5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Facebook - iPhone (iOS)

30.06.2022
Facebook - iPhone (iOS)

Jak funguje odposlech iPhone?

Špionážní aplikace Odposlech mobilního telefonu pro iPhone vás informuje o všem, co se děje v zařízení iPhone - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Odposlech iPhone PREMIUM je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.

Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje na iPhonu, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní prohlížení.

Představivost se právě stala skutečností.

Po instalaci aplikace pro odposlech iPhone tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu, a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

 

 

Naše funkce Facebook Messenger Tracker umožňuje diskrétně špehovat všechny zprávy na Facebooku odeslané nebo přijaté na zařízení s nainstalovanou aplikací Odposlech iPhonu. Po instalaci Odposlechu iPhonu nahraje zachycené zprávy na váš zabezpečený online portál, kde si je můžete později prohlédnout, a poskytne vám tak komplexní přehled o zprávách na jedné z nejoblíbenějších platforem pro rychlé zasílání zpráv.

Co můžete dělat s naší funkcí Facebook Messenger Tracker?

Ať už jste rodič, který potřebuje ochránit své dítě, nebo zaměstnavatel, který potřebuje ochránit svou firmu, díky naší funkci špionážní aplikace Facebook Messenger budete vždy vše vědět první. S Odposlechem mobilního telefonu iPhone můžete:

  • Zobrazit všechny příchozí a odchozí zprávy na Facebooku
  • Zobrazit všechny kontakty, data a časová razítka
  • Stahovat a ukládat důležité zprávy
  • Vyhledávat klíčová slova ve zprávách
  • Máte přístup ke všem informacím ze zabezpečeného portálu Odposlechu iPhonu

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete špehovat v iPhonu konverzace ve službě Facebook Messenger?

Kolem roku 2021 měl Facebook messenger 2,48 miliardy uživatelů, což z něj činí jeden z nejoblíbenějších instantních messengerů současnosti. Jako rodič nebo zaměstnavatel víte, že prostřednictvím tohoto komunikátoru jsou pravděpodobně denně odesílány a přijímány nevhodné nebo citlivé informace. Aplikace Odposlech telefonu iPhone pomáhá chránit firemní IP adresu a také sledovat, co vaše děti dělají v této populární aplikaci pro zasílání zpráv, což z ní činí ideální řešení pro rodičovskou kontrolu, sledování produktivity u zaměstnanců a a má použití i pro jednotlivce.

 

Výhody pro rodiče

Položili jste si někdy otázku: "S kým se moje dítě baví na Facebooku a co mu říká?" Můžete s dítětem vést rozhovor o bezpečnosti na internetu a vysvětlit mu, co má a nemá dělat, ale jak si můžete být jisti, že to přijme nebo dodrží? Jak se ujistíte, že jsou v bezpečí? V ideálním případě jim nechcete přístup na Facebook Messenger úplně zakázat, ale jako rodič víte, jak důležité je být ostražitý, pokud jde o bezpečnost vašeho dítěte. Funkce sledování služby Facebook Messenger v Odposlechu iPhonu vám poskytuje účinný nástroj rodičovské kontroly, který vám umožní diskrétně dohlížet na jejich chování.

S aplikací Odposlech telefonu iPhone se můžete ujistit, že vaše dítě neposílá ani nepřijímá nevhodný obsah. Stejně jako zajistit, aby se nebavilo s cizími lidmi nebo se nezapojovalo do jiných rizikových aktivit.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Průměrný zaměstnanec může během pracovní doby zamířit na Facebook, aby se trochu odreagoval, zkontroloval své zprávy nebo jich pár sám poslal. Jak zajistit, aby obsah těchto zpráv neobsahoval firemní tajemství?

Odposlech iPhonu tento problém řeší tím, že monitoruje jejich zprávy na Facebooku a zajišťuje, že nevynášejí důvěrné informace konkurenci.

 

Výhody pro jednotlivce

Sledování aplikace Facebook Messenger může mít výhody i pro osobní použití. Zapomněli jste někdy heslo a byli jste zablokováni na Facebooku? Nebo jste museli znovu instalovat aplikaci, když jste si pořídili nový telefon - čímž jste ztratili veškerou předchozí historii chatu? Naše funkce špionážní aplikace Facebook Messenger pro iPhone zálohuje vaše konverzace tím, že je nahrává přímo na váš online portál. Ve zprávách můžete dokonce vyhledávat konkrétní data nebo klíčová slova, aniž byste museli procházet celou konverzaci.

 

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu iPhone PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu iPhone PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Sledování polohy iPhonu

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému iOSa získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru