5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Email pro iPhone (iOS)

11.07.2022
Email pro iPhone (iOS)

Jak si přečíst data z aplikace Odposlech iPhonu?

Informace zachycené naší špionážní aplikací pro iPhone jsou šifrovány a odesílány na zabezpečený webový portál. Pomocí webového prohlížeče - nebo naší jedinečné mobilní aplikace můžete procházet data, provádět vyhledávání, nastavovat upozornění, vytvářet zprávy a mnoho dalšího.

Proč je Odposlech telefonu iPhone nejlepší špionážní aplikace pro iPhone?

Ne všechny špionážní aplikace pro iPhone jsou stejné.

Představte si Odposlech iPhonu PREMIUM jako klasickou rockovou skupinu a středoškolskou kapelu - mohou znít podobně, ale jen jedna má kvalitu, která přichází se zkušenostmi.

Od roku 2005, kdy jsme vytvořili první špehovací telefon na světě, jsme vynalezli obor mobilního monitorování, takže když si vyberete Odposlech iPhonu, vybíráte si 15 let zkušeností a inovací.
Naše špionážní aplikace pro iPhone má více než 150 funkcí, což je více než jakýkoli konkurenční produkt.
Mnohé z těchto funkcí jsou jedinečné a nenajdete je u žádného jiného špionážního softwaru pro iPhone - to znamená, že Odposlech mobilu vám poskytne informace, poznatky a stopy, které vám nikdo jiný neposkytne.
Náš program je jediný monitorovací software pro iPhone s mobilní aplikací ZDARMA, která vám umožní pohodlně číst data ze smartphonu.Co můžete dělat s naší funkcí sledování e-mailové korespondence?

Naše funkce Sledování e-mailové korespondence umožňuje zobrazit odeslané a přijaté e-mailové zprávy z cílového zařízení. Po instalaci do zařízení Odposlech iPhonu zachytí všechny e-maily a nahraje je na váš zabezpečený online portál pro pohodlné prohlížení. Veškerá data získaná z monitorování e-mailů si můžete jednoduše prohlédnout uvnitř svého online účtu a e-maily si můžete dokonce stáhnout do vlastního zařízení pro pozdější přístup.

Aplikace Odposlechu mobilního telefonu iPhone pro špehování e-mailů umožňuje okamžitě číst všechny příchozí a odchozí e-mailové zprávy bez detekce. To je užitečné pro rodiče, zaměstnavatele nebo i pro individuální použití.

Naše aplikace pro špehování e-mailů vám umožňuje:

  • Číst e-maily ve formátu HTML v jejich původním formátu, včetně všech obrázků a textu.
  • Sledovat e-maily prostřednictvím data a časového razítka.
  • Zobrazit všechny kontaktní údaje odesílatelů a příjemců.
  • Označovat důležité zprávy hvězdičkou pro pozdější snadný přístup.

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete naši e-mailovou špionážní aplikaci?

Pro firmy i jednotlivce je e-mail často zvoleným komunikačním prostředkem při zasílání důležitých osobních nebo citlivých informací. Možnost špehovat e-mailové zprávy může například podnikům pomoci zabránit úniku dat, a to tak, že nevhodnou korespondenci zastaví v zárodku varováním nebo ukončí pracovní poměr se zaměstnancem, který ji porušil. Existuje mnoho důvodů, proč rodiče, zaměstnavatelé i jednotlivci potřebují špehovat e-maily. Pojďme se blíže podívat na to, jak vám sledování e-mailů může prospět ve všech aspektech vašeho života.

 

Výhody pro rodiče

Sledování e-mailů je neuvěřitelně užitečným nástrojem pro sledování aktivit vašich dětí. Jako rodiče se přirozeně zajímáme o blaho svých dětí. Pomocí naší funkce aplikace pro špehování e-mailů zajistíte, aby nekomunikovaly s někým, kdo je pro jejich věk nevhodný, nebo zabráníte tomu, aby vaše dítě bylo kyberšikanováno nebo aby se samo stalo šikanovaným.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Software pro sledování e-mailů zaměstnanců je neocenitelný způsob, jak řídit zaměstnance a zabránit úniku důležitých firemních informací. Zaměstnavatelé si mohou prohlédnout všechny e-maily a kontaktní údaje svých zaměstnanců i všech, s nimiž komunikují.

Naše aplikace pro špehování e-mailů je také velmi důležitým nástrojem pro upozornění na nevhodnou komunikaci mezi zaměstnanci nebo dokonce jako prostředek prevence - nebo prokázání - sexuálního obtěžování. Důležité zprávy si můžete označit hvězdičkou pro snadný přístup nebo si stáhnout e-mailové zprávy pro uložení do složek zaměstnanců.

 

Výhody pro jednotlivce

Pomocí funkce aplikace Odposlechu telefonu iPhone pro špehování e-mailů můžete zálohovat nebo archivovat své konverzace. Možná potřebujete získat přístup k informacím ze starého pracovního nebo osobního účtu nebo byste rádi ochránili své informace pro případ výpadku proudu či útoku hackera. Tato funkce sledování je také užitečná pro každého, kdo zapomene své heslo nebo se mu zablokuje účet. Naše funkce vyhledávání usnadňuje rychlé a efektivní vyhledání klíčových slov - například zapomenutého hesla.

 

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Nejlepší zabezpečení dat

Zákazníci málokdy přemýšlejí o zabezpečení dat, dokud nedojde k hackerskému útoku.

Vynechání zabezpečení snižuje cenu monitorovacích aplikací, ale ignorování zabezpečení má skutečné důsledky.

Jsme hrdí na to, že Odposlech mobilního telefonu má 100% bezchybnou historii, pokud jde o ohrožení dat svých zákazníků.

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.


Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.


Sledování polohy iPhonu

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem iOS a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.


Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.


A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru