5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Easy to Install - Jednoduchá instalace

Easy to Install - Jednoduchá instalace

Odposlech mobilního telefonu je nejen nejpokročilejší software pro sledování telefonů a počítačů na světě, ale věříme, že se také nejsnáze instaluje. Proces trvá jen několik minut.

 

 

Zde je několik věcí, které je třeba vzít na vědomí, aby byl proces instalace hladší.

 

Bezstarostná instalace

Pokud chcete rychle a snadno nainstalovat Odposlech mobilu a nemáte čas na vlastní root zařízení se systémem Android nebo jailbreak zařízení se systémem iOS, pak potřebujete naši instalační službu, kde uděláme těžkou práci za vás. Vše, co potřebujete, je cílové zařízení v ruce a počítač s připojením k internetu.

 

iOS

Pokud instalujete do iPhonu nebo iPadu, nezapomeňte, že je nutné zařízení "Jailbreaknout". Jailbreaking je název pro proces, který umožňuje na iPhonu spouštět tisíce skvělých aplikací, které nejsou k dispozici v obchodě iPhone.

 

Android

Pokud máte zařízení se systémem Android, můžete Odposlech telefonu nainstalovat přímo do zařízení bez dalších problémů. Můžete však využívat pouze omezený počet funkcí. Chcete-li získat přístup ke všem funkcím aplikace, musíte telefon "rootnout", což se nazývá "pokročilá instalace". Zahrnuje to spuštění určitého přípravného softwaru před instalací aplikace Odposlech mobilního telefonu. Dalšími výhodami rootování systému Android je úplná neviditelnost (pokud se rozhodnete jej zneviditelnit) a také možnost vzdálené aktualizace softwaru.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu Android PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu Android PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

 

Výkonné dálkové ovládání

Proměňte telefon v dálkově ovládanou kameru a videorekordér - zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte okolí.

 

Nejlepší zabezpečení dat

Data jsou ukládána na šifrovaném úložišti v zahraničí, a nedostane se k nim nikdo neoprávněný.

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.

 

 

Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru