5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Facebook Messenger

21.03.2022

Facebook Messenger

Naše funkce Facebook Messenger Tracker umožňuje diskrétně špehovat všechny zprávy na Facebooku odeslané nebo přijaté na zařízení s nainstalovanou aplikací Odposlech mobilního telefonu. Po instalaci aplikace nahraje zachycené zprávy na váš zabezpečený online portál, kde si je můžete později prohlédnout, čímž získáte komplexní přehled o zprávách na jedné z nejoblíbenějších platforem pro rychlé zasílání zpráv.

 

Co můžete dělat s naší funkcí Facebook Messenger Tracker?

Ať už jste rodič, který potřebuje ochránit své dítě, nebo zaměstnavatel, který potřebuje ochránit svou firmu, díky naší funkci špionážní aplikace Facebook Messenger budete vždy vše vědět první. S Odposlechem mobilu můžete:

  • Zobrazit všechny příchozí a odchozí zprávy na Facebooku
  • Zobrazit všechny kontakty, data a časová razítka
  • Stahovat a ukládat důležité zprávy
  • Vyhledávat klíčová slova ve zprávách
  • Přistupovat ke všem informacím ze zabezpečeného portálu Odposlechu telefonu

 

Proč potřebujete špehovat konverzace ve službě Facebook Messenger?

Kolem roku 2021 bude mít Facebook messenger 2,48 miliardy uživatelů, což z něj činí jeden z nejoblíbenějších instantních messengerů současnosti. Jako rodič nebo zaměstnavatel víte, že prostřednictvím tohoto komunikátoru jsou pravděpodobně denně odesílány a přijímány nevhodné nebo citlivé informace. Aplikace Odposlech mobilního telefonu pomáhá chránit firemní IP a také sledovat, co vaše děti dělají v této populární aplikaci pro zasílání zpráv, což z ní činí ideální řešení pro rodičovskou kontrolu, sledování produktivity u zaměstnanců a má mnohočetné případy použití pro jednotlivce.

 

Výhody pro rodiče

Položili jste si někdy otázku: "S kým se moje dítě baví na Facebooku a co mu říká?" Můžete s dítětem vést rozhovor o bezpečnosti na internetu a vysvětlit mu, co má a nemá dělat, ale jak si můžete být jisti, že to přijme nebo dodrží? Jak se ujistíte, že jsou v bezpečí? V ideálním případě jim nechcete přístup na Facebook Messenger úplně zakázat, ale jako rodič víte, jak důležité je být ostražitý, pokud jde o bezpečnost vašeho dítěte. Funkce sledování služby Facebook Messenger od programu Odposlech telefonu vám poskytuje účinný nástroj rodičovské kontroly, který vám umožní diskrétně dohlížet na jejich chování.

S aplikací Odposlech mobilu se můžete ujistit, že vaše dítě neposílá ani nepřijímá nevhodný obsah. Stejně tak můžete zajistit, že nebude mluvit s cizími lidmi nebo se zapojovat do jiných rizikových aktivit.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Průměrný zaměstnanec může během pracovní doby zamířit na Facebook, aby se trochu odreagoval, zkontroloval své zprávy nebo jich pár sám poslal. Jak zajistit, aby obsah těchto zpráv neobsahoval firemní tajemství?

Odposlech mobilního telefonu tento problém řeší tím, že sleduje jejich zprávy na Facebooku a zajišťuje, aby nevynášeli důvěrné informace konkurenci.

 

Výhody pro jednotlivce

Sledování aplikace Facebook Messenger může mít výhody i pro osobní použití. Zapomněli jste někdy heslo a byli jste zablokováni na Facebooku? Nebo jste museli znovu instalovat aplikaci, když jste si pořídili nový telefon - čímž jste ztratili veškerou předchozí historii chatu? Naše funkce špionážní aplikace Facebook Messenger zálohuje vaše konverzace tím, že je nahrává přímo na váš online portál. Ve zprávách můžete dokonce vyhledávat konkrétní data nebo klíčová slova, aniž byste museli procházet celou konverzaci.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Co umí špionážní software Odposlech mobilu PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro Android nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.
Aplikace vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a historii webu - součástí je také keylogger pro Android, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.
Odposlech mobilu PREMIUM je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory, i pro nejnovější verzi Android (a budeme vždy vylepšovat na další verze Androidu) a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.


Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 


Dokonalý přehled díky funkci Snímek obrazovky

IM (Instantní messengery) se neustále aktualizují. Když se tak stane, konkurence se snaží dohnat ztrátu a aktualizovat svůj software, a vy tak přicházíte o cenné konverzace.

Díky naší jedinečné funkci snímků obrazovky aplikace si aktualizace aplikace, jako je WhatsApp, nevšimnete, protože stále uvidíte snímky obrazovky chatů.


Nejlepší zabezpečení dat

Data jsou ukládána na šifrovaném úložišti v zahraničí, a nedostane se k nim nikdo neoprávněný.


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému Android, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem Android a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí a možností. 


Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru