s kým vaše dítě hovoří, jak dlouho a jak často. Získáte tak zásadní informace, které vám vaše děti možná nechtějí prozradit.

 

Výhody pro zaměstnavatele

VoIP se v podnicích prosazuje ve velkém měřítku a není divu, protože nevyžaduje žádný hardware ani zařízení a často je zdarma. Podle průzkumů mohou podniky ušetřit 50 až 70 % dodatečných nákladů, pokud přejdou na volání přes VoIP namísto tradičních telefonních hovorů.

To znamená, že vzhledem k tomu, že zaměstnanci uskutečňují stále více hovorů VoIP, je důležité, aby zaměstnavatelé měli přehled o tom, jaké informace jsou sdíleny a s kým přesně vaši zaměstnanci hovoří. Ve firmách, kde se VoIP hojně využívá - například v nadnárodní telemarketingové společnosti s týdenními konferenčními hovory nebo v centru zákaznických služeb, které nabízí zákazníkům pomoc prostřednictvím VoIP - může naše funkce špehování protokolů hovorů VoIP pomoci zaznamenávat schůzky i ověřovat produktivitu.

 

Výhody pro jednotlivce

Možnost prohlížet protokoly hovorů VoIP může být výhodná i pro osobní použití. Pokud byste například chtěli zjistit datum, kdy jste naposledy volali svému příteli, ale nedávno jste změnili telefon, nebo byl záznam hovorů tak starý, že jej telefon automaticky smazal, pak budete mít záznam stále v bezpečí na portálu Odposlechu iPhonu.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

 

Nejlepší hodnota

Hodnota znamená pro různé lidi různé věci.

Ať už kupujete s ohledem na rozpočet, nebo jste profesionál, který nemůže dělat kompromisy, pokud jde o možnost získat každou dostupnou informaci, řada produktů Odposlech mobilu vám vyhovuje.

Náš program Vám zajistí skutečně všestranné sledování cílového iPhonu. 

 

Nejlepší zabezpečení dat

Zákazníci málokdy přemýšlejí o zabezpečení dat, dokud nedojde k hackerskému útoku.

Vynechání zabezpečení snižuje cenu monitorovacích aplikací, ale ignorování zabezpečení má skutečné důsledky.

Jsme hrdí na to, že Odposlech mobilního telefonu má 100% bezchybnou historii, pokud jde o ohrožení dat svých zákazníků.

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Sledování polohy iPhonu

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru