5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Email - sledování pošty

Email - sledování pošty

Naše funkce sledování e-mailové komunikace umožňuje zobrazit odeslané a přijaté e-mailové zprávy z cílového zařízení. Po instalaci do zařízení Odposlech mobilního telefonu zachytí všechny e-maily a nahraje je na váš zabezpečený online portál pro pohodlné prohlížení. Veškerá data získaná z monitorování e-mailů si můžete jednoduše prohlédnout uvnitř svého online účtu Odposlechu mobilu a e-maily si můžete dokonce stáhnout do vlastního zařízení pro pozdější přístup.

 

Co můžete dělat s naší funkcí sledování e-mailové komunikace?

Aplikace Odposlech telefonu pro sledování e-mailů umožňuje okamžitě číst všechny příchozí a odchozí e-mailové zprávy bez detekce. To je užitečné pro rodiče, zaměstnavatele nebo i pro individuální použití.

Naše aplikace pro sledování e-mailů vám umožňuje:

  • Číst e-maily HTML v původním formátu, včetně všech obrázků a textů
  • Sledovat e-maily pomocí data a časového razítka
  • Zobrazit všechny kontaktní údaje odesílatelů a příjemců
  • Důležité zprávy si můžete označit hvězdičkou pro pozdější snadný přístup

 

Proč potřebujete naši e-mailovou sledovací aplikaci?

Pro firmy i jednotlivce je e-mail často zvoleným komunikačním prostředkem při zasílání důležitých osobních nebo citlivých informací. Možnost špehovat e-mailové zprávy může například podnikům pomoci zabránit úniku dat, a to tak, že nevhodnou korespondenci zastaví v zárodku varováním nebo ukončí pracovní poměr se zaměstnancem, který ji porušil. Existuje mnoho důvodů, proč rodiče, zaměstnavatelé i jednotlivci potřebují špehovat e-maily. Pojďme se blíže podívat na to, jak vám sledování e-mailů může prospět ve všech aspektech vašeho života.

 

Výhody pro rodiče

Sledování e-mailů je neuvěřitelně užitečným nástrojem pro sledování aktivit vašich dětí. Jako rodiče se přirozeně zajímáme o blaho svých dětí. Pomocí naší funkce aplikace pro sledování e-mailů zajistíte, aby nekomunikovaly s někým, kdo je pro jejich věk nevhodný, nebo zabráníte tomu, aby vaše dítě bylo kyberšikanováno.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Software pro sledování e-mailů zaměstnanců je neocenitelný způsob, jak řídit zaměstnance a zabránit úniku důležitých firemních informací. Zaměstnavatelé si mohou prohlédnout všechny e-maily a kontaktní údaje svých zaměstnanců i všech, s nimiž komunikují.

Naše aplikace pro sledování e-mailů je také velmi důležitým nástrojem pro upozornění na nevhodnou komunikaci mezi zaměstnanci nebo dokonce jako prostředek prevence - nebo prokázání - sexuálního obtěžování. Důležité zprávy si můžete označit hvězdičkou pro snadný přístup nebo si stáhnout e-mailové zprávy pro uložení do složek zaměstnanců.

 

Výhody pro jednotlivce

Pomocí funkce aplikace Odposlech mobilního telefonu pro sledování e-mailů můžete zálohovat nebo archivovat své konverzace. Možná potřebujete získat přístup k informacím ze starého pracovního nebo osobního účtu nebo byste rádi ochránili své informace pro případ výpadku proudu či útoku hackera. Tato funkce sledování je také užitečná pro každého, kdo zapomene své heslo nebo se mu zablokuje účet. Naše funkce vyhledávání usnadňuje rychlé a efektivní vyhledání klíčových slov - například zapomenutého hesla.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu Android PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu Android PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.


Co je monitorovací software Odposlech PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu pro Android je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.
Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje v systému Android, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní monitorování.
Sen se právě stal skutečností.
Po instalaci Odposlech mobilu PREMIUM, aplikace tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu , a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.
Odposlech mobilního telefonu pro Android bude tyto informace zachycovat až do vypnutí zařízení.
Proveďte několik jednoduchých instalačních kroků a informace začnou proudit.


Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 


Sledování všech zvukových proudů

Na rozdíl od jiných aplikací umožňuje Odposlech Android PREMIUM poslouchat a nahrávat zvuk ze zdrojů, jako jsou běžné telefonní hovory i IM hovory, tedy například i hovory přes Whatsapp, Viber, Facebook Messenger a podobně. 


Výkonné dálkové ovládání

Proměňte telefon v dálkově ovládanou kameru a videorekordér - zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte okolí.


Nejlepší zabezpečení dat

Data jsou ukládána na šifrovaném úložišti v zahraničí, a nedostane se k nim nikdo neoprávněný.


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Sledování polohy zařízení

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.
Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Keylogger pro Android

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro Android vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí a možností. 


Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru