5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Calendar - Kalendář pro iPhone (iOS)

09.06.2022
Calendar - Kalendář pro iPhone (iOS)

Jak funguje odposlech iPhone?

Špionážní aplikace Odposlech mobilního telefonu pro iPhone vás informuje o všem, co se děje v zařízení iPhone - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

Odposlech iPhone PREMIUM je výkonná aplikace, kterou si nainstalujete do svého telefonu - abyste ochránili své blízké, své podnikání a své osobní informace.

Představte si, že můžete na dálku sledovat vše, co se děje na iPhonu, z pohodlí křesla nebo na cestách pomocí naší jedinečné aplikace pro mobilní prohlížení.

Představivost se právě stala skutečností.

Po instalaci aplikace pro odposlech iPhone tiše zachytí všechny informace přicházející a odcházející z telefonu, a umožní vám tyto informace zobrazit nebo poslouchat - kdykoli a kdekoli - bez ohledu na to, kde se nacházíte.

 

 

Jakmile je aplikace Odposlech iPhonu nainstalována na zařízení, které chcete sledovat, zachytí všechny schůzky v kalendáři, které v telefonu existují, a také jejich podrobnosti. Odposlech mobilu iPhone pak tyto informace nahraje na váš zabezpečený online panel, kde si můžete události z kalendáře pohodlně přečíst z webového prohlížeče nebo pomocí naší jedinečné aplikace pro prohlížení na mobilním portálu.

Pomocí naší funkce sledování kalendáře můžete:

  • Zobrazit všechny záznamy a schůzky v kalendáři
  • Potvrdit všechny naplánované schůzky
  • Zobrazit všechny podrobnosti, jako je čas, místo, poznámky atd.
  • Zobrazit organizátora a účastníky
  • Podporuje opakující se události
  • Podporuje více kalendářů

Více o našem programu Odposlech iPhonu (iOS) se dozvíte v tomto článku

Naše aplikace existuje také ve verzi pro Android

Proč potřebujete špehovat schůzky v kalendáři?

S kým se setkávají vaši zaměstnanci nebo děti? V případě pochybností vám naše funkce špehování kalendáře pomůže odhalit pravdu a zajistit bezpečnost vaší rodiny nebo firmy.

 

Výhody pro rodiče

Stýkají se vaše děti s cizími lidmi? Možná se scházejí se špatnou partou? Sledováním schůzek v kalendáři v telefonu vašeho dítěte si můžete být jisti, že jsou v bezpečí. Špehování schůzek v kalendáři je pro rodiče jednoduché. Stačí nainstalovat aplikaci Odposlech iPhonu do cílového zařízení a přihlásit se k online účtu. Po přihlášení klikněte na "data" a poté na "kalendáře". Kliknutím na "info" si můžete prohlédnout všechny podrobnosti o každém záznamu v kalendáři.

 

Výhody pro zaměstnavatele

Setkávají se vaši zaměstnanci s konkurencí? Máte obavy, že některý ze zaměstnanců vyzrazuje firemní tajemství? Díky špehování schůzek zaměstnanců v kalendáři můžete přesně zjistit, s kým a kdy se vaši zaměstnanci setkávají.

 

Výhody pro jednotlivce

Ztratili jste někdy telefon a zjistili jste, že jste ztratili i všechny nadcházející schůzky? Nechtěli byste mít možnost třídit své schůzky z pohodlí počítače, místo abyste se trápili s malou obrazovkou? Pomocí naší funkce sledování kalendáře budete mít vždy k dispozici zálohu důležitých informací, například schůzek v kalendáři, a budete si je moci snadno přečíst z jakéhokoli počítače s připojením k internetu.

A mnoho dalšího. 

 

 

Proč volit Odposlech mobilu iPhone PREMIUM?

Zkušenosti od roku 2006

Aplikace Odposlech mobilu iPhone PREMIUM je vyvíjena a neustále aktualizována již od roku 2006, přičemž po celou dobu se drží nejen na špičce co se týče českého trhu, ale i toho celosvětového.

Zvolte si Odposlech mobilu iPhone PREMIUM a získáte inovace, spolehlivost a kvalitu, které jsou výsledkem dlouholetých zkušeností s vývojem technologie, kterou používají miliony lidí na celém světě.

 

Naši konkurenti bohužel nemohou říci totéž.

 

 

 

 

Odposlech mobilu PREMIUM je jediná špionážní aplikace pro iPhone, která nabízí následující funkce:


Sledování polohy iPhonu

Zobrazení a sledování polohy pomocí GPS. Sledujte polohu telefonu a přehrávejte jeho historické pohyby. Můžete exportovat trasy pro použití v jiných aplikacích, jako jsou třeba Mapy Google.Hlídání kontaktů

Sledování kontaktů a kalendářů. Zobrazte si kontakty a záznamy v kalendáři systému iOSa získejte kompletní zálohu pro budoucí použití.


Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému iOS, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.


Sledování aktivity aplikací

Podívejte se na nainstalované aplikace a jejich použití. Seznam všech nainstalovaných aplikací, datum instalace a další podrobnosti. Zobrazení historie používání včetně spuštění, ukončení a odinstalování.


Odhalení podezřelých aktivit

Vytváření vlastních upozornění. Nastavte si upozornění na hovory na zadaná čísla a z nich, na "horká slova" v SMS chatech nebo e-mailech nebo na překročení hranic polohy.


Kontrola proti neoprávněné manipulaci

Vyberte možnost viditelnosti. Vyberte viditelný nebo 100% nezjistitelný režim. Chraňte se před nepoctivými zaměstnanci a zvyšte bezpečnost svých závislých osob.

A mnoho dalších funkcí. Celkem více jak 150 funkcí umí náš profesionální špionážní software Odposlech mobilu iPhone PREMIUM. 


Jak nainstalovat odposlech do iPhone

Jsou 2 možnosti. Buď si od nás zakoupíte pouze licenci, a instalaci si provedete sami (což důrazně nedoporučujeme), a nebo si instalaci necháte kompletně zařídit od nás.

Vzhledem k tomu, že míra zabezpečení iOS je velmi vysoká, a neustále se zvyšuje, tak je instalace velmi náročná, a na některých modelech dokonce nemožná.

Možnost instalace ovlivňuje typ telefonu, verze FW, verze buildu, datum výroby a další faktory.

Pokud se rozhodnete pro pořízení odposlouchávací aplikace, buďte připraveni na to, že možná bude zapotřebí pořídit nový iPhone. Máme spolehlivé zdroje, od kterých jsme schopni pořídit iPhone s konkrétními parametry, tak aby aplikace fungovala tak, jak má. Nový iPhone tedy určitě nekupujte v běžném obchodě, kde nebudete vědět, jaká verze FW, buildu apod. je v telefonu nahrána.

Funguje odposlech pro všechny typy iPhone?

Situace se neustále mění, jelikož iPhony se stále aktualizují. Stejně tak se ale aktualizuje naše monitorovací aplikace. Většinou aplikace funguje i na nejnovějších modelech, nicméně je nutné mít telefon s konkrétní verzí FW, buildu a dalších parametrů. V případě, že by telefon, který již máte pořízený tyto parametry nesplňoval, neváhejte nás konktaktovat pro jeho obstarání.

Je pro instalaci nutný jailbreak iPhone?

Jailbreak zpravidla není nutnostní, ale když se provede tak se tím odemknou pokročilejší odposlechové funkce.

Provedení jailbreaku bohužel končí záruka na mobilní telefon.

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 10 let v oboru