5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Environment recording - Záznam okolí

Environment recording - Záznam okolí

Nahrávání okolí je funkce Odposlechu mobilního telefonu, která umožňuje diskrétně nahrávat okolí telefonu a později jej poslouchat. Nahrávání můžete zahájit na vyžádání nebo nastavit konkrétní čas nahrávání a naše funkce Nahrávání okolí automaticky nahraje zvukové soubory na váš online uživatelský portál pro pozdější pohodlný poslech.

 

Co můžete dělat s naší funkcí Nahrávání okolí?

Pomocí funkce Nahrávání okolí můžete na dálku aktivovat mikrofon mobilního telefonu cíle a nahrávat, co se kolem něj děje. Naše aplikace pro nahrávání okolí umožňuje:

  • Nahrávání okolí telefonu bez nutnosti fyzického přístupu k cílovému zařízení
  • Uložení záznamu okolí a pozdější poslech
  • Zůstat po celou dobu zcela nepozorováni
  • Vytvářet plánované nahrávky okolí.

 

Proč je třeba nahrávat okolí telefonu?

Existuje mnoho důvodů, proč někdo potřebuje na dálku aktivovat mikrofon mobilního telefonu a pořídit záznam. Okolní nahrávání Odposlechu mobilu funguje například jako druhý pár uší, takže se můžete ujistit, že vaše děti jsou v bezpečí, pokud jsou přes noc venku, nebo že vaši zaměstnanci dělají během prezentace silný dojem.

Náš skrytý špionážní diktafon je výkonný nástroj, který je přínosný pro osobní i profesionální použití.

 

Výhody pro rodiče

Nahrávání okolí vám dává jistotu, že jsou vaše děti v bezpečí. Pokud máte obavy, s kým vaše děti tráví čas, nebo pokud se v minulosti dopustily rizikového chování, možnost odposlechu na dálku vám pomůže potvrdit, co přesně dělají, zejména zda dělají chytrá rozhodnutí, když jsou bez dozoru.

Stále více rodičů využívá naši funkci Nahrávání okolí jako další vrstvu ochrany před nejrůznějšími hrozbami dnešní doby. Například v případě nešťastného scénáře, kdy se vaše dítě ztratí, vám naše aplikace pro nahrávání okolí umožní získat poznatky o tom, kde se nachází.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Vzdálený odposlech je skvělý způsob, jak sledovat zaměstnance, kteří pracují z domova, nebo jak zaměstnavatelům umožnit poslech prodejních prezentací nebo schůzek s klienty a poskytnout jim zpětnou vazbu, jak se mohou jejich zaměstnanci zlepšit.

Nahrávání okolí lze také využít k potvrzení podezření, že zaměstnanec sdílí citlivé firemní informace s konkurencí. Odposlech telefonu poskytuje až hodinu záznamu najednou a automaticky ukládá soubor na váš online portál, kde si jej můžete pohodlně prohlédnout nebo stáhnout.

 

Výhody pro jednotlivce

Uživatelé Odposlechu mobilního telefonu si pochvalují naši funkci nahrávání okolí pro její praktické využití v každodenním životě. Pomocí našeho skrytého hlasového záznamníku můžete nahrávat důležité schůzky nebo se ujistit, že vám neunikne žádný detail na přednášce před závěrečnými zkouškami.

V jiném, závažnějším případě, pokud se stanete obětí sexuálního obtěžování v kanceláři, Odposlech mobilu umožňuje nahrávat vaše okolí jako důkazní materiál pro prokázání protiprávního jednání.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?


Co je monitorovací software Odposlech PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu pro Android je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.
Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje v systému Android, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní monitorování.
Sen se právě stal skutečností.
Po instalaci Odposlech mobilu PREMIUM, aplikace tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu , a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.
Odposlech mobilního telefonu pro Android bude tyto informace zachycovat až do vypnutí zařízení.
Proveďte několik jednoduchých instalačních kroků a informace začnou proudit.


Co umí špionážní software Odposlech mobilu PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro Android nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.
Aplikace vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a historii webu - součástí je také keylogger pro Android, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.
Odposlech mobilu PREMIUM je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory, i pro nejnovější verzi Android (a budeme vždy vylepšovat na další verze Androidu) a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.


Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 


Sledování všech zvukových proudů

Na rozdíl od jiných aplikací umožňuje Odposlech Android PREMIUM poslouchat a nahrávat zvuk ze zdrojů, jako jsou běžné telefonní hovory i IM hovory, tedy například i hovory přes Whatsapp, Viber, Facebook Messenger a podobně. 


Výkonné dálkové ovládání

Proměňte telefon v dálkově ovládanou kameru a videorekordér - zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte okolí.


Dokonalý přehled díky funkci Snímek obrazovky

IM (Instantní messengery) se neustále aktualizují. Když se tak stane, konkurence se snaží dohnat ztrátu a aktualizovat svůj software, a vy tak přicházíte o cenné konverzace.

Díky naší jedinečné funkci snímků obrazovky aplikace si aktualizace aplikace, jako je WhatsApp, nevšimnete, protože stále uvidíte snímky obrazovky chatů.


Nejlepší zabezpečení dat

Data jsou ukládána na šifrovaném úložišti v zahraničí, a nedostane se k nim nikdo neoprávněný.


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro Android. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro Android, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.


Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému Android a získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí a možností. 


Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru