5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Dashboard Alerts - Upozornění na ovládacím panelu

Dashboard Alerts - Upozornění na ovládacím panelu

Upozornění jsou jednou z nejvýkonnějších funkcí programu Odposlech mobilního telefonu. Při správném používání ušetříte spoustu času a bude méně pravděpodobné, že vám uniknou informace, které jsou pro vás důležité. Po zakoupení a instalaci aplikace Odposlech mobilu nastavte upozornění pomocí našeho průvodce upozorněními uvnitř ovládacího panelu. Tento průvodce vám umožňuje vytvářet a pojmenovávat vlastní výstrahy zadáním kritérií, na jejichž základě se vám na řídicím panelu vygeneruje upozornění. Typy výstrah jsou:

  • ID volajícího
  • Klíčová slova
  • Poloha

 

Podívejme se blíže na tyto typy upozornění, abychom pochopili, jak fungují.

 

Upozornění na ID volajícího

Naše upozornění na ID volajícího vygeneruje oznámení, pokud cílový telefon odešle nebo přijme SMS, MMS nebo hlasové volání z určeného čísla. Toto upozornění můžete dokonce nakonfigurovat speciálně pro zmeškané hovory a také pro skrytá čísla.

  • Přijímání oznámení, pokud zaměstnanec kontaktuje konkurenta.
  • Zjistěte, kdy vaše dítě obdrží hovor z utajovaného čísla.

 

Upozornění na klíčová slova

Nastavte si upozornění na klíčová slova, abyste obdrželi upozornění, když se ve zprávě SMS Instant Message, e-mailu nebo MMS objeví vámi zvolené klíčové slovo.

  • Získejte upozornění, když někdo ve své zprávě použije vaše jméno.
  • Zjistěte, zda vaše dítě diskutuje s přáteli o nezákonných činnostech.
  • Nastavte upozornění na klíčové slovo pro číslo vaší firemní kreditní karty, abyste měli jistotu, že zaměstnanec nesdílí údaje s neoprávněnými pracovníky.

 

Upozornění na polohu

Máte obavy, že vaše dítě chodí za školu nebo cestuje do nebezpečných částí města? Nebo jako zaměstnavatel - chcete mít přehled o svém obchodním týmu, když je v terénu? Ať už je důvod jakýkoli, upozornění na polohu je to, co potřebujete. Pomocí funkce upozornění na polohu obdržíte upozornění, kdykoli se sledovaná osoba přiblíží do určité vzdálenosti od bodu, který jste zadali na mapě.

  • Nastavte poloměr výstrahy od 50 metrů až do 10 km.
  • Pohodlná možnost vyhledávání pro nastavení místa výstrahy.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Co je monitorovací software Odposlech PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu pro Android je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.
Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje v systému Android, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní monitorování.
Sen se právě stal skutečností.
Po instalaci Odposlech mobilu PREMIUM, aplikace tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu , a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.
Odposlech mobilního telefonu pro Android bude tyto informace zachycovat až do vypnutí zařízení.
Proveďte několik jednoduchých instalačních kroků a informace začnou proudit.

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

Dokonalý přehled díky funkci Snímek obrazovky

IM (Instantní messengery) se neustále aktualizují. Když se tak stane, konkurence se snaží dohnat ztrátu a aktualizovat svůj software, a vy tak přicházíte o cenné konverzace.

Díky naší jedinečné funkci snímků obrazovky aplikace si aktualizace aplikace, jako je WhatsApp, nevšimnete, protože stále uvidíte snímky obrazovky chatů.

 

Monitorování chatovacích aplikací

Hlídání chatů pro Android. Monitorujte více než 13 populárních aplikací pro zasílání zpráv pro Android, včetně aplikací WhatsApp, Facebook Messenger, Viber, Skype, Hangouts, Tinder a mnoha dalších.

 

 

Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.

 

Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.

 

Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru