5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Environment recording - Záznam okolí iPhonu (iOS)

Environment recording - Záznam okolí iPhonu (iOS)

Co vše umí software Odposlech iPhone PREMIUM?

Co umí špionážní software Odposlech mobilu pro iPhone?

Odposlech mobilního telefonu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro iPhone nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.

Odposlech telefonu vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a webovou historii - součástí je také keylogger pro iPhone, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.

A Odposlech mobilu je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

Pokud jste tedy rodič nebo zaměstnavatel, který má zodpovědnost za způsob používání zařízení iPhone - pak pouze Odposlech mobilního telefonu vám může poskytnout odpovědi, které potřebujete - protože žádný jiný konkurent neposkytuje produkt pro iPhone.

 

 

Co můžete dělat s naší funkcí Záznam okolí?

Nahrávání okolí je funkce Odposlechu telefonu iPhone, která umožňuje diskrétně nahrávat okolí telefonu a později jej poslouchat. Nahrávání můžete zahájit na vyžádání nebo nastavit konkrétní čas nahrávání a naše funkce Ambient Recording automaticky nahraje zvukové soubory na váš online uživatelský portál pro pohodlný poslech.

 

Pomocí funkce Ambient Recording můžete na dálku aktivovat mikrofon mobilního telefonu cíle a nahrávat, co se kolem něj děje. Naše aplikace pro nahrávání okolí umožňuje:

  • Nahrávat okolí telefonu, aniž byste potřebovali fyzický přístup k cílovému zařízení.
  • Uložit nahrávku okolí a poslechnout si ji později.
  • Zůstat po celou dobu zcela nepozorován.
  • Vytvářet plánované nahrávky okolí.

 

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč je třeba nahrávat okolí telefonu?

Existuje mnoho důvodů, proč někdo potřebuje na dálku aktivovat mikrofon mobilního telefonu a pořídit záznam. Nahrávání okolí Odposlechu iPhonu funguje například jako druhý pár uší, takže se můžete ujistit, že vaše děti jsou v bezpečí, pokud jsou přes noc venku, nebo že vaši zaměstnanci dělají během prezentace silný dojem.

Náš skrytý špionážní diktafon je výkonný nástroj, který je přínosný pro osobní i profesionální použití.

 

Výhody pro rodiče

Nahrávání okolí vám dává jistotu, že jsou vaše děti v bezpečí. Pokud máte obavy, s kým vaše děti tráví čas, nebo pokud se v minulosti dopustily rizikového chování, možnost odposlechu na dálku vám pomůže potvrdit, co přesně dělají, zejména zda dělají chytrá rozhodnutí, když jsou bez dozoru.

Stále více rodičů využívá naši funkci nahrávání okolí jako další vrstvu ochrany před nejrůznějšími hrozbami dnešní doby. Například v případě nešťastného scénáře, kdy se vaše dítě ztratí, vám naše aplikace pro nahrávání okolí umožní získat důkazy o tom, kde se nachází.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Vzdálený odposlech je skvělý způsob, jak sledovat zaměstnance, kteří pracují z domova, nebo jak zaměstnavatelům umožnit poslech prodejních prezentací nebo schůzek s klienty a poskytnout jim zpětnou vazbu, jak se mohou jejich zaměstnanci zlepšit.

Nahrávání okolí lze také využít k potvrzení podezření, že zaměstnanec sdílí citlivé firemní informace s konkurencí. Odposlech telefonu iPhone poskytuje až hodinu záznamu najednou a automaticky ukládá soubor na váš online portál, kde si jej můžete pohodlně prohlédnout nebo stáhnout.

 

Výhody pro jednotlivce

Uživatelé Odposlechu iPhonu si pochvalují naši funkci nahrávání okolí pro její praktické využití v každodenním životě. Pomocí našeho skrytého hlasového záznamníku můžete nahrávat důležité schůzky nebo se ujistit, že vám neunikne žádný detail na přednášce před závěrečnými zkouškami.

V jiném, závažnějším případě, pokud se stanete obětí sexuálního obtěžování v kanceláři, Odposlech telefonu iPhone umožňuje nahrávat vaše okolí jako důkazní materiál pro prokázání protiprávního jednání.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Nejlepší hodnota

Hodnota znamená pro různé lidi různé věci.

Ať už kupujete s ohledem na rozpočet, nebo jste profesionál, který nemůže dělat kompromisy, pokud jde o možnost získat každou dostupnou informaci, řada produktů Odposlech mobilu vám vyhovuje.

Náš program Vám zajistí skutečně všestranné sledování cílového iPhonu. 

 

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro a VOIP komunikace na iPhone. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro iPhone, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.


Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému iOSa získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru