5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Facebook Call Recording - Záznam hovorů přes Facebook na iPhonu (iOS)

Facebook Call Recording - Záznam hovorů přes Facebook na iPhonu (iOS)

Jak si přečíst data z aplikace Odposlech iPhonu?

Informace zachycené naší špionážní aplikací pro iPhone jsou šifrovány a odesílány na zabezpečený webový portál. Pomocí webového prohlížeče - nebo naší jedinečné mobilní aplikace můžete procházet data, provádět vyhledávání, nastavovat upozornění, vytvářet zprávy a mnoho dalšího.

Proč je Odposlech telefonu iPhone nejlepší špionážní aplikace pro iPhone?

Ne všechny špionážní aplikace pro iPhone jsou stejné.

Představte si Odposlech iPhonu PREMIUM jako klasickou rockovou skupinu a středoškolskou kapelu - mohou znít podobně, ale jen jedna má kvalitu, která přichází se zkušenostmi.

Od roku 2005, kdy jsme vytvořili první špehovací telefon na světě, jsme vynalezli obor mobilního monitorování, takže když si vyberete Odposlech iPhonu, vybíráte si 15 let zkušeností a inovací.
Naše špionážní aplikace pro iPhone má více než 150 funkcí, což je více než jakýkoli konkurenční produkt.
Mnohé z těchto funkcí jsou jedinečné a nenajdete je u žádného jiného špionážního softwaru pro iPhone - to znamená, že Odposlech mobilu vám poskytne informace, poznatky a stopy, které vám nikdo jiný neposkytne.
Náš program je jediný monitorovací software pro iPhone s mobilní aplikací ZDARMA, která vám umožní pohodlně číst data ze smartphonu.Co můžete dělat s naší funkcí nahrávání hovorů VoIP?

Naše funkce nahrávání hovorů VoIP umožňuje vzdáleně nahrávat hovory VoIP uskutečněné pomocí oblíbených aplikací VoIP, včetně aplikací Facebook Messenger, LINE, Viber, WhatsApp a dalších. Jakmile je hovor uskutečněn nebo přijat pomocí některé z podporovaných aplikací, náš software pro nahrávání hovorů VoIP automaticky zaznamená konverzaci a nahraje ji na váš zabezpečený webový portál pro pozdější pohodlné poslouchání.

 

Hovory uskutečněné přes internet rychle nahrazují klasické telefonní hovory, a proto by měly být důvodem k obavám rodičů a zaměstnavatelů, kteří dbají na ochranu své firmy nebo dětí. Se službou Odposlech iPhonu se můžete cítit bezpečně, protože víte, že vaše rodina a firma jsou chráněny.

  • Nahrávání a poslech hovorů VoIP z oblíbených chatovacích aplikací, jako je Facebook, LINE, Viber, WhatsApp a další.
  • Získejte kompletní obraz s důležitými údaji, jako je délka hovoru, jméno kontaktu a datum uskutečnění hovoru.
  • Stáhněte si nahrané hovory do počítače pro bezpečné uložení nebo je poslouchejte prostřednictvím naší jedinečné mobilní aplikace pro prohlížení.

 

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete nahrávat hovory VoIP?

Náš záznamník hovorů vám umožní ochránit vaše rodiny a firmy před vnějším nebezpečím. Pomocí nahrávání hovorů VoIP můžete zajistit, aby vaše děti vedly vhodné rozhovory, nebo zasáhnout při známkách šikany. Majitelé firem budou mít klid na duši, když budou vědět, zda jsou citlivé informace sdělovány zodpovědně.

 

Výhody pro rodiče

Je vaše dítě neustále připoutané k telefonu a chatuje s přáteli přes WhatsApp nebo Facebook Messenger? I když doufáme, že naše děti telefonují přes tyto aplikace zodpovědně, jako rodiče si nemůžeme být vždy jisti. I když chceme důvěřovat úsudku svých dětí, někdy nedokážou poznat, kdy hrozí nebezpečí.

Sledujte, s kým vaše dítě hovoří, jak často, a poslouchejte výpisy hovorů VoIP, abyste se ujistili, že je váš syn nebo dcera v bezpečí. Náš záznamník hovorů VoIP vám poskytne další úroveň zabezpečení a sdělí vám informace, které vaše děti neprozradí.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Hovory VoIP mohou být pro začínající podnikatele záchranou, protože umožňují rychlé diskuse a řešení problémů kdekoli na světě bez jakýchkoli nákladů. Jelikož však zaměstnanci uskutečňují stále více hovorů VoIP, je důležité, aby zaměstnavatelé měli přehled o tom, jaké informace jsou sdíleny a s kým přesně vaši zaměstnanci hovoří.

Náš záznamník hovorů VoIP umožňuje sledovat a poslouchat telefonní hovory zaměstnanců. Použijte tento software jako nástroj pro zavedení odpovědného firemního chování a prevenci úniku soukromých firemních informací.

 

Výhody pro jednotlivce

Někdy můžete prostřednictvím hovorů VoIP odesílat nebo přijímat velmi důležité informace. Může se jednat o rozhovor, obchodní hovor nebo hovor, při kterém plánujete akci s přáteli.

Nahrávání hovorů VoIP na vlastním telefonu může sloužit jako záloha informací, o kterých jste hovořili, a může vám pomoci zapamatovat si konkrétní detaily nebo zabránit tomu, abyste byli v budoucnu nesprávně citováni. Můžete si také přehrát speciální nahrávku hovoru VoIP, který jste vedli s blízkou osobou, po které se vám stýská, protože náš záznamník hovorů VoIP automaticky nahraje vaše nahrávky pro pozdější použití.

 

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Nejlepší zabezpečení dat

Zákazníci málokdy přemýšlejí o zabezpečení dat, dokud nedojde k hackerskému útoku.

Vynechání zabezpečení snižuje cenu monitorovacích aplikací, ale ignorování zabezpečení má skutečné důsledky.

Jsme hrdí na to, že Odposlech mobilního telefonu má 100% bezchybnou historii, pokud jde o ohrožení dat svých zákazníků.

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému iOSa získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem iOS a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Podobné články

Fotopast do auta
Fotopast do auta

Přečtěte si, jakou použít fotopast do auta.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru