5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

7 důvodů proč využít chytrý videotelefon

K ZABEZPEČENÍ DOMU

Chytrý videotelefon jako zabezpečení domu?

Ještě jste nepřemýšleli nad zabezpečením svého domu pomocí videotelefonu? Možná byste měli.

Chytré videotelefony totiž umí o mnoho více, než upozornit na přicházející návštěvu.

Podívejte se, co vše umí chytrý videotelefon

  • Automatické nahrávání při detekci pohybu - budete tak mít zaznamenanou veškerou aktivitu před vaším pozemkem, a budete mít v ruce potřebné důkazy v případě nepříjemné události.
  • Okamžité upozornění na podezřelou aktivitu na mobil - detekuje-li chytrý videotelefon podezřelou aktivitu, tak vám okamžitě zašle upozornění do mobilního telefonu. Vy se tak můžete okamžitě skrz mobilní aplikaci podívat, co se před vstupem na váš pozemek právě děje.
  • Noční vidění - zloději či vandlové mají smůlu i v noci. Chytré videotelefony jsou totiž vybaveny nočním viděním.
  • Ukládání do cloudu či externího rekordéru - určité modely umí ukládat pořízené záznamy i do cloudu či externího rekordéru. V případě, že se pachatel bude domnívat, že likvidací videotelefonu budou zlikvidovány i důkazy, tak pro něj máme špatnou zprávu. Záznamy zůstanou bezpečně uchovány na externím rekordéru ukrytém v domě, či v cloudu.
  • Neuvěřitelně dlouhá výdrž bez dobíjení - pokud u vstupní branky nemáte přivedenou elektriku, nemusíte zoufat. Moderní nízkospotřeobové videotelefony vydrží z vlastní baterie běžet i více než půl roku. 
  • Nenápadné řešení oproti běžným kamerám - chcete-li lumpa natočit při činu, je chytrý videotelefon skvělým řešením, jelikož na rozdíl od kamerového systému, nebudí pozornost.
  • A mnoho dalších funkcí jako například otevírání el. zámku mobilem, či RFID čipem. Komunikace s návštěvou v reálném čase přes mobil, ikdyž nejste doma. Široký úhel záběru či možnost sdílení s dalšími uživateli, např. v rámci rodiny.
Líbil se Vám tento článek?
Skvělí asistenti do školy Skvělí asistenti do školy Kamery v autech dokáží chytit piráty na silnicích Kamery v autech dokáží chytit piráty na silnicích

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru