5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Dobročinné projekty

Potýkáte se s problémem, k jehož řešení by mohla pomoci námi nabízená speciální technika?

Stačí, kdy nám na adresu pomahame(zavináč)spyobchod.cz popíšete váš problém, a my pak následně pak dle našich možností budeme postupně vybírat osoby, kterým pomůžeme jejich problém vyřešit zcela zdarma, a to zejména návrhem a následným darováním, nebo bezplatným dočasným zapůjčením naší techniky.

Berte prosím v potaz, že z důvodu velkého počtu zájemců není v našich časových možnostech s každým detailně konzultovat jeho problém, proto se prosíme snažte váš problém popsat co nejlépe a nejdetailněji (ideálně včetně fotek, nákresů, a podobně). Čím lépe problém popíšete, tím větší šance, že vybereme právě vás. Pokud již i máte vyhlédnutý konkrétní produkt, který by se vám hodil, tak nám to rovněž klidně napište.


Proč to děláme

Na jedné straně na nás těší, když můžeme někomu pomoci. Na straně druhé tím získáváme cenné zkušenosti, které pak můžeme zužitkovat při řešení problému jiných klientů.

Podmínky

  • v případě zapůjčení techniky může být vyžadována vratná záloha
  • v případě úspěšného řešení problému, požadujeme od klienta sepsání krátkého příběhu o tom, jak se mu podařilo problém vyřešit, který budeme včetně zadání problému publikovat na našem webu (samozřejmě ve zcela anonymizované podobě)

Úspěchy

Podívejte se například na příběh jednoho z našich spokojených zákazníků, kde popisuje jak pomocí námi vyráběného speciálního digitálního kukátka Secutron DoorGuard, podařilo natočit zloděje při činu, díky čemuž skončil za mřížemi.

Dalším příkladem může být, jak naše skrytá kamera v PIR čidle Seucutron UltraLife, pomohla odhalit nepoctivého číšníka, a ušetřit majiteli restaurace značné škody. 

Příběhy klientů, kteří díky technice úspěšně vyřešili svůj problém

Nemilé překvapení ve vlastní restauraci
Nemilé překvapení ve vlastní restauraci

Zvětšili jsme blog o novou rubriku, v níž vám budeme poskytovat reálné příběhy, zážitky a zkušenosti našich zákazníků se tajnými kamerami a dalšími výrobky z našeho obchodu. Tady je první z takovýchto...

Dlouhodobý problém s vandalem vyřešen díky dveřnímu kukátku SECUTRON DOORGUARD
Dlouhodobý problém s vandalem vyřešen díky dveřnímu kukátku SECUTRON DOORGUARD

V našem bytě jsme už několik let bojovali s jedním floutkem, který dělal neplechu, kde to jen šlo. Škody, které za ty roky působil, se již vyšplhaly řádově do statisíců, a nezpůsoboval škody jen u nás. Zná...

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru