5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Call Logs - Protokoly hovorů na iPhone

Call Logs - Protokoly hovorů na iPhone
Protokolování hovorů je funkce Odposlechu mobilu, která umožňuje špehovat protokoly hovorů jakéhokoli telefonu, na kterém je nainstalována aplikace Odposlech mobilního telefonu. Pomocí této funkce můžete zjistit například čas uskutečnění hovoru, jméno osoby na druhé straně hovoru, délku hovoru a další údaje.

Jak funguje odposlech iPhone?

Špionážní aplikace Odposlech mobilního telefonu pro iPhone vás informuje o všem, co se děje v zařízení iPhone - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Odposlech iPhone PREMIUM je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.

Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje na iPhonu, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní prohlížení.

Představivost se právě stala skutečností.

Po instalaci aplikace pro odposlech iPhone tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu, a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

 

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace umí také Protokoly hovorů pro Android

Co můžete dělat s naší funkcí zaznamenávání hovorů


Odposlech iPhonu nabízí spolehlivý způsob sledování příchozích a odchozích hovorů cílového zařízení. To zahrnuje i zmeškané hovory a dokonce i záznamy o hovorech, které byly smazány. Navíc veškeré toto sledování probíhá tiše na pozadí, takže můžete diskrétně sledovat své dítě nebo zaměstnance, aniž by o tom věděli. S naší funkcí záznamů telefonních hovorů můžete provádět např. tyto činnosti:

  • Zobrazení podrobností o každém odchozím nebo příchozím hlasovém hovoru.
  • Zobrazit kontaktní informace o zmeškaných hovorech.
  • Zobrazit záznamy o hovorech, i když byly smazány.
  • Ověřit vše včetně jména volajícího, doby trvání hovoru a času volání.
  • Stáhnout si všechny protokoly hovorů jako tabulku pro pozdější použití.

Proč potřebujete špehovat protokoly hovorů

Je důležité vědět, s kým vaše dítě nebo zaměstnanci telefonují. Chcete mít přece jistotu, že se vaše dítě nedopouští rizikového chování nebo že váš zaměstnanec nevynáší důležité firemní údaje konkurenci.

 

Výhody pro rodiče

Děti této generace jsou víceméně neustále přilepené ke svým telefonům. Jako rodiče chceme své děti chránit, ale ne vždy je možné být s nimi nepřetržitě. Aplikace Odposlech iPhonu vám umožní zjistit, zda vaše dítě komunikuje s cizí osobou nebo kontaktem, který považujete za nevhodný. Poskytujeme také přehled o zmeškaných nebo smazaných hovorech, které mohou naznačovat, zda vaše děti tají, s kým se stýkají, nebo zda jsou obtěžovány školní šikanou.

S funkcí špehování výpisů hovorů Odposlech telefonu iPhone naštěstí snadno zjistíte, co se děje za jakýmkoli telefonním hovorem. Rodiče budou přesně vědět, kdo volá, kolikrát volá, jak dlouho a v jakou dobu.

 

Výhody pro zaměstnavatele

S nárůstem počtu zařízení BYOD na pracovišti není překvapením, že zaměstnanci stále častěji přijímají osobní hovory během práce. Jako majitelé firmy víte, že je důležité umožnit svým zaměstnancům určitou volnost v této oblasti - pokud to nemá vliv na jejich práci. S naší funkcí špehování výpisů telefonních hovorů se můžete vyhnout zbytečným konfrontacím tím, že si na portálu potvrdíte, zda zaměstnanec, kterého podezříváte z plýtvání časem na telefonu, skutečně plýtvá časem, nebo si jen párkrát zavolal.

 

Výhody pro jednotlivce

Telefony používáme z různých důvodů, od osobních a společenských hovorů až po obchodní a servisní hovory. A přestože většinou zavěsíme a podrobnosti hovoru zapomeneme, jsou situace, kdy se záznam podrobností hovoru hodí.

Pokud využíváte právních služeb, kde jsou telefonní hovory na účtu, je důležité zaznamenávat délku hovoru s právníkem. Pro jiné může být užitečné sledovat datum a číslo hovoru se servisním pracovníkem, který potvrdil změny aktualizace letů, jež nebyly odeslány. V závažnějších případech může být možnost sledovat množství hovorů, časy hovorů a kontaktní jméno osoby užitečným důkazem pro vznesení právního sporu proti pronásledovateli nebo obtěžovateli.

Pohodlným způsobem, jak získat přístup k výpisům hovorů, je zálohování historie hovorů pomocí aplikace Sledování iPhonu. Veškerá data budou uložena na vašem online panelu, abyste k nim měli kdykoli snadný přístup.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu iPhone PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu iPhone PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

 

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:

 

Odposlech okolí iPhone v reálném čase i jeho nahrávání

Slyšet, co se skutečně děje. Vzdáleně zapněte mikrofon telefonu a poslouchejte a nahrávejte vše, co se děje v okolí.

 

Sledování polohy iPhonu

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.

 

 

Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.

 

Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.

 

Keylogger pro iPhone

Vidět vše, co se píše. Náš keylogger pro iPhone vám umožní vidět vše, co se píše na klávesnici. Objevte vyhledávané výrazy, poznámky a další informace.

 

Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.

 

A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 

 

 

Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru