5028a44eb655e101dd25720970f9dfd8.svg  info@SPYobchod.cz       Doprava a platba       Vše o nákupu       Blog        Aktuality

Calendar - Kalendář

Calendar - Kalendář

Naše funkce sledování kalendáře vám umožňuje sledovat všechny detaily kalendáře a schůzky na cílovém zařízení a zobrazit všechny naplánované schůzky a důležité podrobnosti, jako je čas, místo a poznámky ke schůzce.

 

Co můžete dělat s naší funkcí Špehování schůzek v kalendáři?

Jakmile je aplikace Odposlech mobilního telefonu nainstalována na zařízení, které chcete sledovat, zachytí všechny schůzky v kalendáři, které v telefonu existují, a také jejich podrobnosti. Aplikace pak tyto informace nahraje na váš zabezpečený online panel, kde si můžete události z kalendáře pohodlně přečíst z webového prohlížeče nebo pomocí naší aplikace pro prohlížení na mobilním portálu.

Pomocí funkce sledování kalendáře můžete vidět:

  • Zobrazení všech záznamů a schůzek v kalendáři
  • Potvrzení všech naplánovaných schůzek
  • Zobrazit všechny podrobnosti, jako je čas, místo, poznámky atd.
  • Zobrazit organizátora a účastníky
  • Podporuje opakující se události
  • Podporuje více kalendářů

 

Proč potřebujete špehovat schůzky v kalendáři?

S kým se setkávají vaši zaměstnanci nebo děti? V případě pochybností vám naše funkce špehování kalendáře pomůže odhalit pravdu a zajistit bezpečnost vaší rodiny nebo firmy.

 

Výhody pro rodiče

Stýkají se vaše děti s cizími lidmi? Možná se scházejí se špatnou partou? Sledováním schůzek v kalendáři v telefonu vašeho dítěte si můžete být jisti, že jsou v bezpečí. Špehování schůzek v kalendáři je pro rodiče jednoduché. Stačí nainstalovat aplikaci Odposlech mobilu do cílového zařízení a přihlásit se k online účtu. Po přihlášení klikněte na "data" a poté na "kalendáře". Kliknutím na "info" si můžete prohlédnout všechny podrobnosti o každém záznamu v kalendáři.

 

 

Výhody pro zaměstnavatele

Setkávají se vaši zaměstnanci s konkurencí? Máte obavy, že některý ze zaměstnanců vyzrazuje firemní tajemství? Díky špehování schůzek zaměstnanců v kalendáři můžete přesně zjistit, s kým a kdy se vaši zaměstnanci setkávají.

 

Výhody pro jednotlivce

Ztratili jste někdy telefon a zjistili jste, že jste ztratili i všechny nadcházející schůzky? Nechtěli byste mít možnost třídit své schůzky z pohodlí počítače, místo abyste se trápili s malou obrazovkou? Pomocí naší funkce sledování kalendáře budete mít vždy k dispozici zálohu důležitých informací, například schůzek v kalendáři, a budete si je moci snadno přečíst z jakéhokoli počítače s připojením k internetu.

 

Nabídka aplikací pro Odposlech mobilu

Proč volit Odposlech mobilu Android PREMIUM?

Co umí špionážní software Odposlech mobilu PREMIUM pro Android?

Odposlech mobilu nabízí více než 150 funkcí a poskytuje informace, které žádná jiná špionážní aplikace pro Android nedokáže - včetně sledování všech forem zpráv, jako jsou SMS, e-mail a oblíbené aplikace pro IM chat, jako je Snapchat, Facebook, Viber a Skype.
Aplikace vám umožní být jako moucha na zdi a umožní vám zobrazit polohu GPS, fotografie, videa a historii webu - součástí je také keylogger pro Android, díky kterému budete přesně vědět, co se na cílovém zařízení píše.
Odposlech mobilu PREMIUM je jedinečný - má možnost poslouchat a nahrávat živé telefonní hovory, i pro nejnovější verzi Android (a budeme vždy vylepšovat na další verze Androidu) a telefonní okolí, stejně jako VoIP hovory uskutečněné přes Skype, WhatsApp, Viber a mnoho dalších. Tyto funkce nikde jinde nenajdete.

 

Aplikace nabízí celkem 150 různých monitorovacích funkcí

Zde jsou některé z nich: 

 

Sledování všech zvukových proudů

Na rozdíl od jiných aplikací umožňuje Odposlech Android PREMIUM poslouchat a nahrávat zvuk ze zdrojů, jako jsou běžné telefonní hovory i IM hovory, tedy například i hovory přes Whatsapp, Viber, Facebook Messenger a podobně. 

 

Poslech aktuálně probíhajících telefonních hovorů

Poslouchejte a nahrávejte živé telefonní hovory v jejich průběhu pro účely školení, kontroly kvality nebo i archivace vlastních hovorů.

 

Sledování aktivit na internetu

Sledování historie webových stránek a záložek. Zobrazení historie procházení a záložek v systému Android, včetně adres URL, data a času návštěvy, čímž získáte úplný přehled o historii procházení.

 

Vzdálené snímání kamerou

Pořizování snímků a videí na dálku. Vzdáleně aktivujte fotoaparát telefonu se systémem Android a pořiďte fotografii nebo video, které se nahraje na webový portál.

 

Zobrazení mediálních souborů

Nahrání vybraných médií na portál. Přístup ke všem mediálním souborům v telefonu. Získejte všechny snímky, které byly pořízeny telefonem nebo které se v něm již nacházejí. Poslechněte si všechny zvukové a hlasové poznámky.

 

A mnoho dalších funkcí a možností. 

 

Pokud Vás tato aplikace pro sledování mobilního telefonátu zaujala, můžete aplikaci Odposlech telefonu Android Premium zakoupit na našich webových stránkách. 

Líbil se Vám tento článek?

Diskuze

Téma zatím nikdo nekomentoval.

Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.

Nejširší nabídka

Přes 5000 produktů

​Zakázková výroba

Od návrhu po realizaci

Diskrétní doručení

Bez údajů o eshopu

​Specialista v oboru

Více než 5 let v oboru