5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Call logs - Protokoly hovorů

Protokoly hovorů na telefonech s operačním systémem Android

Protokolování hovorů je funkce, která umožňuje špehovat protokoly hovorů jakéhokoli telefonu, na kterém je nainstalována špionážní aplikace. Pomocí této funkce můžete zjistit například čas uskutečnění hovoru, jméno osoby na druhé straně hovoru, délku hovoru a další údaje.

 

Co můžete dělat s naší funkcí protokolu hovorů

Aplikace nabízí spolehlivý způsob sledování příchozích a odchozích hovorů cílového zařízení. A to včetně zmeškaných hovorů a dokonce i záznamů hovorů, které byly smazány. Navíc veškeré toto sledování probíhá tiše na pozadí, takže můžete diskrétně sledovat své dítě nebo zaměstnance, aniž by o tom věděli. S naší funkcí sledování telefonních hovorů můžete provádět např. tyto činnosti:

  • Zobrazení podrobností o každém odchozím nebo příchozím hlasovém hovoru.
  • Zobrazit kontaktní informace o zmeškaných hovorech.
  • Zobrazit záznamy o hovorech, i když byly smazány.
  • Ověřit vše včetně jména volajícího, doby trvání hovoru a času volání.
  • Stažení všech protokolů hovorů jako tabulku pro pozdější použití.

Odposlech výpisu hovorů

 

Proč potřebujete špehovat protokoly hovorů? 

Je důležité vědět, s kým vaše dítě nebo zaměstnanci telefonují. Chcete mít přece jistotu, že se vaše dítě nedopouští rizikového chování nebo že váš zaměstnanec nevynáší důležité firemní údaje konkurenci.

 

Výhody pro rodiče

Děti této generace jsou víceméně neustále přilepené ke svým telefonům. Jako rodiče chceme své děti chránit, ale ne vždy je možné být s nimi nepřetržitě. Aplikace vám umožní zjistit, zda vaše dítě komunikuje s cizí osobou nebo kontaktem, který považujete za nevhodný. Poskytujeme také přehled o zmeškaných nebo smazaných hovorech, které mohou naznačovat, zda vaše děti neskrývají, s kým se stýkají, nebo zda je neobtěžuje šikana ve škole.

S funkcí špehování výpisů hovorů naštěstí snadno zjistíte, s kým se uskutečnil jakýkoli telefonní hovor. Rodiče budou přesně vědět, kdo volá, kolikrát volá, jak dlouho a v jakou dobu.

 

Výhody pro zaměstnavatele

S nárůstem počtu zařízení BYOD na pracovišti není překvapením, že zaměstnanci stále častěji přijímají osobní hovory během práce. Jako majitelé firmy víte, že je důležité umožnit svým zaměstnancům určitou volnost v této oblasti - pokud to nemá vliv na jejich práci. S naší funkcí špehování výpisů telefonních hovorů se můžete vyhnout zbytečným konfrontacím tím, že si na portálu potvrdíte, zda zaměstnanec, kterého podezříváte z plýtvání časem na telefonu, skutečně plýtvá časem, nebo si jen párkrát zavolal.

 

Výhody pro jednotlivce

Telefony používáme z různých důvodů, od osobních a společenských hovorů až po obchodní a servisní hovory. A přestože většinou zavěsíme a podrobnosti hovoru zapomeneme, jsou situace, kdy se záznam podrobností hovoru hodí.

Pokud využíváte právních služeb, kde jsou telefonní hovory účtovány, je důležité zaznamenávat délku hovoru s právníkem. Pro jiné může být užitečné sledovat datum a čas hovoru se servisním pracovníkem, který potvrdil změny termínu a nedodržel ho. V závažnějších případech může být možnost sledovat množství hovorů, časy hovorů a kontaktní jméno osoby užitečným důkazem pro vznesení právního sporu proti pronásledovateli nebo stalkerovi.

Pohodlným způsobem, jak získat přístup k výpisům hovorů, je zálohování historie hovorů pomocí aplikace. Veškerá data budou uložena na vašem online panelu, abyste k nim měli kdykoli snadný přístup.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu Android PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu Android PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí.

Zde jsou některé z nich: 


Sledování všech zvukových proudů

Na rozdíl od jiných aplikací umožňuje Odposlech Android PREMIUM poslouchat a nahrávat zvuk ze zdrojů, jako jsou běžné telefonní hovory i IM hovory, tedy například i hovory přes Whatsapp, Viber, Facebook Messenger a podobně. 


Dokonalý přehled díky funkci Snímek obrazovky

IM (Instantní messengery) se neustále aktualizují. Když se tak stane, konkurence se snaží dohnat ztrátu a aktualizovat svůj software, a vy tak přicházíte o cenné konverzace.

Díky naší jedinečné funkci snímků obrazovky aplikace si aktualizace aplikace, jako je WhatsApp, nevšimnete, protože stále uvidíte snímky obrazovky chatů.


Sledování polohy zařízení

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.
Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.


Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete si aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru